10699
  • _Vegeta_
    #493
    Hat, kepek alapjan teccik... bar az elso kep nem kene. :D
  • grebber
    #492
    Thief 3: NAGY büntetés

    [2004-04-10 @ 13:10 - ZeroCool]

    Mike mester dobott egy linket három új, nagyfelbontású Thief: Deadly Shadows kép lelőhelyéről. Mit is mondjak. Nem rossz, nem rossz :) Najó, szigor állat! :D A grafika mondjuk szerintem nem 100%-os, de azért bőven jó lesz lopakodás közben. A szörnyi-mörnyi viszont elég barátságos, attól tényleg be fogok... NI :D

    1 kép
    2 kép
    3 kép

    nagyok a képek azért nem tettem be.

    Info: Gamestar!
  • Bandew
    #491
    Új képek a Hardwireden!!!
  • _Vegeta_
    #490
    Tehat.. Smith=Garrett :D
  • FREAK
    #489
    ezt nem vágom

    Garrett volt a projektvezető? :D Ki az a Smith? Ez valami Mátrix humor? :D
  • Bandew
    #488
    Na vazze':

    THIEF III: Garrett nincs többé

    Egyik nagyobb tavalyi THIEF III. médiakitörés alkalmával - mint valami magyar Edgar Cayce vagy szalonnacsipegető Nostradamus - megjósoltam, kereken kijelentve, hogy „Probléma lesz a Thief 3.-al!” (??!)
    Nos, tisztelt publikum:
    Az Adrenaline Vault újságírói – 2004. április másodikán – megtudták, hogy Garrett mestertolvaj elhagyta a céget és új cinkostársat keresgél magának. Nem projektvezetője többé a Thief: Deadly Shadows című játéknak. Smith rengeteg hangulatos elemet építtetett a Thief: The Dark Project és a Thief II: The Metal Age című játékokba, munkájával növelve ezen termékek élvezhetőségét. Régi Looking Glass Studios tagként költözött át társaival annak idején Texasba, az Ion Storm Austini irodájába, miután az Eidos felvásárolta a Thief frencsájzt. A projekt így Warren Spectorék stúdiójához került, ahol a mai napig is kalapálnak rajta. A harmadik Thief rész evilági manifesztációja három éve áll már fejlesztés alatt. Megjelenését májusra várják a nagy játékboltok. Az Eidos nem tudta kommentálni e hírt.

    (Hardwired)
  • _Vegeta_
    #487
    Latjatok, mar a nagyfonok is tudja mi az abra
  • The Garrett
    #486
    Randy Smith, a Thief sorozat atyja úgy döntött elhagyja az EIDOS épületét. A lépés összefüggésbe hozható az EIDOS újonnan érkező menedzserével, aki nagy változtatásokat eszközöl a kiadó életében. Több, mint három éve van fejlesztésben a játék, s csak reménykedhetünk, hogy nem lesz különösebb negatív hatása Randy távozásának.
    HaRDWIRED
  • _Vegeta_
    #485
    nah egy telefon megoldotta a kezuket :D
  • _Vegeta_
    #484
    Varjal ezt masolom! kuldtem mailt a supportra ez a valasz:
    Tisztelt XY!

    Köszönettel vettük UPC Magyarország Kft.-hez küldött megkeresését, mellyel kapcsolatban az alábbiakról szeretnénk tájékoztatni Önt.

    Az okozott kellemetlenségekért mindenekelott szíves elnézését kérjük.

    A modemét ellenőriztük, a modem felől érkező adatok szerint a szolgáltatás a chello csomagnak megfelelő sávszélességen működik.
    XY az én lennek :)

    Ezekszerint a chello 64/64-es.. na varjatok csak kurva upc-sek, bemegyek a irodaba es borogatni fogok.. huu de ideges vagyok.
  • FREAK
    #483
    csinálj botrányt

