1524
  • [NST]Cifu
    #363
    Van, a teljes hosszúságú gépkarabély változat (G36 - 5 hosszúkás "lyuk" a fogantyú elött a tokon) csaknem egy méter hosszú (pontosabban: 998mm). Általában filmekben/játékokban inkább a némileg rövidebb karabélyváltozat (G36K - 4 lyuk a fogantyú elött), vagy géppisztolyméretű változat (G36C - két lyuk a fogantyú elött) szokott szerepelni. De létezik a még ennél is hosszabb változat, a könnyűgéppuska verzió (MG36 - hat lyuk a fogantyú elött) - ezt látjuk a képen is.

  • bfg900
    #362
    Eleg durva hossza van ennek a g36nak a csoka kezeben. Vagy van ilyen bazi hosszu is?
  • [Rush]
    #361
  • [Rush]
    #360
    LADA :D
  • [Rush]
    #359
    LOL
  • toMpEr
    #358
    itt egyprivjú
    Encore is even planning a 128-player Linux server package to be released soon after the game's release,
    ...
  • zaki
    #357
    majd lesz itt üzenet áradat, nyugi :)
  • ghost cb
    #356
    topic halál
  • grebber
    #355
    Arra én is de nem sok értelme lenne csak akkor ha kb 1-2 héten belül tenné mert ugyis mindjárt itt a full.
  • zaki
    #354
    kíváncsi vagyok mikor teszi fel valaki a netre
  • zaki
    #353
    A Wings Simulations jelentése szerint a mai napon több, mint 500 ember kezdte meg a Solder: Secter Wars című játékuk tesztelését. A bétateszt második szakasza zárt, a fejlesztő pedig kapja a visszajelzéseket. Mi nekünk már csak az lesz a dolgunk, hogy a végleges változatot nyúzzuk halálra :).

    info: Gamestar
  • zaki
    #352
    mi is :)
  • grebber
    #351
    Kiváncsi leszek erre a game-re!
  • Coco
    #350
    az már hamar itt les
  • traXion
    #349
    Február.
  • Tomalak
    #348
    Mostani álláspont szerint mikor jön ki a gém? mert olvastam vhol hogy áprilisban, az pedig nem lenne jó.
  • [NST]Cifu
    #347
    GameZone review

    Pár szemezet:

    -Azt írja az arc, hogy ez a játék nem a camperek játéka lesz, mivel minden egyes épület és fedezék elpusztítható. Ha 1x meglátja egy tankban ülő vagy egy RPG-vel felszerelt illető, hogy merre kushad "kamperónis" barátunk, rövid úton a földig rombolhatja az épületett, benne fragvadászunkkal.

    -Nagyon tetszett neki a "commander" megoldás, ugyanis a parancsnok élő műholdképet kap PDA-járára, és ott kijelölheti a társainak a támadási útvonalat. (ezzel kapcsolatban vannak előitéleteim - az OFP-ben is sokszor az volt a gond, hogy bár berakta magát Squad Leader-nek egy illető, de ő aztán az egész idő alatt egyetlen parancsot sem adott - nem jelölt ki célokat, útvonalat, semmit... - Cifu)

    Az arc egy 1.9Ghz-es Pentium 4-essel, 512Mbyte rammal és egy NVidia GeForce 4 128Mb videókártyával felszerelt gépen játszot, és nagyon le volt nyűgözve...
  • zaki
    #346
    1ébként vannak itt "új" képek
  • zaki
    #345
    király vagy, thx
  • [NST]Cifu
    #344
    Gyorsfordítás (válaszol Sven, aki külsősként dolgozik a projecten fél éve):

    SecretWarsNet: A pilótáknak fizetniük kell a fegyverzetért, vagy ha nem, akkor legalábbis nem olyan irreális lőszermennyiséget fognak kapni, mint a Battlefield 1942-ben (ahol ugye egy Bf109 annyi bombát vitt, mint amennyit valójában egy nehézbombázó szokott - Cifu)

    Sven: A lőszer a járműhöz jár. Megpróbáljuk az eredeti adatokat használni, ami például annyit tesz, hogy egy Tunguska újratöltése 16 percet vesz igénybe. De úgy gondolom, hogy ezen a téren lesz pár változtatás a bétafázis befejezése után.

