93
mobilhoz játékok ingyen??
  • Hydrocephalic
    #93
    Mobil játék gyűjtemény: http://mobilpult.info

    Jó játékot! :-)
  • samsung3310
    #92
    Helo!

    Egy baj van a Samsungokba, hogy nem tudsz rájuk tenni sem alkalmazást sem játékot.
    Csak wapon keresztül lehet rátölteni.
  • Willi Betz
    #91
    Sziasztok!
    Letöltöttem egy *.jar kiterjesztésű játékot a Samsung E900-as telefonomra. De nem tudom,hogyan lehet telepíteni. Hiába küldöm át a telefonra az kiírja,hogy nem támogatott fájl típus. Ötletetek van?
  • brukner abi
    #90
    www.se-games.mobil.hu
    több képméretre van sok játék ingyenesenpcre lehet letölteni
  • DjTsabee
    #89
    szerintem itt keresgéljetek:http://gallery.mobile9.com

    bocsi,ha már volt...
  • Fradiboy
    #88
    sziasztok ! nekem a Jewel Quest Solitaire kéne 128x160-as felbontásban (W300i-re),ha valaki tudja nagyon megköszönném.Lehet link is vagy email:

    [email protected]
  • theone91
    #87
    amúgy értelmes dolgok vannak csak a rapid share akaszt ki!
  • kem001
    #86
    Senki nem kérte ki a véleményed (:
  • theone91
    #85
    ez egy fosh oldal, vháá rapid share, pfúúj
  • laci 700
    #84
    Hello! Kéne a BT Biplanes 352x416-ra vagy 240x320-ra!Nem találtam sehol olyan verziót ami normálisan működne N80-on...
    Thx!
  • karakkga
    #83
    Valiki tudna adni 1 linket hogy hol tudok se v630i-re (176x220) JÓ játékokat leszedni
    Előre is köszi!
  • roli613
    #82
    ez a legjobb oldal: www.mobile613.blog.hu
  • kem001
    #81
    Ja és még valami! Létezik sims 1-nek mobil verziója?
  • kem001
    #80
    ki tid légyszives küldjn SE W300I-re java játékokat, vagy oldal linkeket a [email protected] címre! Előre is kössz
  • Songoku
    #79
    Hali!
    Akit érdekelnek Java játékok, az irjon egy e-mail-t, és hogy pontosan melyik játék kellene!
    (Újdonságok: NFS - Pro Street, XIII 2... stb)
  • kuci06
    #78
    azok csak egyszerű animált háttérképek :/
    sry :D
  • SpeedXHUN
    #77
    Honnan lehet ingyen tölteni gsm radart vagy iránytűt?(tudjátok neten mindenhol ezt reklámozzák)
  • rooney8
    #76
    Hy. Lehet nem ide kellene írnom, meg lehet hogy f@szságot kérdezek... Tehát, nincs valami olyan java alkalmazás, vagy valami mobilokra hogy beírok egy szöveget és akkor felolvassa a telefon? Tudom hogy hülyeség, de jól ellennék vele
  • roli613
    #75
    Én.
    www.woofree.com
    java games
    és itt van

    de regizned kell
  • cyberworld892
    #74
    128*160 képméretű játékokat kitud?
  • Deadkiller
    #73
    atee honalpja nagyonfasza,nézzétek meg ti is
  • Ightorn
    #72
    Sziasztok! a warp9.uw.hu-n is van néhány játék.
  • Atee Warez Site
    #71
    www.atee1989tb.extra.hu
  • Deadkiller
    #70
    Legalább olyan linket adjatok ahonnan értelmeseeb játékokat lehet leszedni gépre,onnan át telóra!Pl:colin mcrae,aoe,newyork nighst stb...
  • Deadkiller
    #69
    Szevasztok !Valaki tudna linket adni,ahonnan az nfs carbon-t Motorolaj v360-ra letom szedni ingyen? 176x220 !Előre is kössz
  • BIZ0906
    #68
    Tudtok valami jó fallabdás játékos 128x160-ra?
  • Atee Warez Site
    #67
    Nwe York nights 128x160
  • matti12
    #66
    akkor vki tud? New York Nights:Succes in the City Sony Ericcson K510i-re


    128*160
  • matti12
    #65
    letölthetö itt
  • matti12
    #64
    Bluechat
  • Arnoux
    #63
    hello! Nem találtam jobb helyet szal ide írom. Tud valaki olyan chatelős progit amivel bluetoothon keresztül lehet beszélgetni? Lehetőleg SonyE K510i-re és K750i-re kéne
  • matti12
    #62
    hi al. vki tudna egy letöltö linket a New York Nights-hez?
    a mobilom:Sony Ericcson K510i 128*160-as képernyöfelbontásban kellene...
    thx
  • yann
    #61
    üdv.
    vkinek nincs meg véletlenül az age of heroes 3 - 240x320 felbontásban? nekem megvan kicsit kissebben (176x220? kb.) de így nekem nem az igazi...

    egyébként ha kell vkinek, szivesen elküldöm. remek játék - csak megvakulok (:


    (körökre osztott stratégia-rpg {ha vki nem ismerné})
  • Inquisitor
    #60
    Mint ha valahol láttam volna GTA-t, de úgy tudom csak Symbianon megy.

    Egyébként én Stratégia és RPG játékokat keresek, amik körökre osztott sémát használnak, és valamilyen szinten kompatibilisek a 128x160-as kijelzővel. A The Fall amit leltem, az kilóg a képből, ezért egy idő után nem nagyon lehet rajta továbbjutni, az Ancient Empire-nél a menü gáz, de ott a térképet legalább lehet látni. Ilyesmik érdekelnének, és nekem nem kell fullra link én szerényen beérem demóval is, hogy ki tudjam próbálni őket. A gyors vagy reflex játékok a legtöbb telegonon a gombok miatt nem igazán jól játszhatóak.
  • Direkt0x
    #59
    HI
    k750i-re kellene olyan játék amit lehet játszani multiba bluetoot-on.
    + GTA ha van egyáltalán telóra.
    http://www.zedge.net
    Itt ez az oldal van rajta sok téma játák + ilyesmi, csak regizni kell és akkos napi 30 cuccot tölthettek le.
    INGYEN
    Elöre is Kösszi
  • datango
    #58
    köszi nagyon jóak ezek a jatékoscskák , igaz nekem 790i -m van de jol muzsikál nak vele :D
  • Beni521
    #57
    kéne K800i-hez Texas Hold'Em-es pókerjáték, teljesképernyős (nemtom mennyi a felbontása), előre is köszi
  • laci 700
    #56
    hali!
    kéne az asphalt3 és a tony hawk under ground 128*160as felbontásra (SE w300i) Fontos!
    Thx!
  • valami999
    #55
    Bármilyen Játék kell felteszem :D bármit
    persze ha meg is van :D
  • valami999
    #54
    Egy kis finomság mára is:
    6mb 14Db Java games 3D!! A legjobbak [tesztelve K800i


    By: http://sonyericcson.atw.hu/