10699
  • FREAK
    #1814
    thx, király vagy
  • hykao #1813
    Oké, már írtam privit az ügy érdekében, remélhetőleg mielőbb felkerül.
  • FREAK
    #1812
    javítva
  • hykao #1811
    Te, a .txt elejére írd már oda az .ini pontos útvonalát, nevét, mert ha bekerül a banner alá, nagyon nem lenne jó, hogyha majd az újonnan érkezők teleszórnák a topikot "melyik fájlban van ez?", meg ehhez hasonló kérdésekkel.
  • The Garrett
    #1810
    nemszóltam :D
  • FREAK
    #1809
    szvsz egyáltalán nem játszható úgy, de ha neked igen, az mázli :D


    amúgy engem az egész irányítás-mozgás-grafika az Arx Fatalisra emlékeztet
  • hykao #1808
    Megkérek valakit.
  • hykao #1807
    Én arra gondoltam, hogy látszik, hogy TPS nézetre optimalizálták. FPS-nél sajnos sokkal szembetűnőbbek a ma már alacsony minőségű textúrák, illetve nem olyan a látvány, mint a szokásos FPS-eknél.
    TPS nézetnél viszont egész pofás a grafika, nem szembetűnőek a low textúrák! (akárcsak a Splinter Cellnél, vagy a Hitmannél)

    Én mondjuk nem játszottam sem az első, sem a második résszel, nekem így elsőre a TPS jobban bejön, mind látvány, mind játszhatóság szempontjából.
  • FREAK
    #1806
    nem kéne link az ini txt-hez fejlécben?
  • raziel.
    #1805
    hm havernak akkor nagyon bugzik...
    eltünnek a hullák és visszaadja az ellenfeleket...
  • GaVino
    #1804
    szal leütött embert megölni, mert az még nem hulla.
  • FREAK
    #1803
    meg lehet
  • GaVino
    #1802
    De leütött hullát miért nem lehet megölni?? ARGHHH...
  • FREAK
    #1801
    "3. EGYÉB

    A. A játék indításakor kihagyhatjuk a sok videót. DEFAULT.INI-ben keressük meg a "[PCStartup]" szekciót, majd alatta írjuk át a

    "ShowIntroMovies=True"

    értékét "False"-ra.

    Így rögtön a töltő képernyővel kezdünk."
  • Hmuda
    #1800
    Hát nekem például a Golden DAgger bejegyzése eltünt mikor beraktam a ládába.
  • The Garrett
    #1799
    rá kell dobni az elotár középső/fához közeli részére 1 hullát.
    de megölt hullát, nem leütött hullát :D
  • grayfox
    #1798
    jajj de kár hogy ennyire bugos :(
    pedig tököltem a beállításokkal rendesen probaltam több drivert de elobb utobb megint jelentkezik annak érzete, hogy ez bizony inkább bétára emlékeztet mint egy kész játékra. Lusta genyó programozók, hiszen a painkillerben pl már láthattuk azt hogy valami szép, és gördülékenyen fut, itt is ezt szeretném látni, ki tudja mikor.. a patch sorsa is elég bizonytalannak tűnik, kár érte.. mind1, én megvárom a patchet, mert nekem rombolják a játékélvezetet a töménytelen mennyiségű apró hibák. hónapokat kell várni hogy végre ne egy második-világháborus szar jelenjen meg, erre tessék, szarnak a pc-re én már úgy látom :((
  • The Garrett
    #1797
    annyit írj benne oda hogy a showintromovies-t nem az Xboxstartup hanem a Pcstarup részben írják át.


    szhvsz nem lesz mindenkinek egyértelmű. SG-t ismerve ;)
  • FREAK
    #1796
    nekem borzalmas a TPS nézet, van ahol bejön (Gothicban jobb volt, mint az FPS), de itt kizárt
  • hykao #1795
    Banyek megvan! Ezt a köcsög módot: 1024x768-ban a BLOOM az utolsó az oldalon, egérrel kattintva egyből a hangbeállításokra ugrik, csak ha a le nyilat nyomogatom, akkor gördül le a többi beállításhoz LOL.

    Újabb érdekesség: a multisamplinget (élsimítás) feljebb állítva (4x-esre) gyorsabb lett a játék LOL.

    Amúgy azt észrevettétek, hogy - legalábbis TPS nézetben - mozgatás közben nincs élsimítás, csak ha megáll a kép???

