41
  • poach
    #41
    Fanfár a legyőzöttekért, Fanfár a harcosokért című könyvek csak ponyvák, de az ötlet ami mögöttük van ... Szal mi van akkor "csak" mi állunk ezek mögöt a dolgok mögött?
  • Dredd
    #40
    "Vajon mekkora hatást gyakorolna az emberiségre egy idegen faj bizonyított létezése"

    Szerintem semennyit, mert azt se hinné el senki :)) Képzeljétek el: a CNN főműsoridőben: "és most a Főldre látogató idegenek képviselőivel készítünk interjút" - ti elhinnétek elsőre csont nélkül? :D
  • Inquisitor
    #36
    Már várok egy:
    UFO-K BEPERLIK A NASA-T, vagy az UFO-K BEPERLIK AZ UFOKUTATÓKAT főcímet. :)
  • DRONE
    #35
    ...Danger and disturbing this puzzle, is...
  • Darth Sith
    #34
    mint a MIB ben. "ezek az emberek csak addig boldogok amíg nem tudják mi folyik itt.." úgyse hozzák nyílvánosságra,d eha ,égis akkor kiderül hogy ufó invázió van, és a földet megtámadják, csak pánik lesz. hupsz elszóltam magam.. :DDD
  • Xboxman
    #32
    Hát jah,elég sok érdekes és misztikus dolog van a letünt civilizációk körül is(maják,egyiptomiak,etc)
  • ThePartyFace
    #29
    Fasza...megint egy UFO hirveres. Perelenek, hogy roluk legyen szo.
    Latjatok? Meg hozzank is eljutott a hiruk:P
    Ugyes...
  • [HUN]PAStheLoD
    #27
    ufóó :)))

    majd ha jönnek a Kra Henek akkor parázhattok hogy a TaeLonok nem védenek meg és csak az ET-kre számíthatunk az ALienK elleni harcban :PP
  • TheZsenyka
    #25
    Amcsik, amilyen mákosak, előásták egy régen letűnt civilizáció tudományos eredményeit és vadul kísérleteznek vele. Ez sokkal kézenfekvőbb lenne, mint hogy idegen lények csak úgy hagyják odaveszni a haverjaikat. Persze erkölcsi felfogás kérdése. Meglehet ha tudnának róla, felforgatnának minden kavicsot utánuk. (Esetleg a haverok nem is tudnak róla hogy itt lófrálnak egyes társaik.) Miért ne? Hány úgynevezett iparilag fejlett országokból útrakelő túrista tűnik el a GPRS-ével, titánból készült cumóival, fegyvereivel együtt idegen, ember nem lakta tájakon különféle balesetek következtében. Vannak akik sosem kerülnek elő.
  • Xboxman
    #23
    Az ilyen titkos akták tartják életben az egész ufo mizériát amire időközben szép kis biznisz épült!Szal nincs érdekükben ,hogy levegyék a Top Secret feliratot(elvégre akkor ki menne többet Roosveltbe/ Kecksburg
    ha kiderüle ,hogy csak egy szonda esett le)
  • Mice
    #22
    végül is 2 dolog lehet. vagy földi, vagy nem.

    ha az, akkor meg mi a manónak ne lehetne ma már megmondani. elvégre akár orosz, akár amcsi volt a cucc, ma már nem hiszem, hogy sok értéke lehet. az emberek meg szerintem biztos elnéznék, hogy eddig nem mondták meg, mert most legalább végre megtudják mi is az, és amúgy is az a véleményük, hogy abban az időben minden kormányzatinak volt egy kis beütése. viszont legalább egy falunyi emberke, meg egy csomó másik aki ufóvadásznak mondja magát legalább megnyugodna, vagy semmit nem hinne el az egészből.


    ha meg a gülüszemüké volt, akkor meg szép, hogy jogunk van megtudni mi a frász volt az!


    abból kiindulva, hogy egyben maradt biztos masszív cuccos lehetett. ha meg masszív akkor biztos volt súlya is. ha meg volt súlya, kráter pedig nem/alig maradt utánna, akkor meg ne mondják azt nekem, hogy egy természetes eredetű biz-baszt volt, mert tudomásom szerint egyik élettelen természetes cuccos sem szokott önszántából se@@el hátrafele tolatni amikor belép egy bolygó légkörébe!
  • Reggel
    #21
    1-2 méter?Az akkora krátert ütne hogy a fél falu, ha nem az egész eltünt volna.

    láma
  • Dynamic
    #15
    LOL...Te már csak tudod, hiszen ott voltál.

  • Xboxman
    #9
    Lehet ,hogy valamit ők löttek fel de a kisérlet félre sikerült...
  • Meszi
    #7
    Ez hulyeseg az egesz, az egy egyszeru meteorit volt, aminek a merete olyan 1-2 meter lehetett.Csak akkoriban meg semmit sem tudtak a meteoritokrol, mibol allnak stb, es ezert zartak le mindent, nehogy fertozo legyen (sima vas meg nikkel, meg szen van ezekben egyebkent). Persze, hogy osszetort fakat talaltak, mikor egy ilyen elegge tarol. Semmilyen ufo sincs itt, csak egy egyszeru termeszeti jelenseg, ami minden evben tobbszor megesik, csak a hulyek belemagyaraznak mindenfele baromsagot.
  • Blackman
    #5
    Azért érdekes volna, ha hirtelen bejelentenének valami áttörő dolgot.. lehet, hogy nem járna jól a világ!
  • Lacc
    #4
    Én is nagyon kíváncsi lennék minderre, de ha ki is derül valami, biztos vagyok benne hogy az is csak álca marad.
  • Hmuda
    #1
    Ezek hülyék. Úgyse fognak semmi nyilvánosságra hozni, max egy-két embert eltesznek láb alól. :PPP