63
Judge Dredd: Dredd Vs. Death (c) Vivendi Universal
  • Optimus Prime
    #63
    Dredd tarol, kijött a GOG.com-on is.
  • Optimus Prime
    #62
    Kijött a játék Steam-en is, 8 euró. em tudn kompatibilis-e a égi lemezes verzióval multi ügyben.
  • kék
    #61
    Végre emlékszem: akkor rakd fel a patc-et, mikor még az eredeti exe fájl van a játék könyvtárában. Utánna másold át az 1.01-es crack fájlt.
  • kék
    #60
    Itt variálni kell a Crack-el. Miután feltelepítetted a patch-et, utána még1x át kell másolni a crack fájlt. Legalábbis így emlékszem.
  • fonix1973
    #59
    Na addig eljutottam mikor egy olyan pályán vagyok ahol ég minden és zöld trutyi folydogál 2 cső alatt van fent egy ajtó amin elméletileg át lehetne menni de mivel elromlott az ajtó nem lehet tovább menni ott máshol sehol nem lehet továbbjutni
  • fonix1973
    #58
    Még anyit hogy bárhonnan szedtem le az 1.01-es patchet hozzá telepitéskor azt irja ki nem találja mert nincs telepítve a játék persze angolul pedig fent van a játék
  • fonix1973
    #57
    Nos jó lenne hozzá magyarítás mert azt nemtalálni meg egy normális végigjátszás ugyanis a tanuló pályán elakadtam mikor a robotot letérdeltetem utána nemtudom mit kéne vele csinálni mert csak ütni tudok ha meg leütöm akkor kiirja vesztettem a pályát persze angolul :(
  • kék
    #56
    Hol akadtál el? Segítek.
  • kék
    #55
    Régen a SevenWarezról lehetett leszedni, de most már fogalmam sincs, hogy honnan lehet megszerezni. Talán DC++?
  • montendani
    #54
    PLS Valaki tudna küldeni egy honlapcímet amin rajta van a végigjátszás!
    Előre is köszi
  • joe1980
    #53
    de lehet osztott képernyős?
    a PC verzió is?
    pliz erre válaszolj már
  • joe1980
    #52
    Ne haragudj ,de ezt nem értem,miért irtad!
  • sg2
    #51
    hülye a haverod mert TAMPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
  • sg2
    #50
    Igen tudok! Amúgy az én apám a Microsoftnál dolgozik és ingyen kapja
    a vistát és az összes programot!
  • sg2
    #49
    mire? Nekem megvan a magyar már most! Ha kell odaadom! izé
  • joe1980
    #48
    Kérem szépen válaszoljon már valaki!!!
  • joe1980
    #47
    Sziasztok!Letöltöttem ennek a játéknak a demo verzióját és láttam benne ,hogy lehet PC-n osztott képernyőn is Coop modba játszani ezt.És szeretném,ha vki leirná hogy be lehet állitani hogy esetleg lehet gamepaddel vinni.Ha valaki leirná ezt nagyon megköszönném!mert én szeretem a osztott képernyős játékokat!köszönöm
  • kyle reese
    #46
    helo ! tudsz linket ehez a játékhoz mert nekem elveszett a cd-m azt szeretnék játszani vele .
    ui: olvasd el a privit előre is köszi .
  • Seth
    #45
  • UTE1
    #44
    sziasztok tudtok egy oldalt ahonan a titan quest-hez jo kreket lehet letölteni?
  • Harly18
    #43
    Nem tudtok torrenfájlt adni?
  • kék
    #42
    Íme: NUN6-GAB2-TAX7-ZYG6-3537
  • Sir IvanHoe
    #41
    Szeretnek en is egy serialt.
    Koszi
  • kyle reese
    #40
    arra ki tud megoldást ha install után azt írja ki hogy insert cd key ,de a cd-n az nfo-ban nincsen !segitsen valaki Please!
  • Shep
    #39
    Ha beindítottad a rendszert, utánna minden szinten van két oldalt egy-egy kapcsoló azokat kell benyomkodni és akkor bekapcsol a tűzoltórendszer és a csonti nem szereti a vizet szóval a gyorsan bakpcsolod amit tudsz, mert egy párat ő szétlő, aztán már csak várod az animációt.
  • mochee
    #38
    Én játszanék, ha segítene valaki a 31-esre! Pls!!! Csak végignyomta már valaki?
  • Shaman
    #37
    Én a múltkor letöltöttem,hogy elviszem hálópartyra. El is vittem,de a többiek nem akarták felrakni. Én is csak belenéztem 3 percet aztán uninstall.
  • Augustus Gigo
    #36
    AN nem játszik senkiezzel a rmek játékkal? lehet , hogy a grafja nem a legmodernebb, de a hangulata überel sok csiri-csári gamet:)
  • [HUN]PAStheLoD
    #35
    kösz
  • Sol Dier
    #34
    Itt találsz screenshotokat még.

  • [HUN]PAStheLoD
    #33
    ->>>>>>> milyen game?! 1 képet tegyen má be valaki <------------- kösz
  • jango fett
    #32
    Sziasztok egy keresem lenne kene egy seriaszam mert az nfo ba levo szeriaszamot nem veszi be elore is koszi
  • Deajka
    #30
    "...megmondaná, hogy a Szmokatóriumban mit kell csinálni "

    Szmokatórium ? Ez mi?
  • Titan
    #28
    Ha letőltötted a #22 linkről a crack-et, akkor abban a tömörített állományban benne van egy eredeti .exe file is!
    A crack-et indítófájlodat írd felül vele/Pach(12MB)/ írd felűl a crack 1.01 .exe-vel!
    Nekem bejött és működik!
    Az első szembetűnő változás azon a bizonyos pályán, hogy van ellenfél!!!!
  • ceas
    #27
    Installáld újra a gamét, de ne írd felül az eredeti exe-t, rakd fel a patch-et(pl.pcdome.hu-ról letölthető), majd a patch után írd felül a crack-es exe-vel, hátha
  • Edward2
    #26
    hát szomoru vagyok mert felteszem 1.01-es patch és ugyanugy nem tudok elöre haladni.ahol van a 3 hordo a gyárnál ott nem tudok sehova se menni.semmilyen ajtó nem nyilik ki ill. nincs semmi kapcsolo.félek hogy ebböl uninstall lesz.
  • Edward2
    #25
    hmm.feltettem azt a bizonyos 1.01es crack exet.nem változott semmi ugyanugy nem tudok továbbmenni patch-t pedig nem fogad el.azt hiszem reinstall majd probálkozom.ha van ötlet mondjátok.
  • ceas
    #24
    crack nélkül nem veszi 1.01-nek, és igen megoldja a problémát.
  • Edward2
    #23
    nade.nekem letöltötte 1.01 patch-t feltette és nem kért cracket.vagy crack nélkül nem 1.01nek fogja fel?és hogy kell továbbjutni azon a helyen amit emlitettünk?vagy azt a crackes patch megoldja? :D
  • Sol Dier
    #22
    Én amikor elindítottam a gamet, röktön updatelni akarta. Meg is engedtem neki. :)
    Így 1.01-et feltelepítette aztán a cracket innen szedtem le hozzá.
    Utánna indítottam és minden oké.

    A játékról: nekem tetszik, hangulatos, a grafika se rossz már csak a multira lennék kíváncsi.
    Nincs kedve valakinek kipróbálni??
    Szivesen játszanék, bár nem tudom hol.
    A gamespy-on alig van szerver, az eye meg nem is ismeri.