59
Schwarzenegger lett Kalifornia állam kormányzója
  • janjan
    #59
    szerintem tök jó
  • feketeribizli
    #58
    Drukkoltam neki már!
  • Killgore
    #57
    Schwarzenegger mindíg is elismert színész volt, senki nem vitatta színészi képességeit. Most, két év után kiváló kormányzó lett belőle. Taranov, te meg egy farok vagy, de jó nagy...
  • Cat #56
    ezért jutott be ciccolina is az olasz parlamentbe :D
  • mateos
    #55
    Én is rászavaztam volna.. jófej csávó ..
  • PResident Evil
    #54
    hát lol ez a hír...
  • Guest
    #53
    Már vártam, hogy mikor írsz ide valamit... :)))
  • Sir Quno Jedi
    #52
    Visszatértem !
  • HuAn82
    #51
    Kormányzóként lesz elég hatalma.Akkor most miről is beszélsz?
  • Taranov
    #50
    Hát az elnök is van olyan gazdag, hogy ne kelljen neki több pénz, akkor Schwarzinak miért is kéne?
    Ő a hatalomért.
  • Blasta
    #49
    Miért nyaléna swarci az elnöknek????????
    Pénzért? NEM.
    Hatalomért? Milyen hatalomért? Megszerezte maga. Valszeg gazdagabb mint maga az elnök....
  • Blasta
    #48
    Nagyon egyszerű a képlet!
    kormányzónak nem olyan emberek kellenek, akik HŰDEKIBASZOTTNAGY POLITIKUSOK, hanem olyanok, akikben megbíznak az emberek.
    Az eddigi kormányzócskáknak mi a legnagyobb gondjuk????
    Hogy olyan korruptak mint a gép, lévén elnökök akarnak lenni, ahhoz meg ugye kurvasok geppa kell.

    Namost kérdem én, egy olyan ember, akinek 63 oldalon fér el a vagyonnyilatkozata, AZT KI A FASZOM TUDJA MEGKENNI????????
    Ráadásul tisztában van vele, hogy elnök nem lehet, le van fektetve az alkotmányban. Tehát még csak nem is ezért lett kormányzó...

    Ha ezeket a tényeket figyelembe vesszük, akkor kalifornia kurvajól választott....
  • Buddy
    #47
    Abszolút nem jó, hogy republikánus lett kalifornia is.....remélem buknak 2004-ben.....mert ez a világotakarom felfogás nem tesz jót senkinek sem
  • steweee
    #46
    éljen swarci!én is neki drukkoltam!lehet hogy kaliforniában jövőre már ingyenes lesz a kox?szeretnék ott élni!
  • fm
    #45
  • Cat #44
  • FtranX
    #43
    Akkor asszem pár órán belül számíthatunk egy jó kis atomcsapás-soozatra.
  • HuAn82
    #42
    Huh...akkor megnyugodtam!
  • GregSB
    #41
    Nem látjátok mi történik? A SkyNet kezdi átvenni az uralmat! Egy T-100 as már magas pozícióba jutott!!! Ébredjetek már fel valamit tenni kell!
  • Pempő
    #39
    Lehet, hogy tényleg lesz Schwarzenegger könyvtár.
  • HuAn82
    #38
    "a felesége a kennedy család tagja! Amcsiban ez nagyon sokat számit, a legmagasabb körökig ér el a kezük"

    Érdekházasság? Talán előre gondolkozott? Remélem nem,mert eddig szimpatikus egy fickó.
    Ha legalább olyan jó kormányzó lesz mint a filmjei,akkor Californiában szerencsés emberek élnek.
  • atee
    #37
    Hurra.. :) ez most jo nekunk vagy egyaltalan kit erdekel?:)))
  • Chief
    #36
    Nálad tényleg nem kicsi a baj!

    Egyetlen dolgot mondj, amiben nem tér el a véleményed másoktól, vagy legalább közel hasonlót gondolsz!
  • FtranX
    #35
    Télleg csodálatos amit véghez vitt Arnie. Egy osztrák rendőrfőnök fiából 7x-es Mr. Olympia, elismert színész és most a világ 5. gazdasági hatalmának a kormányzója. Mellesleg kiváló üzletembernek tartják.
    Aki szeretné egy kicsit az igazi személyiségét megismerni, feltétlenül nézze meg a Pumping Iron c. dokumentum filmet!!
  • Bandew
    #34
    Ok Schwarzi nem lesz soha elismert színész, de vannak szerepei amiket csak ő tud jól eljátszani.
  • Zoldalma
    #33
    Nem feltetlen a Terminatort kellene csak felhozni, pl. az Ikrek sem volt rossz film, es ott azert alakitott is. :o)
  • Bandew
    #32
    Ez megszokott vád a politikusoknál.
  • Coine, The A&O
    #31
    amúgy belenéztél már a programjába ? mert én beleolvastam kicsit és mondhatni szimpatikus volt, amit ő szeretne elérni az amcsi fiataloknál, tehát változtatni azon a helyzeten, ami most van.
    azt meg nem értem miért bunkó ? a szerepei miatt ? ugyan kérem...
  • Taranov
    #30
    Hát ez abszolút nem jelent semmit. :)
  • Taranov
    #29
    "Igenis fantasztikus amit csinál: elérte amit akart és ezt bizony kevés ember mondhatja el magáról."

