1340
SG - Az új design. Miéééééért?

 


Szavazás.
Régi vagy új SG design
Régi
Új


  • Jim Morrison
    #1340
    Új fórum design nem lesz rossz, legalábbis jobb mint amire mindenki számított :)
  • sedward
    #1339
    Kiváncsi vagyok mennyire esett vissza a forgalom, a cikkek olvasottsága az új design miatt. Nálam a hírek között a második helyen volt ez az oldal a kedvencek között, naponta 10x néztem, most meg be se nézek.
  • TokraFan
    #1338
    Katasztrófa az új design. Átláthatatlan, ronda, káosz az egész. Mióta ez van, egyetlen hírt sem olvastam el, pedig előtte nagyjából mindent...
  • Dracad
    #1337
    fos ez az uj design sajnos
  • adam46
    #1336
    Alakul ez az új design, már átláthatóbb, mint induláskor. Viszont a cikkek alatt lévő hozzászólásokkal is kezdeni kéne valami, rettentően egybe folyik . Például: nagyon árnyalatnyival sötétebb háttérszínt adni minden második hozzászólásnak, vagy egy vonalat biggyeszteni közéjük.
  • zola2000
    #1335
    Írd be: m.sg.hu, sokkal átláthatóbb.
  • Tsol
    #1334
    +1
  • yesname #1333
    Jézusom, merem remélni ez csak vicc. Teljesen átláthatatlan, csúnya is, körülményes és kényelmetlen használni stb. Tiszta káosz. Keresnem kell másik hasonló oldalt, amit 2-3 óránként megnézek. Valaki tud ajánlani? (Prohardveren kívül.)
  • iMagination
    #1332
    Ez mi? Hideg és visszataszító. Hogyan mehettek ebbe bele, nem értem.
  • 1JaegeR1
    #1331
    Iszonyat az új dizájn: összefolyó, logikátlan, max. méret, min. információ. Talán fogyatékos tableteseknek készült...
    Azt hiszem sikerült beverni az utolsó szöget is az SG koporsójába.
    Nálam mindenképpen...
  • bandypappa
    #1330
    Rakás szar, már megérett az oldal elhagyása úgyis. Szevasz sg...
  • Zero 7th
    #1329
    Ja, kicsit tovább kéne faragni azzal a baltával a nyakcsigolyáit annak a baromnak, aki ezért a váltásért felelős.
  • Fresh Duke
    #1328
    Mivel van mobil verziója SG-nek, nem magyarázza, hogy miért kell mindenkinek ilyen hányás formában használni az oldalt.
  • Hawaii
    #1327
    A trendcunami már innen is elmosta az áttekinthetőséget, olvashatóságot. Értem én, hogy megnőtt a tableten és okostelefonon való megjelenés fontossága, meg spórolni kell a nyomdaköltségen is (oh wait...), de miért kell a vízzel együtt kiönteni a gyereket is?
  • Fresh Duke
    #1326
    Mivel a topik 10 éve nyílt, gondolom a szavazás is régebbről maradt itt, és nem a mostani dizájnváltás miatt került be. (És épp ezért már nem is működik, mert azóta nem nyúltak hozzá.)

    Ja igen, ótvar és gagyi az új dizájn, hányingerem van tőle.
    Átláthatatlan, bántja a szemet. A jó öreg bulvár SG-s hírekért és cikkekért jöttem ide, nem másokéért. Ezt nagyon nem gondolták át, szerintem.
  • Zombee
    #1325
    Borzalmas, gagyi, szemét. A cikkek végén, ha hozzá akarok szólni, átdob a fórumlistára, így ha még hozzá se szólt senki a régi dizájnban, akkor nem is fog. Rakás hulladék az egész.
  • Mike
    #1324
    nem lenne rossz, de kellene rajta csiszolni kicsit, mert ez olyan baltával faragott

    főoldal pedig pozicionáljon lefelé, ne váltogasson, ha már modernkedünk
  • M0RN1NGST4R
    #1323
    van ennél lejjebb? teljesen összefolyik minden, nemcsak az egyes kategóriák, hanem a partneroldalak hírei is ide vannak keverve, hozzászólás esetén behozza a fórumokat, melyekben a legújabb hírek természetesen nincsenek listázva, elcseszett színkódok jelölik az egyes kategóriákat, amik újra és újra felbukkannak, hogy még véletlenül se legyenek egy helyen. mindezt megfejelve a letisztultság látszatát sugalló minimalista flat design-nal. ez hatalmas mellélövés. az ember nem azért jön egy ilyen oldalra olvasgatni, hogy még itt is felbssza magát a totál áttekinthetetlen elrendezésen. Kíváncsi leszek az olvasottság visszaesésére.
  • TSL16b
    #1322
    Úgyis ez marad. :(
  • Moha Mahnian
    #1321
    Megnőtt a kezdőképernyő mérete, miközben csökkent (?) az azon megjelenő cikkek száma. A kategóriák, de még az egyes cikkek sem különülnek el, egybefolynak, ráadásul az első kategória akkora, hogy a közepén már nem látszik, melyikben is van az ember? Személy szerint engem elsősorban a Tudományos cikkek érdekelnek, most vagy görgetek orrba-szájba, vagy egyből ráklikkelek a szóra fent - ha erre szokok rá, akkor halál fölösleg a kezdőképernyőre bármit is pakolni, legalábbis számomra.

