10699
  • Lacc
    #1734
    Hát nem csak a ragdollon javíthatnának, hanem az AI-n is... Volt ilyen, hogy mikor az ál-Garrettet megöltem, benyitottam a szobába, hátha lesz valami duma a felbérlővel. Erre a felbérlő megijedt, őrért akart rohanni, de én ott áltam az ajtóban és sehogysem tudott átfutni rajtam.
    2 perc után meguntam és lekéseltem :D
  • pluhi
    #1733
    Szerinted kérdeztem én valamit? :P
  • Takimate
    #1732
    Király ez a játék !!!
    A szobában egyedüli fényforrás a monitor.
    Borsódzik a hátam...
  • The Garrett
    #1731
    olvassvissza 5 öt :P
  • pluhi
    #1730
    Catalyst 4.5-re a progi kijelentette, hogy a 9600PRO-ban nincs pixel shader. Mindjárt sejtettem, hogy nem lesz itt minden okés.
  • CUCLI
    #1729
    délután óta 90új üzenet?! mi a F@$Z? ezt nevezem én pörgős topicnak bazze
  • Hmuda
    #1728
    Vagy még rongybaba etalon a Max Payne 2, bár ott is kicsit alacsony a gravitáció. :-)
  • Hmuda
    #1727
    A rongybaba fizika tényleg irtó pocsék. Még a DE2-ben is jobb volt (de csak az), bár ott meg túl könnyen dobálhatók voltak a hullák (nulla izomnöveléssel dobáltam őket a kukába az alsóvárosban :P). Mostmár a gravitáció megfelelő lenne, csak a megfelelő testhelyzeteket kellene eltalálni. Példát vehetnének a Painkillerről, Farcry-ról, HL2-röl, stb. Hatalmasat dobna ha rendesen lekódolták volna.
  • Hmuda
    #1726
    Ja, pár kérdés:

    1: pontosan merre van a bérlőm pénze amit a fenyegetőnek szánt? A Black Alley-ben megszereztem a csatornafedél alól a pénzt de a listából nem tünt el a bejegyzés, másoknál meg eltűnt. Bug, vagy valamit elrontottam?

    2: az a gyíklény akit kiengedtem a celábol, ugyebár elmenekült. Találtam egy térképet. Elvileg valami könyvtárat ábrázol. Az merre van?

    3: megszereztem a Golden Daggert, beraktam a ládába, de a jutalmat mikor kapom (az ál-Garrett halott, engem senki ne utánozzon >:D).
  • The Garrett
    #1725
    ellopsz 1 üres fogaskereket. Arra nyomtatsz 1 mintát 1 ilyen nagy géppel. Ellopod a high priest szobájából az összes létező tárgyat és az egyik megy a másik zárra.

    aztán voilá
  • The Garrett
    #1724
    :D
  • Hmuda
    #1723
    Jó hogy olvasgatod az Objective-ket és a Note-okat. Azzal nyitod ki a kincstárat. :-)))
  • otiq
    #1722
    visszaolvastam és más is írta ezt már tegnap.
  • otiq
    #1721
    Az Ati drivererkkel kapcsolatban szólnék, hogy ha valaki feltette a legújabb 4.5 Catalyst dirivert az teheti vissza a 4.4-et. Nekem ugyanis 4.5-el villogó texturák jöttek be a fény árnyék hatásoknál. Ha másnál nem akkor ő szerencsésebb , mint én voltam, de 4.4-el szuperül megy.
  • Bandew
    #1720
    Amúgy mingyá kifolyik a szemem az alacsony FPS miatt. :-(

    Tényleg az első pályán (mármint nem a trainingen) amikor elfordítom a falon azt a fáklyát, az mit nyit? Mindent körbejártam, de semmi újat nem fedeztem fel.
  • Bandew
    #1719
    Jaja tapasztaltam. :-)
  • Corey
    #1718
    hat emberek nekem tűlhevült a gef4Ti4600-am, pont itt a Thief-nel.. teljesn hasznalhatatlan lett.. par nap mulva tudom csak kirprobalni ezt, ha makom van.. jó jatekot nektek addigis, majd jövök, eszméletlen kivancsi vagyok erre.
  • FREAK
    #1717
    ja nem, csak a belső felépítése hasonló sorry
  • FREAK
    #1716
    na jócakát tolvaj banda, majd holnap pakolom ki a katedrálist (jól rémlik, hogy a T2-ben is ugyanez a katedrális volt, csak ez már v1.5?) :D
  • FREAK
    #1715
    azt vágod, hogy ha leütöd a fickót, felkapod, és VÉLETLENÜL :) valami hegyes tárgyra (szobor, kerítés stb) ejted le, akkor simán megpurcan?? :) ez elég komoly


    gondolom, ugyanez van, ha elég magasról ledobod :)
  • FREAK
    #1714
    stealth/tactical fps

    minden sunnyogós játék őse és istene :)

    lőni azt nem kell benne, de általában még ütni sem
  • Bandew
    #1713
    Megjelent a demo! Akit érdekel, mert még nem töltötte le a teljeset mert fél, hogy tán nem tetszene neki, az tőccse le oszt endzsój!

