70
alcohol120%
  • highlander15
    #70
    Hogy lehet vele megcsinálni,hogy crack nélkül induljon a játék?
  • Tóth Jozsef
    #69
    Hellosztok!
    Valakinek meg van az Alcohol 120%-nak az új verzioja?
  • Daza500
    #68
    Az Alcohol120% ki tudja lőni egy CD-ről a copy protection-t ? Ha igen, hogyan ?
  • Arminas
    #67
    Üdv!

    nekem az a problémám, hogy ha új meghajtót akarok létrehozni, akkor újraindul a gép.. mintha megnyomnám a reset-et.. O_o

    de ugyanez van daemon tools-szal is, elindítom, reset..
    sőt! ha új meghajtótt csatlakoztatok, akkor is (pl: mp3 lejátszó, pendrive,stb)

    nem tudjátok mi lehet ez? mi rá a megoldás? O_o

    előre is köszi, szasztok!
  • zsulaca
    #66
    Sziasztok.Mostanában ha elkezdek irni az alcohollal az elején hibát ir ki és leáll. Ismeretlen okbol megszakadt az irás. Tudja valami mitől lehet ez? Előre is nagyon köszi. Sziasztok
  • Clive87
    #65
    Elnézést a duplázásért, de közben megnyitottam a WMP-t és az viszont látja az audio sávot, le is játsza szépen. Lehet az lesz a gond, hogy a játék csak és kizárólag a fizikai meghajtót figyeli és nem érzékeli a virtuálison található audio sávot? Gondolom ez lehet a hiba, de nem tudom, hogy lehetne kiküszöbölni. Lehet az egyetlen megoldás, hogy kiírom CD-re. Viszont hol találok egy 811 MB-os CD-t? :)

    Nos még egyszer köszi, ha tudtok segíteni, előre is.

    Üdv, és sry a dupla postért.
  • Clive87
    #64
    Szaisztok! Nem tudom nézi e még valaki ezt a fórumot, mindenesetre teszek egy próbát. :) Nos. A sztori ott kezdődik, hogy annó megvettem egy Outcast nevű fantasztikus gémet. Úgy nézett ki a dolog, hogy az első CD-ről kellett telepíteni, majd a második CD-ről futatta a videókat, szóval az volt a Play Disc. :) Viszont ezen a kettes CD-n volt a zene is, méghozzá audio-ban. Annó szép volt, jó volt, betettem a kettes CD-t, futtata is a videókat meg a zenét, mint a kisangyal. Nemrég egy ismerősőmnek kölcsön adtam a gémet, akinek a CD/DVD drive-ja egy kicsit falánkabb volt a kelleténél és szó szerint darabokra tépte a CD-t. Tudom, hogy nem egy összeg, de nem akartam megint megvenni a játékot, így hát (ejnye-bejnye) letöltöttem. Az első CD natúr ISO képfile-ban van. Szépen ráillesztettem a virtuális meghajtóra Alcohol 120 segítségével. Installáltam, patcheltem, honosítást feltettem. Elindítom, szépen kéri is a kettes CD-t. Bemountolom (de szép szó :)), beállítosokon átszaladok, indítom. Szép meg jó, megy meg minden csak épp zene nincs pedig annó volt (ugye audioból futott a drive-ról). Kilépés, Alcohol megnyit. Míg az egyes CD csak egy darab ISO-ból állt, addig a kettes áll egy 780 MB-os IMG-ből, egy 5 KB-os CCD-ből és egy 32 MB-os SUB file-ból. Mikor az Alcohol-ban hozzáadom a képfile-t alapból csak a CCD-t látja, ezt be is mountolom a virtual drive-ba. Megnyitom a Sajátgépet, ott viszont azt elvileg 780 MB-os CD-ből lát összvissz 70 MB-ot, amit az autorun, az exe és a kát darab intro tesz ki, az audio file-ok sehol nincsenek. Ugyanez történik, ha a CCD helyett, magát az IMG file-t mountolom. A SUB file-ra pedig abszolút nem reagál, mondjuk arról azt sem tudom, hogy konkrétan mire szolgál. No szóval Alcoholban hozzáadom az 5 KB-os CCD-t (ami, ha jól gondolom a 780 MB-os CloneCD képfile-t kezeli). Ugye szépen ott van a sorban, mutatja is, hogy 811 MB-os. Mengézem a tulajdonságait (Properties), ott mutatja is, hogy bizony benne van, mind a 17 audio track plusz még egy, ami a video meg satöbbi. A Sajátgépben mégsem látja és a játékben mégsem szól a hang. Próbáltam más programokkal is, ugyanez a helyzet. Szóval ehhez szeretnék egy kis segítséget kérni, ha valaki tudja a hiba okát vagy csak én csinálok valamit rosszul kérném, hogy homályosítson fel. :)

