67
Empires: Dawn of the Modern World
  • butcherbay
    #67
    Sziasztok
    Látom 5 éve irtak ide utoljára ,de hátha sikerül még valakit találni :)
    Játszik még valaki ezzel a játékkal ? Rengetegen játszanak vele , csak nincsen magyar Pedig szerintem ez az évtized legjobb stratégiája :)
    Nem tudom ismeritek-e a gameranger-t (gameranger.com) ahol végtelenül egyszerü multizni .
    Ha van valaki aki szeretne játszani , vagy akár segitséget kérni :
    MSN: [email protected]
    skyp: rudiravaszroka
  • grebber
    #66
    Én már ez első pályán elakadtam mert van egy pár ember akik mondják védjem meg őket az ellentől jönnek is ők de nem is akárhogyan fák mögül a semmiből és vagy 4 órán kersztül irtom őket és semmi az ég világon nem történik csak jönnek és jönnek.

    Van valami itt amit megkéne még csinálni?
  • Kockafejes
    #65
    Hali!
    Scenariokat lehet valahonnan szedni?
  • pietro
    #64
    Hali!
    szerintetek multiban a direct IP működik?
  • pietro
    #63
    Hali!
    Az lehet vazze, de messzemenően a legsuebb-legjobb stratégiai cuccos, az elmúlt 10 évben!
  • pietro
    #62
    Hali!

    Hogyan lehet ezzel a játszodással multizni??

    Más: Átszerkesztettem a random generálós pályákat.Több az arany meg ilyesmi..
    Érdekel valakit?
    Üdv: Péter
  • grebber
    #61
    Huh régen olvastam erről csak akkor még nem volt neten most szedem dc-ről mert fasza game ez.
  • [HUN]PAStheLoD
    #60
    na.. jáccik ezzel valaki ?

    mert levásároltam a BIN-t meg a CUE-t és a cd1 setupjában kiírja hogy IO error.. ha lenne valaki olyan kedves és egy SVF et csinálna a cd1 bin jéről .. megköszönném neki :]
  • Esrohnoil
    #57
    Notre-Dame? Ehhe...
    Akkor inkább miért nem Eiffel-torony?
  • Dns5000
    #53
    na en meg letoroltem az a 2 amimot a movie konytarban es igy is megy :D
    Szerintem gesz jo lett,annak ellenere ,hogy a zoom az nagyon szar miert nem lehet normalisra megcsinalni ezt nem ertem.
  • Axon
    #51
    Nekem is ugyan az volt a problémám mint másoknak. Bejött az egérmutató és aztán sötét képernyő.
    A megoldás nekem abból állt, hogy leszedtem az ACE megacodec csomagot. Így már elindul. Mondjuk nem játsza le a kezdő animációt, arra biztos kellene valami kodek, de engem az nem is érdekel.
    A játék egyébként az Empire Earth készítőinek munkája és ez nagyon is látszik rajta.
    Nekem az egyik legnagyobb kedvencem volt az Empire Earth, hatalmas multikat nyomtunk és a gépi ellenfél is meg tudott izzasztani bennünket.
    Ez viszont teljesen más.
    Ha a gépi ellenfél a németekkel van szinte semmi esélyed sincs.
    Csinál vagy 40 királytigrist és lerohan.
    A tömegpusztító fegyverek megint rontanak a játékélményen.
    Amíg az első részben egy atombombát hozó repükőgépet le lehetett lőni, vagy egy atomrakétát megsemmisített a radaros kocsi, addig itt jön egy meteor (vagymiapöcsöm) és a kínkeservesen legyártott királytigris hadosztályom már csak por és hamu, majd simán lerohanják a bázisomat.
    Az első részben gazdagabb volt a nyersanyag forrás, gyorsabb az egységtermelés, jóval pörgősebb volt a játékmenet.
    Ott nem volt igazán vert helyzet, mivel egy félig lerombolt bázison is lehetett annyi egységet termelni amivel visszaverte a gép vagy én is az ellent. Itt erre esélyem sem volt. Végignéztem, ahogy gépi szövettségesem seregét, majd bázisát simán elsodorta egy királytigris roham, majd a felmentő seregemet is lazán befalatozta és irány a bázisom.

    Ez még csak a jéghegy csúcsa, sorolhatnám a negatívumokat.
  • Dns5000
    #46
    na nekem sem megy
    ha mar ennyi embernek nem megy akkor mar valami baj van a progival
    az esc megoldas sem segitett, van valami uj ottlet?
  • Pluskast
    #44
    Mondjuk a Victoria megérkezéséig szívesen eljátszottam volna vele, dehát ez van.
  • Hmuda
    #43
    Te minek válaszolsz egy unreges gyíkra?

    "Amíg nem képes állandó névvel elém toplni a pofáját, addig nekem nem ember!"

    Ez a jelmondatom. Úgyis hülyeségeket beszélt. Nekem középkategóriás gépem van. Bárhogy is nézem, nekem egyetlen hozzászólásomból se érződik ki a "nekem nagyobb van" attitűd. Amit mondtam, az ennyi volt:

    1: Nem a programozókat kell kreténezni, mert nem megfelelő a konfigod.
    2: A konfig nem csupán hardverből áll.
    3: próbálkoztam azt tanácsolni, hogy legújabb driverek, DX, úgyhogy ha neked ez nem segítség, te vonulj el a
    férfizuhanyzóba. Erre izgulsz?