    én már rendeltam adsl-t, ahogy tudom, lemondom a chello-t
  • _Vegeta_
    #482
    Nem Thiefhez kepcsolodik, de figyeljetek. Mondtam marcius elejen h belassitott az upc. Na most aprilis van és még mindig 64/64kbit van.. mit tegyek sztetek ?
  • tep
    #481
    Utólag is KÖSZ
  • FREAK
    #480
    a thief the cirle oldalon a top rated modokat próbáld!
  • tep
    #479
    Pedig a GATI nem volt rossz , csak nem eléggé összetett.
  • Bandew
    #478
    Nem játszottam egyikkel sem sajna. :-(
  • tep
    #477
    Játszottál Thief2 mod-okkal?
    Melyiket érdemes letölteni? / Gathering at the Inn-en kívül /
  • Bandew
    #476
    Na mi van, kihalt mindenki?
  • Bandew
    #475
    Na van már az SG-n is info ITT!
  • Gandibá
    #474
    Reméljük a végeredmény is jó lesz :)
  • tep
    #473
    Hát igen.......ez már nem a Dark Engine :D
  • Bandew
    #472
    Új képek (Hardwired):









    Vannak még ott concept art képek is, de sztem azok nem érdekese annyira. Aki kiváncsi rá, ugyis meg tudja nézni a Hardwireden.
    Megjelenéshez második negyedévet írták.
  • tep
    #471
    Kész van a Gathering at the Inn.....De hol volt az az emléktárgy /nab a token/????? Sehol sem találtam
  • tep
    #470
    OK rájöttem......
  • tep
    #469
    A Gathering at the Inn-ben mit kell csinálni a smelly hanky-vel???
  • rorr
    #468
    nekem xpsp1-el gf4-el 45.23 driverrel tökéletes!
  • kiskorúbézoltán #467
    THX !
  • tep
    #466
    Nekem 4.4.0.3-assal /Nvidia Detonátor/ működik rendesen.
    A legújabbal nekem sem ment!!!
  • kiskorúbézoltán #465
    Egy kis OFF (SRY) : T 2-t sikerült valakinek működésre bírni XP-n ? Patch-et feltettem , progi eredeti de nem sikerült összehozni a dolgot . :( (XPprofhu,Gef4,AMD,NForce2;legutólsó hivatalos driver-ekkel)
  • rorr
    #464
    ez hülyeség amit írsz én egyszer abbahagytam másfél évre 96-98-ig aztán megjelent a thief1 és azóta is itt vagyok!
  • FREAK
    #463
    hát akkor ezt kitárgyaltuk

    túl sok az újítás, és többségük rossz irányú

    amire nekünk, rajongóknak szükségünk lenne, az a régi, bevált játékrendszer, egy új sztorival és az új, döbbenetes grafikával, de mi túl kevesen vagyunk az anyagi sikerhez, és győzött a marketingosztály, korhatár kitágítva, mítosz megtépázva a tömegek kedvéért

    ma eldöntöttem, hogy a T3 lesz az a játék, ami alapján eldöntöm, hogy játszom-e a jövőben valamivel, vagy végleg lezárom életem gamer korszakát - mert ha már ez is csalódás, akkor semmi más nem marad
  • _Vegeta_
    #462
    jajaja
  • Bandew
    #461
    :-D
  • Takimate
    #460
    Water arrow-al eddig is el lehetett tüntetni a vérfoltokat. Nem használtam ugyan, de el lehetett.
    Gáz hogy nem lesz rope arrow.
    Néha órákig képes voltam bojongani és átnézni a pályát amolyan "rope-arrow" szemmel. Az mindegy, hogy végül semmi értelme nem volt, de hogy nálam erősen játékélményt emelt az biztos ! Sajnálom, hogy nem lesz.
    Mászókesztyű ? Röhej... Remélem a gas arrow helyett nem fingani kell majd...
  • tep
    #459
    Kib...ott jóóóóóóóó.....a legnehezebb fokozaton /no hints/
  • tep
    #458
    Megtaláltam....Köszönöm
  • tep
    #457
    Darkloader???
  • FREAK
    #456
    zip-ben kell hagyni, és betölteni a darkloaderbe, az majd telepíti
  • rorr
    #455
    nem a pcdome az eidos hivatalos lapja csak ott olvastam!!!
  • rorr
    #454
    eidos hivatalos lapjárol a pc dome-ról tessék:
    Thief 3 csak DVD-n



    Az Eidos hivatalos közleményéből az derült ki, hogy a Thief sorozat harmadik tagja csak DVD-n jelenik majd meg idén júniusban. Az akciójátékot az Ion Storm fejleszti és az Unreal engine legújabb verzióját használják fel hozzá.