    Le lehet tőteni INNEN.
    Elég nagy darab, pontosabba 426 Mb
  • Bandew
    #1712
    Újabb pozitívum: jó ez a gyertyaoltás. Elég kisérteties. :-)
    Negatívum: NEM LEHET KAJÁLNI!!! :-( Az előző részekben imádtam kajálni. Külön összegyüjtöttem Garrett kedvenc kajáit, és kényeztettem őt, de it nem tudok. BRÜHÜHÜHÜHüüü....
  • Lacc
    #1711
    Nekem 10-ből 7 ember így esik mint #1709. Én is be akartam rakni képet, de most már mindegy :D

    Most vagyok a Hammerite templomban, ahonnan el kéne lopni a kelyhet. Tud valaki segíteni, a factoryban vagyok, egy fogaskereket már megbélyegeztem, és gondolom a factoryban levő plafonon lógó ketrecet kellene leereszteni, de ez a fogaskerék se nagyon illik a lenti gépbe.
    De nem is tudom miért írom ezt le, ilyenkor szoktam rájönni a dolgokra pár perce rá, hogy beírom a kérdést :)
  • Bandew
    #1709
    Kicsit hülyén maradt meg a csajszi hullája!



    Le akartam ütni, de nem tudtam. Azt hittem menni fog, mert az előző részekben a sima polgárokat akkor is le lehetett ütni, ha észrevettek, de itt úgy látszik már nem. :-)
    Aztán meg tök idegesített a csajszi sikoltozása, hát jól ledöftem. :-D
    Na majd mingyá visszatöltöm, azt jól leütöm. :-)
  • FREAK
    #1708
    na mentem, még le kell nyúlnom pár stuffot
  • rorr
    #1707
    én sem olvas csak értelmez mert sokan vannak akik driverekkel kinlódnak és ezek a dolgok ÉRTHETŐEN le vannak írva!ati sblive! gondok stb....
  • FREAK
    #1706
    pl. azt mondd meg, hogy az UnrealEd-del lehet-e pályát csinálni hozzá?
  • FREAK
    #1705
    ok nagyon okos vagy, és mi van azokkal, akik nem játszottak vele???

    kommentálni mindenki tud, újat mondj
  • FREAK
    #1704
    jaja meg az ugrás magasságát is be lehet lőni, +leveszed a gravit, és máris a háztetőn vagy :D


    de ki a faszt érdekel, nem multiplayer, aki magának elbassza az megérdemli
  • rorr
    #1703
    bazd ki ezt a dx2 óta bennthagyták ott ugyanez volt a megoldás és a bibi!
  • FREAK
    #1702
    aztatat én nem szokok olvas mer hüjjeség
  • rorr
    #1701
    a readme-t olvasd már el! audigy1 2 ezzel megy!
  • Bandew
    #1700
    Az a baj ezzekkel a könnyű átírásokkal, hogy így a cheatelő köcsögök könnyen megkönyíthetik a maguk játékát.

    Képzeljétek csak el, mondjuk ad egy kis sebességet garrett alá, aztán sose kapják el. :-)
  • rorr
    #1699
    bazd ki ti nem olvassátok el a readme file-okat abban mindent leírtak a driverekről atihoz és nvidiához egyaránt!
    mondjuk én az nvidiához egy 45.23-ast használok és tökéletes nem biztos ,hogy az 5x.xx jobb hozzá főleg gf3 4-hez!
  • _Atti_
    #1698
    Nagyon király a játék:D Szerintem most egy darabig nem fogok ide benézni..nehogy vki kibökje az esemnyeket:D
  • FREAK
    #1697
    space of course, nálam az alap :)
  • The Garrett
    #1696
    shift.
  • The Garrett
    #1695
    ált énis a "megvárom míg elmegy" híve vagyok de a nevemmel senki nejáccon. Rosszkisfiu ehe ehe :)
  • Takimate
    #1694
    Kicsit többet beszélnek a katonák. ennyi.
    Egyébként nálatok mi az "ugrás" ?
    Nálam a keypad-0 !