    SecretWarsNet: Saját fileformátumot használtok a modellekhez, vagy egy közismertet, mint például a .3ds?

    Sven: A modelfileok a 3DMax által használt x-fileok, a textúrák pedig .dds formátumuak.

    SecretWarsNet: Lesz rá lehetőség, hogy saját ruhát tervezz, amit a játékba importálhatunk, és egy szerveren minden jétékos által látható/használható lesz? Mint pl. az arc-skinek az OFP-ben?

    Sven: YES :)

    SecretWarsNet: Milyen drágák lesznek a fegyverek, és milyen induló felszereléssel kezdjük a játékot, mikor belépünk egy szerverre? Olyan lesz, mint a CS, ahol néhány kör után elég pénzed lehet (akár a legjobb fegyverre is), vagy egy kis időbe fog telleni?

    Sven: Jelenleg a játékot egy késsel, egy pisztolyal (HK Mark 23) és egy kis pénzmaggal kezded. A fegyvereket viszonylag gyorsan megszerezheted (függően a játékmódtól), de a béta segít még belőni az árakat. A fegyverárak egy pisztoly esetén 1400$, a puskák/gépkarabélyok 2800 és 7000$ körül mozognak. (Egy kissé irreális, az USA azon államaiban, ahol törvényesen vásárolható, 400$-ért vehetsz AKM-47-et, 800$-ért már egy olcsóbb M-16 variánst, 4000$-ért már egy Steyr AUG A2-őt kapsz teljes csere készlettel (váltócsövek, bipod, stb. - Cifu))

    SecretWarsNet: Milyen messzire lehet eldobni a gránátokat, lesz-e, és ha lesz, mekkora a hatásos robbanási körzetük?

    Sven: Igen, lesz robbanási körzetük, ami jelenleg olyan 10 méter (ez valószinüleg változni fog a Bétateszt alatt). Körülbelül 50 méterre tudod elhajítani a kézigránátot.

    SecretWarsNet: Lesz érezhető különbség a fegyverek tulajdonságai között, nem úgy, mint a Raven Shield-ben, ahol csak néhány fegyvert használt mindenki, és a többihez senki sem nyúlt soha?

    Sven: Egyedi tulajdonságai lesznek minden fegyvernek, mint az ára, lesz-e rajta távcső, hatásos lőtávolsága, űrmérete, sebzése, lőszerkapacitása és szórása.

    SecretWarsNet: Mennyi lehet egy tankok a géppuskák száma? És mennyi találat kell egy RPG-ből, hogy a tankot kilőjük? A gránátok sebezni fogják a tankot?

    Sven: A tankokon max. egy darab géppuska lehet. Hogy elpusztíts egy tankot (függően a tipusától persze), pl. egy M1 Abrams-ot, két találat kell hátulról, vagy három a többi irányból. Egy olyan jármű, amelyen kevesebb páncél van, egyetlen találat után már elkezd égni, és olyan 15 másodperc után felrobban. (kissé nagyon arcade... - Cifu)

    SecretWarsNet: A géppisztolyoknak nagyobb tűzgyorsaságuk lesz, mint a puskáknak (gépkarabélyoknak?)? (irtó hülye kérdés, tudnillik ez az adott fegyvertől függ... - Cifu)

    Sven: Igen.

    SecretWarsNet: Milyen tűzgyorsasággal rendelkezik egy tank? Mind az ágyú, mind a géppuska esetén.

    Sven: A tűzgyorsaság az ágyú esetén közel van a reálishoz, 7-10 lövés/perc. A géppuska olyan 10-20 lőszert lő ki másodpercenként.


