50
netfüggő vagy?
  • Mike at home
    #50
    kicsit se
    csak akkor nem vagyok online, ha alszom, vagy utazom
  • hmhm
    #49
    nekem is van itt 2003 as hozzászólásom
    és tartom..ami akkor volt :))))
  • FtranX
    #48
    amúgy még mindig függő vagyok
  • FtranX
    #47
    LOL, de rég volt! :D
  • hmhm
    #46
    mostanában kezdtem leszokni, de véglegesen azért nem lehet megválni
  • PResident Evil
    #45
  • PResident Evil
    #44
    nekem mondod ?
  • Match
    #43
    én végülis gép nélkül kibírom...
    net az fontosabb...
    de van más hobbim amivel elvagyok :)
  • cSuwwi
    #42
    én inkább gépfüggő vagyok, bár ha nincs net, akkoris feláll a hátamon a szőr (és ugyebár Murphy tövénye alapján mindig akkor nincs net, amikor kéne)
  • ÁjjLe BoBBi
    #41
    hat mar igazan itt az ideje...
  • [Walaki]D`Lair
    #40
    én is net és gépfüggő vagyok...de legalább beismerem....:D
  • PResident Evil
    #39
    szintén... meg cs függő :P
  • The Garrett
    #38
    Én csak netfüggő.
  • PResident Evil
    #37
    lol milyen rég írtam ide :D

    és érettségi után jön az adsl szal végetek :DDD
  • Prank
    #36
    én táplálékfüggő vagyok, ha nem veszek magamhoz, meghalok...:)
  • Darkboy
    #35
    én netfüggő vagyok, de inkább számítógépfüggő
  • PResident Evil
    #34
    én veled ellentétben örülüök h nincs korlátlan netem, mert megbuknék :P
  • Zozo76
    #33
    Sajna nekem sincs korlatlan netem, modemmel nyomom(nam) sajnos... :)

    De az biztos hogy allando eleressel addig nyomnam amig birnam.
  • Davidus
    #32
    Úgy kell lennie ahogy akarod....
  • FtranX
    #31
    köszi!
  • Augustus Gigo
    #30
    gratula a századik hozzászólásodhoz!
  • FtranX
    #29
    Én ha választani kell egy buli és a net között, egyértelmű, hogy a bulit választom. Minden héten megyek valahova piálni, szórakozni. És a nyári vakációt is kibírom net nélkül. Tehát a szó szoros értelmében nem vagyok függő. Inkább az lehet a dolog mögött, hogy annyira élvezem a netezést, hogy más szórakozásra (TV, olvasás) nincs is szükségem.
  • selwik
    #28
    Hmm.. jópár ismerősöm netezik hétköznap szinte hajnalig, hétvégén meg részegen támolyog haza vmi szórakozóhelyről.

    Én úgy gondolom, hogy a net is ugyanolyan esti elfoglaltság mint bármi más. Miben jobb az az ember aki net helyett mossa az agyát a tévével? Neten legalább élő emberekkel kommunikál az ember, sokat is tanul közben, és szvsz sokkal élvezetesebb elfoglaltság, mint egy mónikashow. Ráadásul itt azt nézed amit te akarsz.

    A gond csak akkor kezdődik amikor az embert hiába hívják a haverjai bulizni, csajozni, focizni, ő inkább végignyom még egy pályát az aktuális játékával és emiatt kimarad egy csomó olyan dologból aminek egy fiatallal meg kellene történnie, stb.

    Ha a netfüggő kifejezést úgy értjük, hogy igen szarban vagyok ha nincs net akkor vállalom. A teljes hétköznap esti szabadidős tevékenységem ebből áll, néha egykét jó könyvből, szal télleg nem tudnám mi lenne net nélkül. Lehet én is céltalanul lődörögnék egész délután vmelyik plázában?
  • traXion
    #27
    Engem egyik játék sem, én mindent csinálok amit felsoroltál (csajozni, szórakozni, rendszeresen sportolni) és nem gépezek túl sokat, így kell ennek lennie!
  • szando
    #25
    én mmorpg-függő voltam két nyáron 1folytában, de anyámékkal meguntuk a folyamatos veszekedést emiatt, ezért abbahagytam... azóta kiegyensúlyozott életet élek :D
  • Munch
    #24
    Én is fent vagyok 2-3-ig, úgy három éve már, mindenkivel neten kommunikálok, játszok (bár ritkán), szóval a nap LEGNAGYOBB részét gép előtt töltöm. Mégsem érzem magam netfüggőnek.
  • FtranX
    #23
    a gépemben van egy Coolink Tank1 P + két 8 centis vinyóhűtő venti. Úgy általában szinte nem is hallom a zajukat, de néha sok óra gépezés után hirtelen minta a fejemben kezdenének pörögni.
  • dikki*yysw
    #22
    Netfüggőség faszság. Le kell szokni és kész. Wasted youth.
  • Instict
    #21
    hát jah :DDD néha olyan mintha atomerőmű lenne az asztalomon :DDD
  • [HUN]PAStheLoD
    #20
    az nem jó :)
    nem lehetne inkább valami napi követelmény?? pl. napi 10 óra :)
  • traXion
    #19
    alkossunk netfüggő klubbot?
    Kitételek:
    1. Éjjel min. 02:00-ig(am) fennt kell maradnod a gép elött!
    2. Nem szabad eljárnod otthonról, szabadídőted alvásra használd, (internetezés = nem szabad idő)!

  • Pyx #18
    Itt lehet a klubba jelentkezni?...
  • traXion
    #17
    Ja és nem vagyok netfüggő, nem rossz a net, de nemszabad hogy ezzel többet "törődjél" mint a barátaiddal/barűtnőddel, vagy az életed más részeivel. Sok dololgra jó az internet, tanulás, információ szerzés, de lelkiismeretfurdalás nélkül elmondhatom, hogy nem vagyok netfüggő.
  • [HUN]PAStheLoD
    #16
    :D
  • traXion
    #15
    OFF
    Azért néha dumálhatnánk... gyre fel MSNre, de ne most, majd este, mingyárt edzésre megyek, érted, SZOMBATON! :)
    ON
  • mikike
    #14
    én
  • magus
    #12
    ááááááááááh elfogoytt infuzion a kola. vazz mar kiverni sincs erom. a picsaba mar menni keen suliba? ahhh beteg vagyok inkabb vegigtolom az o baldursgatet 5x. ahh ezaz rohogok a szanalmas.hu-n:)

    najo csak vicc volt:)
  • [HUN]PAStheLoD
    #11
    engem meg azzal basztatnak hogy mennyek aludni szal éjszakai netelés kilőve... :(
  • Augustus Gigo
    #10
    yo kérdés!
  • mikike
    #9
    ez meg mi?