127
Geforce256 hiba..Vajon mi a gond??
  • Joey
    #127
    Csumi all!Az előbb majdnem 1,5 órát játszottam igen nagy felbontáson,directx 9.0 vAL, NEM FAGYOTT KI..
    Remélem ezután sem fog!!byez
    Ha akartok gyertek a trefire...Tang_szobaja csati:))
  • ollie
    #126
    várj,még ne kiabáld el...
  • NeoMaN
    #125
    Minden ok, nincs fagyi?
    El se hiszem. Nehéz szülés volt...
    :)
    Szívesen mindent.
  • ollie
    #124
    és müxik minden?
  • Joey
    #123
    oké,már megvan, kösz all
  • Gerry
    #122
    Igen, mert onnan kéne futtatni a dxsetup.exe-t!
  • Joey
    #121
    ez amit leszedtem..kitömörült a windows\tempbe de semmi nem történt..
  • Joey
    #120
    én hova tömörülyön ki??
  • NeoMaN
    #119
    Sztem mét itt az SG letöltésnél is van DX9.......
  • NeoMaN
    #118
    Figy, azt írja lefutnak valami tesztek a DX Diagban. Akko csak fent van az...
  • Gerry
    #117
    Mondjuk INNEN!
  • ollie
    #116
    honnan tetted fel? egyzer már sikerül, nem?
  • Joey
    #115
    honnan a ...ombol kaparjak elő dx 9.0 ást..remélem nem cseszi szét...
  • ollie
    #114
    há persze mert már nincs dx uninstall után
  • ollie
    #113
    upppsz calszeg csak egy update volt ez gáz, akkor tedd fel a dx9-et, lehet már jó lesz
  • NeoMaN
    #112
    Ha fut egy game normálisan, akkor van DX-ed. Lehet megkavarta a DxDiagot a fasza kis uninstaller.
  • Joey
    #111
    :D a dxdiag nem észleli a directxet,vagyis csak a verzióját..folyton olyan érzésem van,minta a directx 9 még mindig fenn lenne..mert amikor tesztelem a direc3D-t, akkor egyszer 7, 8 majd pluszban még 9 es interface hardware rendert is lenyom..pedig ilyent csak dx 9 nél láttam
  • NeoMaN
    #110
    Mi nem észlel DX-et? A DX Diag?
    Indíts egy gamet oszt kész. Ha megy, és nincs gond akkor jó. Ha nem akkor DX9...
  • Joey
    #109
    redist ,nem redirect
  • Joey
    #108
    Felraktam a directX 8.1b redirect et de még mindig nem észlel directx et, vagyis verziot..mi a következő léps??
  • ollie
    #107
    nem mondtam ,hogy töröld le, bár jó ötlet lenne egy windows, program file, my documents törlés és egy friss reinstall. oszt mindent felpakolsz újra.
  • Joey
    #106
    No..de ha letörlöm az xp-t akkor azok a driverek is törlődnek, amiket felraktam..SisIDe, AGP, Lan..stb..ezek az alaplapi driverek...nem??
  • ollie
    #105
    mert nem volt jó neki (de lehet hogy már igen)
  • NeoMaN
    #104
    LOL :)
    Sztem tegyé rá 9-est. Már sok game nyöszörög érte...
    Az más kérdés, hogy egyik sem használja :))
  • Gerry
    #103
    DirectX 9.0b miért nem jó? (Csak kérdezem.)
  • ollie
    #102
    hááááát, közben leesett, hogy kifejezetten XP-hez nincs dx8.1, mert alapból benne van, de próbáld meg a win2000-es dx8.1-et. ha nem müxik, akkor telepítsd újra az xp-t, de ne aggódj, nem kell hozzá semmit letörölni, formázni.

    http://download.microsoft.com/download/win2000pro/Update/8.1/NT5/EN-US/DX81NTeng.exe
  • Joey
    #101
    egy linket ideírsz, ha szépen megkérlek?
  • Joey
    #100
    utálom a microsoftot
  • Joey
    #99
    thx..MICRÓFOS:PP
  • ollie
    #98
    na akkor tőcsd le a dx-et a microfos-tól
  • Joey
    #97
    igen igen..és visszakarom vhogy bandázsolni,mert így nincs directsoundom
    ami az OFP hez kéne..
  • ollie
    #96
    persze, mert eltávolítottad, nem?
  • Joey
    #95
    naná hogy azzal..vmi directX removerrel..és hallod..őő amikor elindítom a futtatásnál a dxdiagot azt írja ki,hogy version : Not found...............
  • NeoMaN
    #94
    Ez biztos, hogy eltávolítottad? DirectX uninstallerrel baszkodtad, vagy mi? Az szép baleset...
    :)
  • ollie
    #93
    tedd fel a dx8.1-et, a microsoft weboldaláról letöltheted
  • Joey
    #92
    Én hülye meg eltávolítottam az Xp directx ét...most nemtudom,hogy újrarakjam e az egész rendszert és csak a windows könyvtárt cseréljem e ki, az elég lenne e a directx kijavításához..vagy tudsz vmi más 5letet is??a C: n lévő tartalmat, nem tudom kimenteni:(((
  • Joey
    #91
    Most úgy néz ki,hogy működik,eddig nem volt kifagyásom..THX!de ne kiabáljuk el!!
  • NeoMaN
    #90
    Ezek segítségével tudja az oprencer kezelni az alaplapodat, és az alaplap funkcióit. Enélkül kaki minden, de nagyon. Oprendszer telepítése után ezek az első dolgok amiket fel kell rakni.
  • ollie
    #89
    ha ezekkel sem jó, akkor mindent uninstallálj (drivereket), majd megint tedd fel őket
  • Joey
    #88
    Sosem raktam fel, illetve egyszer igen, azután vmeddig el is döcögött hibamentesen de utána újbol előjöttek..de ezek minek vannak szted hozzá?