    A szavazás, szerintem, direkt lett elrontva. Mire is kérdez rá? Hogy melyik nem tetszik? A saját szavazatom azért kiteszem ide: inkább a régi dizájnt kérném! Ez nagyon elriasztó.
  • Rage47
    #1320

  • Darth Sith
    #1319
    az alap elképzelés nem rossz, csak lehetne kicsit tagoltabb a dolog. Felülre kerülhetnének az IT és tudományos hírek, és minden más utána. Nem az, hogy kb legfelül a ph hírek vannak... ha az érdekelne, átmennék a ph-ra és nem ide.
  • Tinman #1318
    Nekem sem tetszik, kusza, áttekinthetetlen. A + jelek azt sugallják, hogy valami lenyitható, de valójában új oldalra visz... a színek rendesen bántják a szemem.

    Nincsenek éles határok a cikkek és a kategóriák között. Ez így nagyon nem jó, a fehérségbe minden egybefolyik.

    Nem elfeledni: Az egyszerű, jól kezelhető, jól áttekinthető, egyszerű, de elegáns, design a siker egyik alappillére. Lásd: google (korábbi verziók, már ők is bonyolítják).
  • wildstorm
    #1317
    Ez de hányinger külső lett. Nem értem manapság miért kell mindennek úgy kinéznie, mint egy fogyatékos blognak? Minden állandóan fehér. Az elrendezés pedig szinte kivétel nélkül a facebook átláthatatlan timeline stílusára hajaz. Azt hittem a PCguru után nem lesz még egy olyan bolond aki ennyire leépíti magát, tévedtem sajnos. De hogy ez pont az SG legyen. Nagyon szomorú vagyok.
  • M2 #1316
    Elcseszett, átgondolatlan design, részemről annyira bántja a szemem, hogy ide nem jövök többet.
  • joghurt3
    #1315
    Nincs eltolva a szavazás beágyazása? Engem mindig csak a snappoll "főoldalára" dob, konkrét szavazás vagy eredménymutogatás helyett. FF26, IE10 stb. egyformán.

    Különben meg csak nézek ki a fejemből, hogy WTF. Ha a PH! lapcsaládot akarom olvasni, akkor a PH főoldalt nyitom meg. Eddig a tudományos hírekért jöttem ide, amik a PH-n nem voltak. A filmeket konkrétan letojom, kiváló helyen voltak az eddigi eldugott dobozban. Most meg ez foglalja el a kezdőképernyő felét. Eleve: nem vagyok látássérült, hogy ilyen ló nagy bármi is kelljen nekem. Sok cikk-kivonatot akarok, kevés görgetéssel. Mint korábban.
  • Dynamic
    #1314
    Na, akkor lehet kezdeni. Nem tetszik. Nem vagyok az újítások ellen, mindig azt mondom, majd megszokjuk, de ez gagyi, jellegtelen, nehezen átlátható, a kategóriák elkülönülése nem elég hangsúlyos stb. Félreértés ne essék, a régi is elég oldschool volt, de ez olyan mintha félkész lenne.
  • Aquir
    #1313
    á, szerintem túl szögletes:)
  • Eldián
    #1312
    Az új jobban tetszik, de a réginek a logója az sirályabb.
  • ivjoe
    #1311
    superwarez -.-
  • Zocsi
    #1310
    Aztán a tényleg régi supergamez érára emléxik-e még valaki? :DD
  • gyonax
    #1309
    Tényleg jó, de mostmár nekem ha hirtelen visszaállnának az lenne a szokatlan... mondjuk azt megcsinálhatnák hogy lehessen váltani a 2 skin között(nem tudom mennyire lenne bonyolult)
  • zvaragabor
    #1308
    Hát nem szebb a régi?:D
    http://web.archive.org/web/20050316055929/http://www.sg.hu/forum.php
  • gyonax
    #1307
    :D :D :D Már alig emlékszek a régire... Eléggé megszoktam ezt
  • zvaragabor
    #1306
    Élesszük fel a topikot. Én a régi dizájnt szeretném.
  • zsolesz92
    #1305
    Hát ha valaki csinál vmi jót és egyszerűt akkor talán :D enyémre azt mondták a főnökök, hogy nagyon bele kéne túrni, tehát nem éppen lenne egyszerü megoldani, de ha csinálnék csak egy karácsonyi headert akkor betennék. ahoz meg már nem volt kedvem :(
  • Benc16
    #1304
    Egyáltalán lesz új design télre? :$ :(
  • zsolesz92
    #1303
    Köszi.
    St sajna nem ir vissza, hogy lehet-e használni :(
  • Punker
    #1302
    frankó
  • zsolesz92
    #1301
    illetve ötletem sincs hogy hogyan lehetne megoldani :D