74
Junkies Fun Club
  • Kepek
    #74
    Junkies - Mégis elmarad
  • hen-tes
    #73
    Dugtal-e már junkiesra :o
  • bcrics
    #72
    köszönöm..de ígérem rád gondolok:D
  • Hajnalcat
    #71
    Egészséges faszverést kívánok.
  • bcrics
    #70
    junkies már nem a régi,,a jóó kis rocknroll album az volt a fasza a nagyszerű csordás tibivel,,,jee,,az volt a rákenró.mindig feláll a bré ha meghallok 1 dalt az albumról.és elég sokat hallgatom.XD

    jeeeee,mindenkinek 20kg krumplit a seggébe
  • hen-tes
    #69
    Arra való amire kitalálták, bulizni.. :)
  • tigeroo
    #68
    hát hogy pörögjön a topic XD


    szerintem zeneileg korrekt, de a szöveg...már kiégtek
  • hen-tes
    #67
    degeneráció?
    Igen, hallottam. :D
    Miért kérded? :P
  • tigeroo
    #66
    az új albumukat hallotta már valaki?
  • Hajnalcat
    #65
    Gratulálok Sherlock. Ügyesen megoldottad a rejtélyt.
  • Narusco
    #64
    nos... van ugye az SX7 album, és vhogy belémjött az a gondolat hogy ezt ugy kell érteni hogy Esik szét. lehetséges? végülis a boritó is puzzle
  • bcrics
    #63
  • blackgamer
    #62
    szokták árulni boltban
    amúgy DC++
  • bcrics
    #61
    :)))))))))))
    respect
  • 1488
    #60
    hm ahogy látom elég kihalt a topic azért megpróbálom, hátha...
    Szal egészen véletlenül nincs itt valaki akinek megvan a Junkies összes albuma, és valamilyen úton-módon publikálni tudná? (netre felrakni, torrent, stb) nekem sajnos csak 1 album van meg és nem tudom beszerezni a többit pedig szeretem a zenéjüket.
  • Breathe
    #59
    Sziasztok! Nem vagyok Junkies rajongó,méég...:)DE nagyon tetszimók a Maszk számuk,ha mindegyik min.olyan,hamar imádni fogom! Fú,egy Junkies koncert nagyon ász lehet!!!Szigeten voltak? Valaki van oylan rendes,és küldd át nekem számokat? előre is köszi. [email protected]
  • pTk
    #58
    Sztem a junkies nagyon jó koncertet tud csinálni, csak télleg belerondít az hogy mindíg késnek :) szerencsére itt bpn kétszer is volt nyáron asszem, meg pecsában album szerint játszottak :) minden (második?) szombaton . szal jó volt:)
  • Hajnalcat
    #57
    Voltam a Metálfesztiválon (szombaton) és fellépett a Junkies is. Nagyon régóta nem láttam őket koncertezni, mert ide (Zalaegerszegre) sose jönnek. Ossian után léptek fel, de késtek vagy 1 órát. Egy zenekar se késett, mindenki időben el tudta kezdeni, de hát Junkiestól a késés már megszokott volt, furcsa is lett volna, ha pontosak. Örök életükben késtek minden koncertről. Aztán megjelent az új dobos, elkezdett próbálni, most láttam előszőr, de szimpatikus fazonnak tűnt. Aztán megjelent egy fekete baseballsapkás, fekete rövid hajú, fickó a színpadon, és egy farmermellény volt a polója felett, ami mindenféle jellel teli volt ragasztgatva. A baseballsapkáját oldalra fordította, mint a rapperek és alatta volt még egy fekete kendő. Elkezdett pakolászni, intézkedni. Messzebb voltam, így az arcát nem láttam. Egy idő után elkezdett a gitáron gyakorolni, mondom, mi van? Ki ez az ürge? Hát Barbaró volt az. Azt hittem, hogy rögtön fényt kapok. Mi a fenének vágatta le a haját? Oké, levágatta, de mi a fenének vett fel baseballsapkát, mint a rapperek? Meg ez a mellény...:S Mint aki most lépett ki a 90-es évekből. Aztán jött Ricky. A csajok egyből elkezdtek sikogatni, hogy Rickyyyyyyyyyy! Jáj, kis picsák, úgy bevertem volna a szájukat. Természetesen hozta a Rickys formáját, nem csalódtam benne :), punk stílusban nyomta. Majd rágyújtott egy cigire és egy pomberkabátos fickó a közönségből odament hozzá tüzet kérni. Látszott, hogy csak azért teszi, hogy menő legyen, de csak rajta. Ricky adott is neki, aztán utána elment elújságolni a haverjainak, hogy de menő volt. Majd mászkált egy sötétkék fejkendős fickó előttem, hírtelen azt hittem, hogy az egyik fórumtag, aki írta, hogy fejkendőben lesz koncerten. Kiderült, hogy Szekeres András volt az. Lehet, hogy most a fejkednő lesz a divat? Végre elkezdték a koncertet. Jó sok számot nyomattak. A legelején elmesélte András, hogy azért késtek ennyit, mert volt egy magánjellegű dolguk. Meghalt (akkor) 2 napja András legjobb barátja és a régi Ságvári iskolában volt közös ballagási élményük és arra emlékezett vissza András. R.I.P. :( A Maszk számot neki énekelte el.
