19
  • Pheel
    #19
    Én is feltettem kíváncsiságból. Tényleg elég jó program, nem volt vele semmi probléma, de szerintem inkább a mögöttes tartalom az, ami miatt világszinvonalú a dolog nem pedig maga az alkalmazás olyan jó.
  • Troll
    #18
    Savanya a szőlő, mi? :-D
  • Joe
    #17
    Semmi értelme az MS kritikának, mert ha a szolgáltatás olyan rossz, akkor úgysem használja majd senki.

    Vagy inkább arról van szó, hogy a szolgáltatás mégis csak jó és ezzel a beszólással akarják az embereket lebeszélni róla? :-)))
  • Pheel
    #16
    A problémáról tud az illetékes, csak szerintem nincs ideje kijavítani. Mellesleg tudom, hogy kegyetlenül hangzik, de nem mindig érdemes a világ kevesebb, mint 10%-ához tartozni. Használj IE-t és kész!
  • Cat #13
    egyébként a szolás szabadsága nem veszik el egy regisztrációval, csupán más nem használhatja a te nevedet
  • Cat #12
    ha látnád hogy mennyi primitiv reklámozó, hatalmas képekkel a topicokat szándékosan szétcsesző vagy az indulatait visszafogni képtelen, ordibáló emberke van... :I
    persze nem csak itt, mindenhol
  • Pheel
    #11
    Nem én döntöttem így, én csak jeleztem, hogy ez várható.

    Nagyon egyszerű, hogy miért jó: csökkenti az értelmetlen gyalázkodó hozzászólások számát, illetve az ilyen usereket könnyebb rendszabályozni, köszönhetően a 24 órás regisztrációs várakozásnak.

    Szóval érdemes még most regisztrálni, amíg nem kell kényszerűen várnod arra, hogy írhass, hanem írhatsz addig is unreg-ként.
  • Pheel
    #9
    Én nem biztatok senkit, hogy menjen máshová, de ha tényleg képtelen vagy 5 percet rászánni, akkor hajrá...
  • Gabest
    #7
    Csak olvastam, hogy m4p. Ami valami DRM-mel ellátott aac. Szégyen hogy az ilyennek van piaca egyáltalán :)
  • Pheel
    #5
    Van még pár heted-hónapod, de utána vagy regisztrálsz vagy nem pofázol :-P
  • Power
    #1
    Érdekes. :)
    Amúgy az ms csak krokodil könnyeket hullat, mivel elég sok apple részvénye van.