74
Junkies Fun Club
  • Gyiik
    #34
    mitrohoksz??? HE??
    :D
  • Dani19..
    #33
    weheheheh
  • Gyiik
    #32
    a nevhasonlosagod ugye nem azert van, hogy lejarass a stilusoddal?
  • gyick
    #31
    Attól hogy te nem érted az értelmét,az nem azt jelenti hogy nincs is!!!!!!!!!
  • Gerzson
    #30
    megvétóztad az "Az égen át" című számot?!,
    a legdepressziósabb, leglehangolóbb (szerintem a "Maszk"-on is túltesz), amolyan lemondok a világról számuk, lehet hogy te nem érted amit mondani akar, sőt biztos, de szerintem nem is hallottad még a számot max dalszöveget olvastál :) (vagy tán azt se), vagy inkább csak elcsípted belőle a refrént miközben a húgod hallgatta :)))

    Gerzson

    ui.: akinek teszik "Az égen át", annak ajánlom az "Alvin és a mókusok - Ilyen világ"-ot

    uui.: Kolbee-nak pedig a "Junkies - Tulajdonképpen" dalának refrénjének az elemzését :))))))
  • Astaroth
    #28
    A jódli írta a kedvenc számomat világos?!Nézd meg a kazetta vagy cd borítóján!
  • gyick
    #26
    Ez az én topicom,úgyhogy tessék ide irni!!!!!!!
  • gyick
    #25
    A Maszkot nem is a Barbaró irta hanem a Jódli(régi dobos)!
    Egyébként egyet értek!
  • Astaroth
    #24
    Abban hogy a koncertek rosszak lettek volna abban egyáltalán nem értek egyet!A közönség az hulladék sokszor,de én akkor is élveztem.
  • DracoleWayda
    #20
    Nemtom mi a francért kell itt tépkedni egymást... szerintem tök egyszerű a kérdést... Junkies-t hallgatnak a rockerek. És evvel nincs bajom (bár a furcsa fiúkat nem kedvelem). Én metálos vagyok, nem hallgatom.
    Annak kevésbé örültem hogy a basszerosuk (nemi identitásában nem vagyok biztos) a wigwamban nekemjött (mondjuk véletlenül)... de nem foglalkozok vele. Ezért nem szeretem a wigwam féle "rokklubbokat" mert olyan zenét soha nem hallok amilyet én is szeretek... ebből a szempontból a TM a legjobb, csak az meg egy füstös, pici barlang :(
  • Astaroth
    #19
    Zorall ez az együttes neve.Asszem erre gondolsz.De nem ritka hogy egy zenész több zenekarban játszik!
  • Gerzson
    #18
    "Az égen át"

    ez a szám nagyon el van találva, hasonló hangulatú a "Vigyél át!" is
    érdekes, hogy legtöbben a "Maszk"-ot istenitik, és ismerik
    mondjuk tényleg jó de olyan "Tankcsapda - Lopok neked egy könyvet" hangulata van
    meg az utsó két album hangszerelése eléggé elüt a régiektől és a dalok nem annyira dallamosak mint annakidején
    bár az SX7 albumon jók a szám végi refrének "Egy fát könnyen kicsavar a szél..." meg a "Ha le vagy törve dobd fel egy adag amszterdami kávéval magad".
    Egyébként az énekes meg valami új együttesben is játszik, ja meg a többiek is

    szóval akinek van épitőjellegű hozzászólása, az ne tartsa vissza magát!
  • Astaroth
    #17
    Indok nélkül minősíteni valamit a világ legprimitívebb dolga...Bár én is szeretem...de a jó az relatív!(kinek mi)
  • Zoleeca
    #16
    A Junkies Jó.
    nov. 22. DEBRECEN LOVARDA
    Én ott leszek
  • Astaroth
    #14
    Szerintem felesleges vitatkozni olyanokkal,akik nem veszik az adást!Hallottam már biohazardot,ég és föld a kettő között a különbség mondjuk nem tudom mi abban a jó de én nem mondom azt hogy SZAR!
  • gyick
    #13
    Látom te sok Junkiest hallotál!Attól hogy kétszer hallotad a Miattad iszom te állat-ot nem kellene elítélni a csapatot.
    És nem tudom miért kell összehasonlítani akármelyik black,
    death,trash,-metál együttessel.Ugyanis az más kategoria.
    De arra kiváncsi lennék hogy a biohazardnak milyen sok
    "változatos" témája van.Most ne értsetek félre,én is
    imádom a zúzósabb zenéket,a topic nyitásával csak az volt a célom hogy megtudjam miért utálják a Junkiest(szerintem oktalanul).Ott van pl.a Pusztítsatok el,ne hogy azt mondja akárki is hogy az nyálas(még Mansonhoz képest sem)!!
  • RadeoN
    #12
    ezt most összekevertem...
    tehát:

    Kolbee:
    egyetértek veled

    Astaroth:
    kifejettem a véleményem és felsoroltam néhány olyan zk-t, amelyek valódi zenét csinálnak, nem ilyen szart. pont.
  • RadeoN
    #11
    1etértek...
  • Astaroth
    #9
    "junkies minősége sz*r" ezt fejtse valaki miért?Mert az egy dolog hogy te nem szereted ezt a műfajt!
  • Astaroth
    #7
    Hallottál olyat az emberek izlése különböző?

    Most azt hiszed hogy aki betér a Junkies topicba kiváncsi rá milyen az izlésed?
  • RadeoN
    #6
    khm...
    elnézést, cinikus leszek:
    a junkies ELÉGGÉ sz*r és általában hülyék nyitnak neki [akármilyen] topicot...

    ajánlatom jóféle muzsikák terén:
    - Sick of it all
    - Glassjaw (ez kérem naaon, naon yoo!)
    - Blindside
    - Converge (dhetoo)
    - PoisonTheWell ( \m/ )
    - Biohazard (alap)
    stb.

    mondjuk ezek nem kifejezetten "dzsánkíz"- fajta zenét nyomnak...
    de akit érdekel, az járjon utánnuk (mint a mesében!)

  • Láma!
    #5
    A Junkies nem olyan szar,de csak a HÜLYÉK nyitnak neki fun clubot!!!!!!!!!!!!!44444444
  • Pyx #4
    LOÁL (kopiizé)

    ez egy xar!!! :D
  • Loál János #3
    fan club
  • gyick
    #2
    Nem tudsz olvasni?
    fasz!!!!!!!!!!!4
  • Taranov
    #1
    fúj