    Még egy érdekesség: jelenleg a játék megjelenése 2004 Q1, egyes források szerint Február vége, és ekkor várható a demó verzió is.
  • zaki
    #342
    akit esetleg érdekelne: itt egy interjút olvashattok a játékkal kapcsolatban, de angolul van a szöveg sajna :(
  • [NST]Cifu
    #341
    No Offense.
  • Lacc
    #340
    Most nézegettem meg jobban a képeket ebből a gameből, és nagyon tetszenek! Utána is olvastam, látom valami frankó kis taktikai multi-fps lesz belőle, a DC-hez hasonló. És már csak 1 hónap woahh! :D
  • Tomalak
    #339
    Köszi nektek ha lezs T90 es a játéban akkor az az én játékom lesz :D
  • traXion
    #338
    A. Reggel volt
    B. Nem szó szerint fordítottam.
  • Rosco
    #336
    Hát igen. A Red Hammerben kimondottan volt egy olyan missön, ahol le kellett szedned a helikoptert a tankoddal, különben nem voltál képes végigmenni a pályán.

    Ráadásul ha a Söldnerben a realisztikusság terén ez inkább a BF felé fog hajlani, akkor számomra ez nem nagy szám, azaz nem ez miatt fogom a játékot játszani :))
  • [NST]Cifu
    #335
    Az utolsó mondat egy kissé fals.

    "Ha valaki egy Mi-17-es helikoptert szertne leszedni az égről egy T-90-es tankal, akkor a Söldner az ő játéka lesz".

    Ezzel kapcsolatban kissé mondjuk túloznak - az OFP-ben T-80U Addonnal szedtem már le Mi-24-et :))
  • traXion
    #334
    Azt hogy széles skálája van azoknak a járműveknek amiket használha a játékos. Elöször a kínai és orosz egységeket fejlesztik. Próbáltak egy Mi-17-es helikoptert lelőni egy T-90-es tankkal, és egész jól megy.
  • Tomalak
    #333
    In Söldner players are able to use a huge variety of vehicles for various roles in combat. We give our special attention to Chinese and Russian units first in the following updates. With the weekly updates we will inform you about tanks, helicopters, airplanes and other vehicles. Who ever wanted to shoot down a Mi-17 Helicopter from the sky with a T90-tank will be in good hands in Söldner.
    ez mit jelent?
  • [NST]Cifu
    #332
  • ghost cb
    #331
    hát én mindkettőt kimentettem (eddig az összeset amit írtál ) ugyhogy majd egy fél év mulva összefűzöm és megjelentetek egy Cifu - Összes-t. Ugy fogják vinni mind a disznó
  • cifuatwork
    #330
    Azt nem tudom pontosan, ki és miért moderálta a topicot, de végülis a T-80 és JSz-2 ismertetőm megkerült, és átköltözött a Haditechnikai Topicba.
  • Tomalak
    #329
    Lincseljuk meeg, hogy lehet kideritnei hog kivolt?
  • ghost cb
    #328
    Aza baj hogy nem csak az enyémeimet törölték. HANEM PONT AZOKAT amik ide illenek. Ráadásul jó képek. Ezzel fölidegesített az a moderátor aki nagy kegyesen kitörölt mindent. (nem neked)
  • zaki
    #327
    akkor ezek szerint nem jönnek be a képek?
  • zaki
    #326
    én is néztem egy nagyot, mert eddig szinte "bele se nyúltam" a topicba, csak a képeket kicsinyítettem le, én is tegnap, vagy valamelyik nap olvastam a moderátornak topicban, hogy mi történt
  • ghost cb
    #325
    Jó. Mert arra mérges vagyok. Szemétség volt, mert... najo mindegymár ugyis
    Akkor megcsinálod jól?
  • zaki
    #324
    nem én voltam...
  • zaki
    #323
    remlem látjátok a képeket (én igen), mert utólag jöttem rá, hogy lehet, hogy ki kellett volna venni az ö betüt a linkekből
  • ghost cb
    #322
    Zaki véletlenül nem te törölted ki trax összes képét meg cifu leirását?