63
Pirate Hunter
  • SarkanyfuaRUSH
    #18
    ... ja és ha átkapcsoltad, akkor mellé kell menni :)

    na, csak összerakom a mondandómat
  • SarkanyfuaRUSH
    #17
    Ja és csáklyázni úgy kell, hogy a képernyő jobb felső sarkéban lévő csáklya ikon bekapcsolod (pirosról zöldre vált). De egyébként az első harc előtt leírja :)))
  • SarkanyfuaRUSH
    #16
    Mayday: ELső mondatum után kérdőjel :)))
  • Mayday
    #14
    Eddig kiraly! Pirates! rajongoknak KOTELEZO! :)
    Beleneztem, kiprobaltam, nagyon jo!
    Belementem vagy ket harcba, leagyuztam az ellent, de atszallni, megcsaklyazni nem tudtam. Azt hogyan kell?
  • musha
    #13
    még nem nyomtam túl sokat, de az biztos, hogy csak a spanyolokkal lehet kezdeni, ezt írja is. Később választhatóvá válik a többi nemzet is.
  • musha
    #10
    jaja más a 2 játék. ez tengeren, az szárazföldön játszódik.
    a P3-at nem ismerem (meg az említett elődöket sem), de ez nagyon jó. hangulatos, szép tengeri csatákkal, régebbi stílusú stratégiai játékok stílusában.
  • Mayday
    #9
    A Tortuga - Pirate Hunter es a Patrician III az ket kulonbozo jatek, nem? Hasonlo kor, stilus, Ascaron jatekai, de nem ugyanaz! Vagy igen?
  • CS@
    #8
    Nekem a Patrician2 nagyon bejött a PortRoyalal is jól elvoltam azt leszámítva ,hogy a P2 höz képest nem sok ujjat tudott mutatni.
    De ezt már egy kicsit túlzásnak tartom az egyetlen szembeötlő változtatást(az intró lefelejtésén kívül) a város megjelenítésében láttam és ez sem vált előnyére.
    Félreértés ne essék nem a játékkal van problémám csak ezt már láttam és nem is 1x.
  • a.carkey
    #7
    Oops. Sorry. Én Patrician 3 néven nyitottam egy topicot, ha gáz, azt kéretik törölni, mert a kettő ua, csak áméríkábán ezen a néven, euro punnoban Patrician III. néven jött ki ... :(
  • SarkanyfuaRUSH
    #6
    Már látom, ugyanaz a cég készítette, mint a Port Royale-t, és ez gyakorlatilag ugyanaz a játék, csak nem a kereskedésre koncentrál, hanem a kalózkódásra. Lényegében egy folytatás, vagy kiegészítés vagy mi...
  • Mayday
    #4
    Basszus, ha csak fele olyan jo, mint a Pirates! volt c64-en, akkor szedem!!!
  • musha
    #3
    na már közben megoldotam a problémám.
    teljesen olyan, mint a Pirates! volt c-64-en, csak ez kicsit szebb :) nagyon kellemes kis hajókázós-foglalgatós-fejlődős játék. szerintem határozottan érdemes kipróbálni (ja és nincs 300 mega).
  • Sephi
    #2
    hmm ez milyen jatek?
  • musha
    #1
    Érdekelne a véleménye is mindazoknak, akik már kipróbálták, illetve ha van valakinek tippje, hogy nekem miért fagy le csontra (más játékok nem teszik), az is kérem írjon!