10699
  • Bandew
    #1774
    Ja, legalább hamarabb lép szintet. :-)
  • The Garrett
    #1773
    nem az égőt kell... :D
  • The Garrett
    #1772
    örülj neki.. unlimited money :D
  • Bandew
    #1771
    Basszus leöltél 5 őrt? Gratula. Amúgy ebben a játékban tolvaj vagy, csak úgy szólok.
  • Bandew
    #1770
    Egy dologban biztos lehetsz. Nem adja vissza őket!
    A Thiefben nincs ilyen. Sztem megtalálták a hullákat azt odaözönlöttek, vagy ha elrejtettétek a hullákat, akkor csak keresik az őröket, de az is lehet, hogy nyomtál egy loadot, és nem emlékszel rá. :-)
  • FREAK
    #1769
    eltűntek a hullák?

    "nem kell nagyarc szöveg ki mennyit ölt nem ez a lényeg"


    Hát pedig de. Itt ez a lényeg, ez nem Doom...
  • Bandew
    #1768
    Biztos multiba nyomják. :-D
  • raziel.
    #1767
    jo most nem kell nagyarc szöveg ki mennyit ölt nem ez a lényeg hanem hogy kinyirtuk a kint lévő 5 faszit vagy kb 10x er és visszaadta öket.....
  • itldj
    #1766
    És még véletlenül se vagytok skizofrének, mint ahogy a hangok is megmondták már...
    Vagy akkor mi ez a királyi többes??
  • FREAK
    #1765
    nem

    de szvsz hagyd abba a játékot, ha már a 3. pályán ennyit öltél, nem neked való

    én Thief 1-2 ben összesen nem öltem meg ennyi embert
  • raziel.
    #1764
    Hm 3. pályán tartunk.

    Na és van egy kérdésem viszaadja az ellenfeleket???? mert akkor nagyon hányás sztem....

    3. pályán már megöltük a kint lévő 4-5ört vagy 20x........
    no comment
  • Sil3nt
    #1763
    hogytom elfordítani a fáklyát? 1-pálya.....asszem Lord szobájába vagyok...és ott van a nem égő fáklya..sehogysem tom elfordítanui...nem jelöli ki
  • itldj
    #1762
    Nah nekem is volt szerencsém a gamehoz, bár még vsak megnéztem h villognak-e a textúrák és kell-e másik driver...
    Nekem is kifagyott ha át akartam konfigolni az irányítást (valaki már írta h neki is). A megoldás az hogy ki kell húzni mindenféle joystickot meg gamepadot meg kormányt a gépből...
    Mondjuk én is csak tök véletlenül jöttem rá. Gondoltam elrakom má a gamepadot, ne porosodjon a gép mellett, úgyse kell egy darabig...
  • FREAK
    #1761
    többit nem látod???????
  • hykao #1760
    Ha valakit érdekel: ATI és nVidia OMEGA driverek
  • hykao #1759
    A BLOOM az látszik nálam is, de hol a többi?
  • FREAK
    #1758
    persze, szépen tételesen lesz
  • hykao #1757
    Danke! Ha lehet, azt is írd már oda majd, hogy melyik mit csinál.
  • hykao #1756
    Én amúgy 4.5-ös Catalyst-on alapuló Omega drivert használok (többek közt a beépített softmod miatt), és nincsenek villogó textúrák, meg árnyékok, ezen felül az elején a check-el sincs gond!
  • FREAK
    #1755
    +bloom, +ligh cutoff (vagy mi) +multisampling, +LOD
  • FREAK
    #1754
    oks, csak előbb felébredek
  • hykao #1753
    A menüből az összes grafikai beállítás a felbontás, és az árnyékrészletesség?
  • hykao #1752
    FREAK: megcsinálod az összesített .ini buhera .txt-t?
  • FREAK
    #1751
    nekem is ez volt, megoldás lejjebb
  • The Garrett
    #1750
    lol nekem ilyen nem volt :D
  • The Garrett
    #1749
    hmm nekem azt se kellett csak deamon tollzal
    mount cd 1 aztá unmound=> mount cd2... ment simán. a legvégén meg mikor kiírta hjogy a telepítés sikerrtelen Abort/retry/fail akkor betettem a cd-1et és retry.
  • Bucser
    #1748
    Hát telepítés közepinél elkezd abajgatni, hogy adjam vissza neki az 1-es cd-t miközben a 2-esről másol....
  • The Garrett
    #1747
    talán ha írnál valamit hogy mit ír ki :D
  • FREAK
    #1746
    nekem felment anélkül is, csak semmi más nem futott, és ISO cserénél hagytam egy perc szünetet
  • Bucser
    #1745
    értem köszi:)
  • pluhi
    #1744
    Két virtuális drive-ot csinálj. Az első CD mindig legyen bent az egyikben.
  • FREAK
    #1743
    mi a baja?
  • Lacc
    #1742
    #1737:

    Én eloltottam a fáklyát, aztán bemásztam az ablakon. Nem így kellett? :D
  • Bucser
    #1741
    NEm értem... Dombon ülő fűcsomó legyek ha értem... De nem tudoim miért nem akar feltelepedni a Razor 1911-es 3cd-s Thief 3.:(((

    VAlaki tud valami segítséget adni???
  • FREAK
    #1740
    szerintem nálam sem tűnt el a bejegyzés (és egyik note sem tűnik el), csak a lista aljára került
  • Hmuda
    #1739
    1: csak azt kérdeztem elrontottam-e valamit és ha igena kkor mire figyeljek...

    2: csak annyi, hogy melyik városrészben keressem a térképen jelzett helyet.

    3: csak a jutalom érdekel, hogy mikor kapom meg.
  • FREAK
    #1738
    biztos, hogy el akarod baszni a saját szórakozásod?
  • Knox
    #1737
    Az első pályán a kastélyba valo belopozásnál én nem oltottam el a fáklyát, hanem bemásztam az ablakon! csinálta még valaki igy? nehogymár a visszajutásnál gond legyen!
    A játék tényleg nagyon hangulatos!
  • mukika
    #1736
  • mike369
    #1735
    Viszont ami a játék tagadhatatlan előnye, hogy a szövegfájlok simán szerkeszthetők!!!
    Úgyhogy asszem jövő héten neki is ugrok, ha más nem teszi meg addig...