266
Traktor DJ Studio 2.5
  • Petka
    #266
    Nem, csak egy hangkártyát tudsz használni.
  • Gaso #265
    hello! lenne egy olyan kérdésem, hogy van nekem egy sb hangkártyám + integrált hangkártya, ezzel megtudom oldani valahogy, hogy legyen master meg monitor? elöre is köszönöm a válaszokat.
  • Pistike16
    #264
    fgjhgjh
  • Pistike16
    #263
    jó fej srác vok!!
  • CHT414
    #262
    sziasztok

    van a traktorban egy olyan, h a lejátszott zenék mellé tesz egy kis pipát a program nehogy az ilyen "okosok" mint pl én, kétszer játszák ugyanazt :))
    azt tapasztaltam, h a zenéknek min. 3-4 mp-et kell "futniuk", h pipát kapjanak.
    én ezt az időtartamot szeretném 30mp-re beállítani, tudja valaki esetleg, hogy hol is lehet ezt megjáccani? :)
  • stargate
    #261
    hali::) lekéstem?vagy mi v@ze?
  • Sas6
    #260
  • Sas6
    #259
    [img]http://www.sg.hu/pics/sg_logo.gif
  • geri15
    #258
    Hali mindenki!
    Beírom ide is hátha valaki tud segíteni :) Szóval valamilyen átfogóbb, általános leírást magyarul nem tudna nekem linkelni? Most először használtam a Traktort, előtte (kb 6 éve) szórakoztam az Atomic-kal, de az már régen volt, és jó lenne megtanulni ezt használni :)

    Ha valaki tud segíteni, akkor előre is köszi!
  • Petka
    #257
    browser-ben megkeresed a zenét aztán drag&drop módszerrel bedobod valamelyik deck-be
  • cicai
    #256
    sziasztok
    lehet valahogy betenni saját zenét?
  • InfectedMann
    #255
    Traktor Dj Studio 3 topic: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1133388062
  • MerlinW
    #254
    szokásomhoz híven fel fogom dobni szerverre nektek a héten.
  • Petka
    #253
    szerintem traktor dj studio 3 megérdemel egy új topikot. nem itt kéne róla beszélgetni.
  • Petka
    #252
    jaja nem bántam meg, hogy regeltem oda pedig akkor még azt se tudtam hogy működik a torrent :DD. Viszont 4 emberrel osztom meg a regemet :C
  • InfectedMann
    #251
    trancetraffic ! hehe ! oda képtelenség regelni ! jó neked, hogy van oda regisztrációd :(
  • Petka
    #250
    torrent
    trancetraffic-ról 128kb/s :P
    de feldobom egy tárhelyre, hogy örüljön mindenki. Éjfélre talán fent lesz ;)
  • InfectedMann
    #249
    jó neked :D nekem nem akarja elsietni a dolgot ! honnan szeded? mennyivel? :)
  • Petka
    #248
    meg lesz kb fél óra múlva ;)
  • InfectedMann
    #247
    torrenten megjelent a traktor Dj studio 3.
    akinek esetleg meg megvan plíz töltse fel valaholva és ossza meg velünk a linket :)
    mert ez a torrent gyér lassú !
  • Dinde
    #246
    Mind a kettővel próbáltam,annyi hogy ha ASIO-n van, akkor ritkábban ugrik meg.
    De nem nagyon értem hogy miért nem lehet magasabbra állítani a latency-t.Már akkor recseg,amikor 3-mal feljebb rakom.Más alkalmazásoknál....film,Winamp,játék.....pedig tökéletesen működik a hangkari.Nem értem.
  • El Ardor
    #245
    DX-en vagy ASIO-n kersztül próbálod munkára bírni az Audigy-t?
  • Dinde
    #244
    Tudom...növeltem is,de akkor meg recseg.Próbáltam addig rakni a latencyt,hogy még ne recsegjen,de akkor meg akad ugyanúgy!!!
  • El Ardor
    #243
    Latency... növelni kell...
  • Dinde
    #242
    sziasztok!
    A problémám az lenne,hogy SB live 5.1-es hangkártyával normálisan ment a 2.5-ös Traktor Dj studio és most vettem egy Audigy-t és most mindig egy pillanatra megakad miközbe megy benne a zene.Próbáltam mindegyik verzióval és mindegyikkel ez van.
    Aki tudja miért az légyszi segítsen
    köszi
  • InfectedMann
    #241
    És még valami.
    Traktor Dj Studio 3-hoz serial-t már találtam, kérdés honnan lehet leszedni :S
    Végignéztem már torrentet meg DC-t ! de eddig semmi. Lehet nem kerestem elég alaposan :D
  • InfectedMann
    #240
    pffff. oltogatás helyett segítséget vártam.
    Nah mindegy.
    Remélem hamarosan összegyűlik keverőre és lejátszókra. akkor nem lesznek ilyen gondok. addig marad a traktor.
    És ha valaki esetleg tudna segíteni azt megköszönném !
  • VinylToy #239
    minek netrádiózol, ha még a programot se tudod kezelni?
  • InfectedMann
    #238
    1 kérdés. Hogyan tudom azt megoldani (Tarktor 2.5.3), hogy netrádiózásnál ne hallatszódjon az is amit a fülesben hallok. Mert így ugye nem valami élvezetes hallgatni amit művelek. Ha valaki tud valami megoldást az megköszönném :)
  • InfectedMann
    #237
    Sound Blaster PCI vs Alaplapi hangari RULZ :D
    Az pattogni is fog meg szar lesz a minősége mindig !
  • El Ardor
    #236
    A Native Instruments cég honlapján (forumában) ott a válasz a kérdésedre. Valamikor régen elindult egy olyan asio driver fejlesztése ami 2 hangkártyát egybe fog ám a készítő is rájött, hogy ha szükséges a stabilitás - már pedig az - akkor ez az út nem járható. Lehet próbálkozni de nem érdemes.

