24
  • Csatti
    #24
    Csudri, te mindenkit csak fikazni tudsz! :)))
  • Csudri #23
    Ehhez csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy RIAA sux!

    u.i: Ha lehet, akkor most ne gyertek azzal, hogy én mindenkit csak fikázni tudok! :))
  • Cat #21
    magyarországon is rakat internetszolgáltató küldött ki a felhasználóknak levelet, hogy ezt és ezt megosztották, ami törvényellenes
  • Laci73
    #20
    A szellem kint van a palackból, és hülye lesz visszamászni. Kezdettől fogva azzal etettek minket hogy a net ingyenes és mindenki számára szabadon hozzáférhető: és sok esetben a semmiért fizetsz, és korlátozva vagy !!! Ezzel nem törődik senki? ...
  • TheZsenyka
    #15
    LOL, nem mindegy hogy néz ki? Az meg, hogy itt elégedetlenkedtek, semmit nem változtat a tényen: erősebb kutya ba***k. Mit kell ezen cifrázni?
  • Zoldalma
    #12
    Ma'ramelyik.....a fizetosok tobbnyire szoktak
  • aDannyBoy
    #11
    meg a masik az hogy a szerver valszeg nem fog logolni, ha egy warez cuccrol van szo :)
  • Cactus
    #10
    Kazaa lol! Az már teljesen használhatatlan, tele van fake dolgokkal, meg sistergő zenékkel. FTP-vel meg az a baj, hogyha lekapcsolnak egyet, akkor a logokat visszaolvasva eljuthatnának hozzád. Az már más kérdés, hogy a server addigra már nincs ott, mire rendőrök kiérnek ;)

    A nyúgdíjasokról már nem is merek beszélni. Pereljék csak a kiskorúakat, meg a nyugdíjasokat, ők aztán okozzák a kárt :DDD
  • [HUN]PAStheLoD
    #9
    lol ez a dagadt amerikai ott bújik a CD-k mögött és ez szó szerint így van.. ha nem lennének előadók nem lennének kiadók sem...
  • HuAn82
    #6
    "a szervezet egy nyugdíjas felhasználót azzal vádolt meg, hogy a Kazaa-n keresztült hardcore rap zenéket cserélget"

    Ekkora barmokat!!:-))
  • Darth Sith
    #5
    naja, használnéjk én is ftp-t, de nem fizetek érte. :) kazaa n meg csak nem bukok le, mért pont engem kapnának el? jó hozzá állás.. :D
  • ThePartyFace
    #3
    Mihez kepest...:P
  • Csatti
    #2
    Rohadt RIAA. Csak csapkodnak ide oda. Sodi ne hidd, hogy az ftp olyan nagyon biztonsagos.
  • SoDI---
    #1
    Marad az ftp :)