    Antijedi (csakhogy neked is mondjak vmit :-)): szerintem meg egész tűrhető gém, de nem egy etalon. Mindenképpen szebb mint az EE, de a játékmenetbe még nem mélyedtem bele.
  • KeviN
    #42
    szerintem meg nagyon jo kis strategia...nekem az utobbi idoben ez jott be a legjobban....persze a RT3 mellett :)
  • antijedi
    #41
    szvsz nem érdemes még letölteni se hem hogy az installal szarakodni vagy kiprobálni, nagyon kritikán aluli game...
  • Hmuda
    #39
    Hát akkor passz. Nekem mindig a legújabb driverek, DirectX-ek, meg hasonlók vannak fent.
  • Pluskast
    #38
    Na igen csakhogy a jelen esetben kiváncsi lennék milyen konfiggal lehet probléma? Merthogy a készítők szerint ebben az esetben a driver a bűnös. Ki is cseréltem de úgy sem működik.
  • Hmuda
    #37
    A konfig nem csak hardverből áll... :PPP
  • Pluskast
    #36
    Kiváncsi lennék, hogy p4 2.5 ghz ati9700pro 1 giga ram és win xp-nél hogy a fenébe lenne szar a konfigom???
  • Hmuda
    #32
    Birom, hogy egyesek a programozókat kreténezik le amiatt, hogy szar a konfigjuk. Gratula. Nekem bezzeg tökéletesen fut minden hiba nélkül. Véletlen?
  • KeviN
    #31
    nekem 3.8 al megy...csak annyi, hogy a beallitasoknal nem torli a betuket, szoval 1masra irja oket, de a jatek muxik tokeletesen.
  • Pluskast
    #29
    Pontosan én is megcsinálltam, mert egy empire-es fórumban olvastam ahól arra esküdöztek, hogy a 3.7-es driver milyen fasza és a 3.8-at nehogy felrakjuk mert amiatt szar. Nos 3-8-at leszedtem 3.7-et és dx9b-t felraktam, de semmi változás. Szóval azért kicsit nevetséges, hogy ilyen gány munkát végeztek a fiuk. Még azt sem lehet mondani, hogy az ati kártya nem annyira ismert kártya. És még volt pofájuk 92%-ra értékelni ezt a játékot.
  • CrucifX
    #25
    Se íze, se bűze. Az első epizódnál mindenképp jobb, bár ez nem valami nagy érdem. Leginkább a nemrég megjelent Knightshifthez lehetne hasonlítani, ami alapjában véve bukás volt.

    A többieknek: DirectX 9.0b-t tessék felrakni, betöltéskor pedig pici várakozási idő. Utána egy ESC- és bejön a menü.
  • Pluskast
    #24
    Nekem is ugyan ez a problémám. Nem értem, hogy ezek a félresikerűlt kretének akik programozóknak merik nevezni magukat, hogy a francba mertek kiadni így a programot. Bassztassák fel másnak az idegeit
  • Pluskast
    #23
    Nem tud valaki egy cd kulcsot hozzá véletlenűl?
  • zoli80
    #22
    nem vesztesz vele semmit
  • antijedi
    #20
    láccik hogy az empire earth folytatása... :P
  • zoli80
    #19
    egyáltalán nincs kidolgozva,egy két egység,szar az egész...
  • mnorbi
    #18
    Nagyon jól ki van dolgozva ! 7 nemzet minden nemzet mást képeségekkel ,más épületek , egységek és mind történelmen alapul ! Nincs elbaszva az I és a II Vh se mint a rise of nationsba ! egyszoval nagyon jó !! Kijött 2 reviev is 90 % fellett - játszottam tegnep interneten és nagyon jo a multi is igazi kihivas amikor pestises tehenet dobok az ellenseég soraiba vagy amikor német rakéták csapodnak be !!
  • magus
    #17
    Na milyen kb? Mármint, a korszakok milyenek? Szal tenyleg nem osszecsapott baromsagok, hogy kb annyit tudnak romarol, hoy nem volt geppuska es ennyi, vagy ki van dolgozva rendesen?
  • Coco
    #16
    van már ripben?
  • zoli80
    #15
    tényleg szép de annyira felületes és sablonos hogy az már borzalom sajna.
  • Hmuda
    #14
    Kipróbáltam és nekem bejön. Sokkal szebb mint az Empire Earth. Vaészeg lesz mivel játszanom. :-)
  • dikki*yysw
    #13
    Ezt csak egyféleképpen tudhatjuk meg :D
    LE VELE! :D
  • antijedi
    #12
    de azért reméljük hogy itt nem igy lesz...
  • antijedi
    #11
    az a gáz hogy az iylen mindenkorszakot az egybe cimű gaméknál ált egyik rész sincs elégé idolgozva a "mükedvelőknek" és olyan össecsapot hatása van (lásd empire earth, de rise of nation még a jobbik fajta és még az se az igazi)
  • dikki*yysw
    #10
    thx
  • Gyadi
    #9
    Jó kis ismertető, de sztem az Angoloknak hosszúíjaik voltak nem pedig nehézíjaik :D
  • dikki*yysw
    #8
    Én inkább a középkori durrbele csatákra gerjedek :D II. vh-ra majd Panzers :)