1088



  • JonasSandor
    #1088
    Gépigénye nincs is ami elég fura.
  • gosthy
    #1087
    Egy CD-vel sajnos csak 1 profilt lehet létrehozni, és aki megveszi az általában meg is csinálja. Bár személy szerint nekem nem is adtak hozzá kódot. De egyébként Trakmania: Originalt már nem is árulnak, csak "trackmania: united"-et ami benne van, és sokkal fejlettebb.
  • nkasi
    #1086
    Sziasztok!

    Egy kis segítség kéne!Megvan valakinek a Trackmania Originál teljes verziója?Kisfiamnak keresem már régóta,nagyon tetszik neki!Nekünk sajnos csak a netről leszedett demo van meg.Sehol nem találom a játék teljes verzióját,se neten,se online boltokban!Ki tudná nekem valaki írni s feladni utánvéttel?Előre is köszönöm.Üdv Nóra
  • gosthy
    #1085
    ömmm kösz de akkor mi a ködom? mer amikor megnyitom a játékot akkor 1 un. mésolás végő rendszerrel találkozok amihez nem adtak kódot :@ mer ha jól értettem akkor most nem kiegészítőket vettem hanerm alapjátékot meg +power up!-ot... de a kódot hol toom megtalálni?
  • Dodo55
    #1084
    Gosthy töröltem a hozzászólásod, mielőtt valaki lenyúlja a kódodat...

    Ezt írtad: "na nekem van 1 oan cd-m ami nek a neve:TrackMania + POWER UP! de nemtom h ez mosz csak a kiegészítő v a játék is...mer a kódnak meg azt adták meg h ****-****-****-****-*** de nem jó.... meg amúgy is 1 hosszú cuccba kell írni és nem 5 különállőba....tud vki adni vmi segítséget vagy kódot?"

    Szóval ez egyben az alapjáték, és a kiegészítő is. Ugyanis csak az alapjáték kerül pénzbe, a kiegészítők ingyenesek. Van a Power UP!, az volt az első kiegészítő, de Magyarországon eleve már azzal együtt került forgalomba a játék. És akkor arra telepíthető még a TrackMania Original nevű kiegészítő.

    Ha jól emlékszem 2 kód van. Egy a másolásvédelmi rendszerhez, először azt kéri, egy pedig az úgynevezett player key, ami az online játékhoz kell. Amit te beírtál ide, az a player key, tehát kell lennie egy másik kódnak is, valószínűleg azt kell beírnod először.
  • FTXteRMiNal
    #1082
    Sziasztok, tud valaki segíteni a tört verzió beindításában? Próbáltam már crack-et, kihúztam a meghajtót, többféle cd-kulcsot is kipróbáltam,de egyik sem működött. Tudom hogy van rá megoldás,mert régen behoztam valahogy,de az már elég régen vót...
    Szóval plz help ha tudtok
    Kösz
  • ngcsnet
    #1081
    neked nem ajánlott kipróbálni tms utáni véleményed alapján. kkthxbye.
  • Dodo55
    #1080
    Igen
  • steweee
    #1079
    ez miből más mint a tm sunrise? gondolom az elődje, de mások is a pályák és akocsik?:
  • ColdFire
    #1078
    ejj honap megjön a tom (H)
  • Dodo55
    #1077
    Igen.
  • ColdFire
    #1076
    TM original csak eredetivel megy neten? :S
  • coolus
    #1075
    hol? én nem találtam
  • ngcsnet
    #1074
    TM Exchangen vannak map-packok is
  • coolus
    #1073
    tehát, hogy pl. 20 pálya van egy .rar fájlban
  • coolus
    #1072
    nem tudja valaki, hogy honnan lehet letölteni .zip vagy.rar formátumokban pályákat?
  • ngcsnet
    #1071
    bazs1 meg én mindjárt kezdünk játszani, keress minket (bazs1, NGcs)
    és csatlakozz oda ahol mi is vagyunk;)
  • coolus
    #1070
    lesz szerver?
  • coolus
    #1069
    ok, köszi
  • Dodo55
    #1068
    A legújabb, legjobb az Original. A régebbi változatok pályái szerintem működnek az újabb változatokkal. Az autók nem hiszem, mert az Original-nek új engine-je van.
  • coolus
    #1067
    tehát úgy értem, hogy a leg népszerűbb....szóval hogy melyikhez van több skin, pálya,kocsi,modok,stb letöltés?
  • coolus
    #1066
    Melyik a legjobb kiegészítő?
  • ngcsnet
    #1065
    level up kiegészítő (original) - link a bannerban

    speed upot (power up) minek akarod letölteni? hisz magyarországon nem is forgalmazzák a TrackManiát Power up kiegészítő nélkül.
  • coolus
    #1064
    nem tudja valaki, hogy hol lehet letölteni a speed upot és a level upot
  • Dodo55
    #1063
    2000-3000 forint körül kapható a legtöbb boltban, vagy itt 1990(+990 postaköltség) forintért megrendelhető: http://www.galaxisnet.hu/termek.php?id=1315
  • ngcsnet
    #1062
    Bolt bolcáról
  • SFKS
    #1061
    Sima Trackmaniat honnan lehet szerezni?
  • ngcsnet
    #1060
    sima trackmaniát nem is lehet kapni már boltokban, csak a power upot
  • Gerisone
    #1059
    mér van az h az alap trackmania-ba telepítem a poweruppot és többet nem indul el? és mér van az hogy a harmadik versenyszéria 1. pályájánál exe hibával kilép! pls help
  • ngcsnet
    #1058
    http://htmt.fw.hu/downloads/movi/HTMTclip1.avi
  • ngcsnet
    #1057
    TMO-ban mindenkit szeretettel vár a HTMT szerver, jelszó: funkyrace5
  • ngcsnet
    #1056
    "ottani fórum" < az mit jelent?
  • ATX1
    #1055
    Ha Forumban beakarok lépni,ott is uj regisztrációt kéne irni?
    Nemelég,ha hivatalossan a TrackMania.comon Regisztrálom magam?
    Ottani forumban priviben akartam irni,de a fö reg et nemfogadta el.
    Mit tegyek?

    Elöre is köszi
  • Dodo55
    #1054
    #1051 törölve
  • ngcsnet
    #1053
    1, ez tmo topik
    2, no warez
    3, nincs warez, nincs crack, nem csináltak cracket
  • ngcsnet
    #1052
    del plz
  • ngcsnet
    #1050
    magyar szerver nyitva van most 7-ig.
  • ngcsnet
    #1049
    hát szerintem van sok futó szerver a nap bármelyik időszakában.
    magyar szerver: kedd 17-19 és péntek 18-19-ig fut, HTMT néven.
  • sikmina
    #1048
    valaki csináljon egy servert mer nagyon unatkozok
  • ngcsnet
    #1047
    ahogy gondolod, nekem jóez így is:p