    Előre is köszönöm, ha tudtok segíteni.

    (Amúgy megy a játék meg minden, csak hiányzik a zene, mert az valami fantasztikus volt és anélkül nem az igazi. :))

    Üdv, Clive
  • BluesD
    #63
    Szevasztok!

    Nem tudjátok, hogy mitől van az, hogy amikor az Alcohol 120-at vagy a Deamon tools-t elindítom, akkor úgy lefagy a gép, hogy még a Ctrl+Alt+Del kombóra se csinál semmit és csak a reset segít a gépen.
  • Gipsy
    #62
    Üdv!! SEGÍTSÉG KÉNE GYORSAN!!!!!!!!
    Meg van a Metal Gear Solid 2,ez a játék boltban dupla rétegű dvd-n jött ki,nekem megvan két dvd-n és az első lemezen egy mdf-mds fálj míg a másikon egy md0 fájl van.Ha jól gondolom egyesíteni kéne vhogy a kettőt,próbáltam alcohol-ba meg daemon tools-ba is becsatolni de semmi....mintha üres lenne az image fájl.
    SEGÍTSETEK!!!!!
    THX!!!
  • bence19940222
    #61
    nekem registrálni kéne és hol lehet????????????
  • Palinko
    #60
    én azt szeretném +csinálni hogy:
    van egy 3cd-s játék,azt szeretném egy mds fileba menteni,szóval csak egy file legyen a dvd-n és abba benne legyen mind a 3cd... meglehet ezt oldani?
  • KILLER2
    #59
    Amikr telepítem akkor ezt írja ki. Mitől lehet és hogyan lehetne rajta segíteni?
  • babus
    #58
    Sziasztok,hogyan tudnék Alcohol120% progival egy meglévő képfájlt egy az egyben ki irni úgy,hogy a ki irás után is ugyan az maradjon.RMPS aktiválásával vagy hogyan?Próbálgattam de ki irás után már nem ugyan az lett a cd-én.RMPS sem tudom aktiválni.Szasztok.
  • Breex
    #57
    Hy!

    Mit tudok akkor tenni amikor az alcohol és a deamon minden képfáljra azt írja ki hogy "Nem hozzáférhető a fálj" ???
  • zutyu
    #56
    Nem igazántudom ,hova írjak,de azt hallottam ,hogy alcholollal át tudok írni Playstaion-2 játékot!
    És vajon ha eredeti játékot akarok írni arra is kell valami feltörő progi???
    Please
  • Rikardito84
    #55
    sziasztok aki tudna segítsen rajtam nem tudok semmivel se játszani mert nem megy fel se a deamon tools és se a alcohol bármelyik változatta a winfosomra. Xp 64 Editionom van aki tudja a próblémámra a váaszt azt kérem irjon a [email protected] -ra.
    Előreis köszönöm mindenkinek !!!
  • TommerHead
    #54
    mir/A Civ 4(clone cd-s verzió)azt írja a legújabb alcohollal mount,de nem látja.
  • Crem
    #53
    milyen kiterjesztés amit be akarsz tenni?
  • TommerHead
    #52
    Légyszi Help a következőre:Be szeretném mountolni 1 cd képfilet és nem látja a Alcohol.Miért van ez?
  • Crem
    #51



    Ezt a két sort töröld ki és telepítsd újra a programot.
  • lck
    #50
    Előzőt nem elég csak letelepíteni. Valami registry takarítóval ( pl.: Jv16 ) minden maradék bejegyzést ki kell szedni.
  • Brash
    #49
    Mi lehet a baj?
    Rendszergazdaként telepitem, szóval az nem lehet a baja. :)
  • princeofdark
    #48
    Nekem is ez a gondom!!

