63
Judge Dredd: Dredd Vs. Death (c) Vivendi Universal
  • Titan
    #21
    ..ez f@sza! Leszedtema pöcsöt és nem akarja pöcsölni! Krekket meg nem is találtam hozzá!:(
    Valami 5let vagy link?
  • Edward2
    #20
    hmm.nekem fennt van 1.01-es patch és megy crack nélkül is.vagy ha nem szerzek 1.01es crackot akkor nem is 1.01ként indul?és honnan tudok cracket szerezni?
  • ceas
    #19
    de kell a 1.01-es crack is hozzá
  • ceas
    #18
    bug! rakd fel az 1.01-es patch-et
  • Edward2
    #17
    hmm.épp ezt akartam megkérdezni hogy ott a gyárban a lángoló ajtó mellett merre kell menni mert sehova se lehet menni szerintem.lehet bug.
  • Titan
    #16
    Sikerűlt valakinek a 2. pályát megcsinálnia?
    Ott akadtam el, hogy valami gyárat a vámpírok megtámadtak és azokat kéne pofán vágni, de egyenlőre eggyel se találkoztam és ott kolbászolok, hogy kinyitottam egy konzollal egy ajtót ahonnan felmentem valami liftel egy olyan helyre ahol lángol valami ajtó és a mellete lévő helyből se tudok sehova se menni...:(
    PLZ HELP!!!
  • syabi
    #15
    a megoldás, hogy ne kérjen pecset: ne legyél kapcsolódva a nethez, amikor elkezdesz játszani, mert akkor egyből használja is a netet arra, hogy megnézze van-e pecs. ennyi.
    jó játékot.
  • krisz073
    #14
    Kinek sikerült elinditani a programot?Én feltelepite és egyböl valami Patch-et akar leszedni,leszedtem de akkor is ugyanazt irja,hogy töltsem le az 1.01-es patch-et :((
  • Gear
    #13
    A demóhoz képest kellemesen csalódtam. A hangulat nagyon ott van .
  • Titan
    #12
    ...hát szerintem érdemes egyszer kipróbálni! Nem annyira rossz mint a HALO! Remélem rajtam kívűl azé' más is kipróbálja, már csak a kooperatív mód és az arcade miatt is!
  • Shaman
    #10
    Tényleg ennyire gagyi??
    Na meséjj....
  • Taranov
    #9
  • Dynamic
    #8
    Eh, a demót leszedtem még 1-2 hónapja.Nos ennek tudatában a fullt már NEM szedem le.Iszonyat!Egyebet nem tudok elmondani:)
  • Mayday
    #7
    Mar csak maganak a dredd bironak akkora rajongoja vagyok, hogy ezt kihagyom...
  • krisz073
    #6
    Reméljük a legjobbakat
  • Deajka
    #5
    Ajjaj, csak ne legyen igazam. Ugyanez volt a bounty hunterrel is. Csili-vili, big-bang, aztán nagyon gagyesz lett.
  • krisz073
    #4
    http://www.gamekapocs.hu/index.php?page=screenshots&jid=89#
  • krisz073
    #3
    FPS
  • antijedi
    #2
    hmm, ez milyen game? :P
    (mármint stilusra :P)
  • krisz073
    #1
    Na ez is kijött :))