    Persze szóba került a számok közben a mostani politikai helyzet is. Mondta, hogy a felesége a tüntetők miatt nem meri kivinni sétáltatni a kutyáját (ott lakik a Kossuth-tér közelében). És persze mérges itt volt erre az egész helyzetre. El is játszották a XXI. századi srác-ot. :) A végén pedig azt mondta, hogy felhívta őt Oroszországból az apja (ott lakik) és azt mondta most nekünk is, mint amit az apja mondott neki, hogy "Ne keveredjetek bele semmibe!" (Szép végszó.)
  • Hajnalcat
    #56
    Mesélhetek még pár történetet, ha akarod. Eléggé ismerem az együttes tagjait. ;) Amúgy az egyik régebbi Junkies koncerten megszereztem a dobverőt. Bár ketté tört, de így is ereklye. :)
  • hen-tes
    #55
    Loál. .D
  • Hajnalcat
    #54
    Nincs most dobosuk, kirúgták Bálintot. Szokásos, valamin összevesztek vele, de ez nem újdonság. Mindig a dobost rúgják ki, azt könnyen lehet pótolni. Mondjuk elég furcsa egy figura volt Bálint, mikor meghívtuk egy sörre koncert előtt, mindig csak teát kért. :S A többiek simán söröztek, Ő meg teázott. :DD
  • hen-tes
    #53
    Lesz még ráadás elég lehangoló szám :\
    Miről énekelhetnék?? HÁHH énekeljenek bazki, de télleg :C
  • hen-tes
    #52
    Nem lesz új albumuk? Szép új világ is 2005-ös, simán jöhetnének már valami újjal..
    Nem tudtok valamit róluk?
  • Cat 02 #51
    volt valaki Volt on ?
  • blackgamer
    #50
    most láttam a StereoMilk klipjét, ami Szekeres András új bandája, nagyon pop, de nem volt rossz, jók voltak a színek
  • Cat 02 #49
    jó is ez :D
  • Slash89
    #48
    Szerintem is nagyon jó a Junkies!
  • Genna
    #47
    Sztem a Junkies jó zene! Elég rég írtatok ide! De mér?
  • rezsofiz
    #46
    az ízlés szubjektív, nincs szar zene
    ez elég evidens dolog (kéne hogy legyen)
  • blackgamer
    #45
    elvileg tegnap jött ki új album, valaki tud róla valamit?
    én még a címét se ismerem
  • sz4bolcs
    #44
    Úgy tudtam, a Maszk eredetileg nem Junkies szám, hanem feldolgozás valami öregebb magyar rockzenekartól. Sziget jó, szerintem az a stílus jobban is áll nekik. Még jó az Ennyi kell; A helyzet változatlan...:-) Amúgy különösebben nem komálom őket.
  • blackgamer
    #43
    valakinek nincs meg véletlen a dvd? nagyon kiváncsi vagyok rá
  • Goth
    #42
    Én meg ajánlom a Fürgerókalábak - Stuka -t, a még értelmesebb rímek miatt =)
  • blackgamer
    #41
    koncert dvd jelent meg nem lehet rossz
  • gyick
    #40
    Pedig én úgy vettem ki a szavaidból!
  • Gyiik
    #39
    vesszo nelkul...
  • Gyiik
    #38
    nem, is a zenei stilusodrol beszeltem:(((
  • gyick
    #37
    Ne fikázzuk egymás izlését!Nem vagyunk egyformák!
    Nekem tetszik a Junkies(mert sok értelmet látok benne)
    Neked nem tetszik!nm is kell mindenkinek tetszenie!
    szal ne b@aszogassuk egymást(legalább mi gyikok ne!)
  • Gyiik
    #36
    nem hat, mert en kerdeztem a te velemenyed, nyikhajom
  • gyick
    #35
    Nem kérdeztem a véleményed gyikrokon!