    HELP PLEASE!!!!!
  • Crem
    #47
    A megoldás, hogy Rendszergazda ként telepítsd. Hiába van teljes jogosulsága a fiók felhasználónak, nem fog felmenni...
  • PLackó
    #46
    üdv.
    van egy kis problémám.
    Megpróbáltam különböző meghajtóra,különböző alcohol 120% verziókkal de az eredmény mindíg ugyan az.
    A telepítésnél kiírja ezt,az utolsó másodpercben:

    mi lehet a gond?
  • alph4
    #45
    Miért írja ki 0%-nál hogy írás hiba??? xp sp1 van fennt. (mindíg elbaszza a DVD-t!!!!)
  • [HUN]FaTaL
    #44
    tudja valaki hogy 10x-esen írható RW lemezt hogyan tudnék alcohollal 4x-esen írni?
  • akyyy
    #43
    nem értem pontosan.......van az xp cd-t amit ki akarsz írni a dvd-dre, amin már van egy operációs rendszer írva???? szvsz oprendszerthülyeség dvd-re írni, arra még jó a cd.
  • imat
    #42
    Nem segit nekem senki, nagyon fontos lenne....
  • 555
    #41
    Hogy kell alcohol120% -kal xp cd-t irni ha már dvd-n meg van és a dvd-n más is van részletesen a magyarázatot!!!!!!!!!!!!!!


  • imat
    #40
    ooops... A kep lemaradt.
    A lenyeg az, hogy az About ablakban a "Regisztracio" gomb helyett "Rendeles Most" gomb jelenik meg. (verzio: 1.9.5.3105 trial)
  • imat
    #39
    Hali!

    Ezt a verziot hogyan kell crackelni?
    Nem lehet sehova sem beirni a kodot.
  • akyyy
    #38
    Indítsd el a Futtatásban(Start menü) a regedit -et. Keresd ki a HKey_Local_Machine\System\CurrentControlSet\Services bejegyzést és itt kereséssel keres rá az 'alcohol' szóra, és amiket lel töröld ki. És töröld ki a 'a347scsi' és 'a347bus' nevű fájloakt innét: \Windows\System32\Drivers

    ha kész, indítsd ujra a gépet, és telepítsd újra az alcoholt. ír valami 1.9.5.2802 verzióról, hogy ezt érdemes kipróbálni, nemtom lehet ez a legujabb, vagy ha nem, keress rá erre.
  • akyyy
    #37
    segítek csak most részeg vopk sory
  • DBoy
    #36
    azt SP2 öt ! felraktam SP1et és szuperál :D
    nah remélem ha rárakom az sp2 ö frissitéseket nem fog elbaszodni :S
  • akyyy
    #35
    XP-t használsz?
  • DBoy
    #34
    ma már kétszer is ujraraktam a windowsot több ször már nemakarom, más mount progit nem ismer valaki vagy valami megoldást!!
  • DBoy
    #33
    hol tom a sugóját megnézni?
    mostmár direkt ez volt az első progi amit felraktam reinstall után.
    se tűzfal se semmit ezt elsőnek!
    hivatalos fórumon vannak hibák stb de nemnagyon értek angolul meg próbálgattam de nem nagyon megy. nemsezretném megint reinstallálni. esetleg nerohoz nincs valami mount addon mert deamon tools is hibát ir ki. vagy valami egyéb mount program?
  • akyyy
    #32
    sugójában nincs semmi?
  • DBoy
    #31
    sziasztok!
    telepítésnél ezt a hibaüzit kapom:
    Internal Error 25001. 25030 (0x61C6), 259 (0x103)
    és nem engedi felrakni!
    könyörgöm segítsetek naon fontos!!!