451
Szal...
  • Cloud Strife
    #451
    Nekem jó ígyis.Angol szakon vagyok szal no problem.Egyébként kössz.
  • DoNorBi
    #450
    nem kizárt,én legalább +probáltam:D
  • fanatifo
    #449
    gondolom magyarul kelett volna neki:)
  • DoNorBi
    #448
    itt van minden csak szétkell dikháznie:D
  • Cloud Strife
    #447
    Sziasztok.Valaki nem tudna adni a Final Fantasy X-2 höz végigjátszást vagy egy kis segítséget mert elakadtam.Akinek megvan vagy tud segíteni az pls szóljon.
    E-mail címem: [email protected]
  • Seth
    #446
    CSak vmikor október végén, november elején
  • Alien1024
    #445
    final fantasy xii mikor jelenik meg??:P
  • cserpak
    #444
    Gebe7636, nekem a final fantasy x van meg most néztem szét a neten és én nem találom ezeket a bios fileokat, ha lehet elérést dobnál priviben, vagy e-mailen elküldenéd nekem? Köszi.
  • Gebe7636
    #443
    jó nekem másolt lesz, mármint torrentel letöltött
  • Ersiman
    #442
    Ezek jók, rakd be a BIOS könyvtárba aztán a confignál válaszd ki amelyiket használni akarod. Ha az FFX-2 amit letöltöttél NTSC-s akkor lehet hogy jó ha amerikai biost választasz, de nem biztos. Mint írtam nekem az eredeti PAL lemez nem indult.
  • Banyapapa
    #441
    az hogy attol lenne valaki visszamaradott,nem tudom.
    De van a PS2 emulálotor topicban egy Penge,akinek állitolag megy valamijen játék rajta (de, hogy a FF X-2 az,azt nemtom).

  • Gebe7636
    #440
    fatteromék nem engedik. Azt mondják ott a számítógép játsz azzal. Ezé vagyok én visszamaradott.
  • Banyapapa
    #439
    hát 2 év alatt igazán összejöhetet volna egy PS2re
  • Gebe7636
    #438
    na bocs hogy fölkaptam a vizet és hogy egyfolytában írogatok de azért 2 éve várok már erre és most szenvedhetek is vele. Ezt találtam a neten:
    scph39001.bin
    scph39001.MEC
    scph39001.NVM
    scph10000.NVM
    scph10000.bin
    SCPH-70004_BIOS_V12_PAL_200.ROM2
    SCPH-70004_BIOS_V12_PAL_200.ROM1
    SCPH-70004_BIOS_V12_PAL_200.NVM
    SCPH-70004_BIOS_V12_PAL_200.EROM
    SCPH-70004_BIOS_V12_PAL_200.BIN
    rom1.bin
    PS2 Bios 30004R V6 Pal.NVM
    PS2 Bios 30004R V6 Pal.MEC
    PS2 Bios 30004R V6 Pal.bin

    Ez jó vagy nem?
  • Gebe7636
    #437
    de basszus én nem akarok venni ps2-t!! Direkt azé akarok emulátorral játszani! a haverom ps2-jét ami nincs kicsippelve meg nem akarom a gépemre kötni!!!
  • Gebe7636
    #436
    hellóka megint én vok! Találtam a neten egy SCPH-5500 bios-t. Az szerintetek jó lesz a játékhoz?
  • Seth
    #435
    :D mit kapod fel a vizet??? Komolyan vetted, hogy ki kell szedni egy ps2-ből??? pff
    Ps1 emuhoz is kellett bios, ehhez is kell, csak keresni kéne könnyen találhatsz LOL
  • Gebe7636
    #434
    A KURVA ANNYUKAT A BUZI FASZCOPÓ GECILÁDÁKNAK!!!!! AZÉRT EMULÁTOR HOGY SZÁMÍTÓGÉPEN LEHESSEN VELE JÁTSZANI!!!!! HÁT MENJENEK A BÜDÖS PICSÁBA!!!
  • Afe
    #433
    feltétlen kell !
    már elég olcsón lehet kapni. szétszeded, kicibálod belőle a biost, amit beleraksz az emuba, a többit meg kidobod. tuti fog menni ilyen ratyi minőségben mint a videon :PPP
  • Ersiman
    #432
    Biztos hogy kell.