    Igen, valóban különleges, de ezért nem kell isteníteni. És manapság a World Trade Center tragédiája után az amerikaiakkal vigyázni kell.
    Nem biztos, hogy a megválasztásával itt vége is a történetnek...
  • Augustus Gigo
    #28


    talán aktuális
  • Taranov
    #27
    Igen, elnök, és nagyon hülye, és szintén szemétnek tartom.
    De valószínűleg Schwarzenegger nyalt/nyalni fog neki erősen, és ebből még rosszabb is kisülhet, mint az iraki háború.
    És Bush is a Monica Luinski ügy kitálalásával került az élre, akkor még nem is tudták az amerikaiak, hogy később a háború ellen fognak tüntetni, pedig ők szavazták meg Busht Al Gore helyett.
    Persze most megint meg fogják szavazni, hogy folytassa Koreával és nem is érdemes tovább találgatni.
  • TheZsenyka
    #26
    És még ki is hagytam a Mr. Universe díjakat... nem is tudom, vagy hétszer lett győztes?
  • Taranov
    #25
    Én nem ismerem Davis-t, nem lakom Californiában, lehet, hogy egész életemben soha nem fogok odamenni, tehát nem California az érdekes.
  • TheZsenyka
    #24
    Gondold el, amint beszélget az unokájával, amint egy ősrégi albumot nézegetnek:

    - Látod kisunokám, ez akkor készült, amikor a Terminator-t forgattuk amiben Én játszottam a főszerepet, utána készült még pár rész, de hagyjuk, ez még jóval azelőtt volt, hogy kormányzó lettem...

    Vazz, már CSAK ezért megérte, a hárommillió többi indok mellett.
  • TheZsenyka
    #23
    "Mellesleg szexuális zaklatással vádolják."

    Mondjál már egy híres embert akit nem vádoltak meg karrierje során szexuális zaklatással, kábítószerrel való visszaéléssel, alkoholizmussal, szerencsejáték hajszolásával, gyorshajtással, gyufásdoboz ellopásával!

    Ugyan kérem. Ott rúgnak bele a feltörekvő emberbe ahol lehet. Sok az irígy. Amíg színész volt, miért nem kerültek elő a "szexuális agresszió" áldozatai? Hiszen eddig is híres ember volt... Milyen furcsa, nem? Ember politikai pályára lép és máris előkerül egy régi áldozat, egy rég elfeledett sértett. Ilyen mocskos játék a politika. A felek hozták a formájukat. Ennyi.

    Igenis fantasztikus amit csinál: elérte amit akart és ezt bizony kevés ember mondhatja el magáról.
  • Cat #22
    egyetértek, eddig senki nem kapálozott vele, csak most az utolso pillanatban, amikor már nagyon nyerésre állt

    schwarczenegger nem politikus, DE!
    eddig is a "nagy emberek" között mozgott, tudja őket kezelni, milyen stilusban hogyan kell velük beszélni
    egy többszázmillió dolláros költségű filmforgatás szervezés szempontbol nem kevésbé bonyolult, mint az államigazgatás - látott már pár ilyet, nem lesz neki ujdonság

    a felesége a kennedy család tagja! Amcsiban ez nagyon sokat számit, a legmagasabb körökig ér el a kezük, és meg tudják mondani neki hogy egy adott gond megoldásához hol kit kell keresni. Ugyan ők csak megmutatják hol az ajtó, és azon utána schwarcinak kell bemenni, de céltudatos, van akaratereje (hisz másképp nem építheti a testét évtizeden át), és el tudja érni amit akar

    (utolso érv, zárojelben az őt hülyének tartóknak, el kell ismernetek hogy bush még nála is hülyébb, és az meg elnök...)
  • zaki
    #21
    Robert De Niro az 1ik ekdvenc színészem, Jack Nicholson-t is nagyon szeretem, Gene Hackman-től sok filmet nem láttam. Schwarzenegger ténleg nem a tehetségéről híres, ő ugyanis elsősorban olyan akciófilmekben szerepelt, ahol nem a tehetségéért mentek az emberek a moziba, hanem a személyiségéért. Schwarzenegger csak 1 van
  • Xboxman
    #20
    Jah pont most a választás előtt 2 nappal derült ki ,hogy pedofil?:)
    Szánalmas próbálkozás...
    Egyébként Davisnél csak jobb lehet!PONT
  • Taranov
    #19
    És igen, nem egy tehetséges színész, a külseje előnyös, de én mondok neked jó színészeket, de őket biztos nem értékeled.

    Robert De Niro, Gene Hackman, Jack Nicholson, ő jó amerikai színészek.
    És még van sok, csak ők még mindig folyamatosan képernyőn vannak, és nem olyan filmekben, mint a Terminátor.
    A magyar színészek között meg hemzsegnek a tehetségek, Arnold Schwarzennegger nagyon az alján van színvonalban a "listának".