    Mindig visszatérő kérdés, hogy lehet e ezt a DJ programot több hangkártyával használni. A válasz, mint mindig az, hogy NEM. De ezt senki sem tudja elfogadni, felfogni, feldolgozni... Ha vki több hangkártyázni akar akkor Alcatech BPM Studio vagy a MixVibes programot ajánlom neki. Ha beéri vmi ratyi progival akkor Virtual DJ - ez azért jó mert már egy primitiv aggyal megáldott stupid user is tudja használni.

    Még egyszer utoljára: a Native Instruments Traktor DJ Studio NEM DOLGOZIK 2 VAGY TÖBB HANGKÁRTYÁVAL. Aki komolyan gondolja a prog használatát, annak be kell fektetnie egy több csatornás hangkártyába amihez lehetőleg adnak gyári asio driver-t.
  • Octopus21
    #235
    Valaki biztos használta már a Traktort Két hangkarival meg egy keverővel. Ha van itt olyan légyszi segítsen.
  • Octopus21
    #234
    Aha De azt még hozzátenném hogy külön külön használva nincs gond csak egyszerre használom mindkettőt.
  • Petka
    #233
    Legfrissebb driverek vannak fent?
  • Octopus21
    #232
    Az egyik Creative Sound Blaster PCI a másik NVIDIA nforce (TM) Audio
  • Petka
    #231
    Milyen hangkártya?
  • Octopus21
    #230
    Sziasztok! A Traktorhoz elkezdtem használni két hangkártyát. És az a problémám hogy megy a zene és egy idő után egy kicsit elkezd pattogni, recsegni,és a minősig is romlik egy idő után, ami nagyon idegesítő főleg nagy hangerőn. Akiket eddig megkérdeztem a processoromra gyanakodtak, de nem hiszem olyan gyenge lenne. Azért ideírom a típusát.

    CPU típusa AMD Athlon XP, 2000 MHz (7.5 x 267) 2400+
    A fizikai memóriám 512 MB

    A DJ progi futtatása közben elindíatottam az AIDA32-őt is hogy lássam mi történik a procival. CPU kihasználtság átlagban 25% körül van. A memóriára 73%-ot ír.

    Szóval csak azt szeretném hogy ne pattogjon egyik hangkártya sem, és ezügyben szeretném a tanácsotokat kérni. Ha van valami ötletetek légyszi írjatok.

    Előre is Köszi a segítséget!
  • Taylor
    #229
    Elvileg megjelent, a hivatalos honlapon legalábbis úgy beszélnek róla.
    Demot nem adtak ki belőle, vagyis én nem találtam.
  • Doby22
    #228
    tudja vki hogy megjelent e már a 3-as Traktor DJ Studio?
  • SLICK
    #227
    hi all!

    vki nem tudja véletlenül hogy a Traktor Dj studio 1.1-et hol tom letölteni??? lehetőleg full verzióba...

    előre is HTX!!!