    Nekem a nézet perspektíva alapján úgy tűnik, hogy a TPS nézet az alap. (személy szerint nekem jobban bejön, hogy láthatom Garrett-et, de lehet azért, mert a többi lopakodósnál ezt szoktam meg)
  • GaVino
    #1794
    Üdv!

    Egy kis segítségre lenne szükségem. Hogy a nyavajába kell azt az átkozott Pagan rituálét végrehajtani a fánál, hogy kiadja az aszott múmiakezet???
    A tócsába belelőttem egy water nyilat, a zöldbe pedig egy moss-t ez idáig ok, de még kellene a leírás alapján vért áldozni, de hogy?? Vittem oda leütött embert, de nem tudom kivéreztetni, hiba akarom megszúrni, vagy meglőni. Már azt a dromedárt is kinyírtam aki ott császkál, de annak a vérének kell pont az oltárra hullnia, vagy mi a fene? És ha igen, akkor hogyan? Mert odacsalom - az ok, de egy nyílvesszővel, vagy aknával nem sikerült egyből kinyiffantani, s mindig elrohangál és kicsit arrébb döglik meg. Már a saját véremmel is próbáltam, hogy ott halok meg, de nem jött be. :)
    Fogadni mernék vmilyen triviális megoldás lesz, csak túl bonyolítom, sz'al HELP please!!!

  • FREAK
    #1793
    na jó így?
  • FREAK
    #1792
    hmmmm...... elég érdekes

    amúgy ezt is mindet lehet állítani az inikben, de most így hirtelen nem vágom mit hol

    nálam amúgy LOD, shadows, Bloom, VSync, light cutoff, felbontás, Low textures meg még valami van
  • hykao #1791
    Nálam csak BLOOM van banyek.
  • itldj
    #1790
    Így hogy kilinkelted így teljesen...
  • FREAK
    #1789
    neked az nem mindegy? :)
  • FREAK
    #1788
    Itt a konfig "guide", csekkoljátok pls, és report bugz! :D
  • itldj
    #1787
    hová???
  • FREAK
    #1786
    okosabbak és többen is vannak elvileg
  • The Garrett
    #1785
    köszi ;)
  • FREAK
    #1784
    na kész a txt, felrakom, nézzétek át mit felejtettem ki belőle
  • The Garrett
    #1783
    ez nem ent mer ez gyors :D és nagyot üt :)
  • The Garrett
    #1782
    aha. a Küldetések alatt nincs ilyen. Nemtudom az elkábított ellenfél felkel-e. Sz.tem ha észreveszik felkeltik.
  • Bandew
    #1781
    Ent :-)
  • The Garrett
    #1780
    meg az ál garrett :D
  • Bandew
    #1779
    De ez a városban volt, ahol szabadon lopkodhatsz?
  • The Garrett
    #1778
    a Küldetések alatt eddig 2 dolog halt meg a kezeim közt. 2 nagy FASZörny :D
  • The Garrett
    #1777
    TÉnyleg ezt akartam kérdezni, hogy a nehézségi fokoknál csak a végrehajtandó feladatban van különbség? vagy az őrök is okosabbak? nmert akkor lehet inkább expertben fogom hard helyett. Minden küldetés simán teljesíthető magasabb fokozaton is annyi az árnyék szvsz :)
  • itldj
    #1776
    Ne haragudjon meg a világ, de ez enm painkiller, hogy akit látok azt ölöm...
    Már írta más is, h itt egy tolvajt kell(ene) játszani. :-D
    Amúgy meg ha ennyire nem érted a játék "lényegét" akkor szvsz ne játssz vele, mert nem hiszem h tetszeni fog.
  • The Garrett
    #1775
    amugy visszateszik. Nekem is volt ilyen. 1 et megnyilaztam mer nemtetszett az arca. Átmentem a másik városrészbe, visszajöttem. ÉS megint ott járőrözött ugyanazokkal az ékszerekkel skinben stb. LEöltem ezt is a kíváncsiság kedvéért és a hulláját odadobtam az előző leöltre. tehát nem kelt fel.

    A titok az, hogy minden ellopott dolog a városban "nehezíti" a városi életedet. És minden lebukás+ emerölés + stb re +1 ember respawnol. Poénból van 1 ilyen mentésem amiben legalább 8 an állnak már a hammer templom előtt...