  • Gebe7636
    #431
    most olvasom az emulátor irományait. Ugye nem kell hogy legyen egy ps2-m mert nincs bios fájlom és nem tom honnan szerezzek. Kell az egyálltalán?
  • Gebe7636
    #430
    Hát ja a hang egy kicsit selejtes, de többet nem naon lehet várni egy emulátortól.
  • Seth
    #429
    ez egész jól fut, hang kicsit repedtfazék, de tűrhető
  • Gebe7636
    #428
    http://www.pcsx2.net/videos.php Ezen az oldalon van egy torrentes videó arról hogy hogy megy rajta a játék.
  • Gebe7636
    #427
    A programban egyéptként is vannak patchek. Még az FFX-2-höz is.
  • Gebe7636
    #426
    Még nem egészen töltötte le a gép mert a franciát meg az olaszt 200-an töltik föl, de az amcsit csak 10-en. Remélem menni fog mert én naon szeretnék játszani má vele. RIKKU 4 EVER!!!!
  • Ersiman
    #425
    Ha sikerül írd meg milyen beállításokkal megy!
  • Gebe7636
    #424
    hát remélem nekem menni fog. Lehet hogy a másoltat viszi csak de az meg hülyeség lenne. Mindegy. Addig próbálkozok amíg nem sikerül, mert a szüleim nem engedeik se a játékot se a ps2-t megvenni. Szóval nekem csak marad a Torrent meg az emulátor. Már 2 éve álmom hogy tudjak vele játszani és most szenvedhetek legalább vele.
  • Ersiman
    #423
    Hát nekem nem sikerült elindítani emulátorral az eredeti lemezt :(
  • Gebe7636
    #422
    Eléggé képben leszek a történettel mert a haverommal má végigvittük a 10-et. Gondolom az egésznek az a lényege hogy Yuna meg akarja keresni Tidus-t hogy újra együtt legyenek, de közben kiderül, hogy majdnem ugyanaz ami megtörtént Yunával és Tidussal az megtörtént Suhyinnel és Lennel csak őket lelőtték.
  • Gebe7636
    #421
    Pcsx2 0.9.1-t használok majd és a leírásához külön odaírták hogy már annyira följavították hogy megy rajta az X-2 úgy mint a fízfolyás. Ha tudok majd vele játszani akkor ha valahol elakadok majd szólhatok ide segítségért, vagy keressek egy nyomorult végigjátszást?
  • Ersiman
    #420
    Nem kell, csak jó ha képben vagy a történetet tekintve, de külön játék. Azért az emulátoros játékra kíváncsi leszek :) persze ha valami erőműved van otthon akkor lehet hogy jobb lesz mint egy diavetítés. Egyébként mostmár valóban megfizethető a PS2, gyakorlatilag egy középkategóriás videokártyával van egy árban, és van néhány játék amiért valóban érdemes megvenni.
  • Seth
    #419
    nem,nem kell a X, viszont egy PS2 annál inkább, emuval semeddig sem jutsz
  • Gebe7636
    #418
    végre sikerült! Megszereztem Torrentel és találtam egy emulátort is mivel hogy én pc-n nyomom majd, de ugye nem kell a sima 10. rész az X-2-höz?
  • Ersiman
    #417
    Néha olcsóbban is találni konzolboltokban, persze ez csak akkor jó ha budapesti vagy és van időd utánajárni. Én ha jól emlékszem 3 ezerért kaptam a Joeystationban. Esetleg érdemes lenne hétvégén a PeCsában próbálkozni.
  • Victor1103
    #416
    Én anno 14990 huf-ért vettem meg.Ha másképp nem tudod megszerezni vedd meg.De csak akkor ha neked jó egy "FFX kiegészítő"mert számomra az.
  • Gebe7636
    #415
    egy darab amerikai nyelvű torretet találtam de azt is kb 6-an töltik föl.
    Interneten meg tudnám venni 6000-ért, de nem tom hogy érdemes-e.
  • dinomano
    #414
    marad a torrent sztem, vagy szerezz egy PS2-game iró ismeröst...Valami aprohirdetesben; a neten...
  • Gebe7636
    #413
    jó. én torrentre gondoltam de amit ismerek azt mind kevesen töltik föl
  • dinomano
    #412
    Net, ismerös, bolt :-P