723
SOUNDTRACKS és más
  • CLINT EASTWOOD9
    #123
    A hegylakó filmezenéje nincsen megvalakinek vagy neme tudja honnan lehetne letölteni????????
  • Tetsuo
    #122
    éppen most szól a winampban: ennio morricone - the god the bad and the ugly ;)
  • Punkerwork
    #121
    ugyan az volt mint a film címe
  • PResident Evil
    #120
    #115 #117

    a film angol címét írjátok be dc-n... és írjátok mellé, hogy soundtrack !
  • radeer
    #119
    Sokszor hallgatok filmzenéket és összedobtam neki egy oldalt, ahol 40k-ban (Shoutcast-tal nyomom persze max 3/3 userrel , hogy azért folyamatos legyen) csatlakozhattok hozzám és az oldal chat-jén ki is elemezgethetjük a dolgokat :)
    Akit érdekel az itt megtekintheti mindig kinn lesz az aznapi műsor!
    Soundtrack Station ( radEEr)
  • CLINT EASTWOOD9
    #118
    valaki segítene
  • BADE
    #117
    Nincs meg valakinek a Titkos Ablak Soundtrackje?
  • Adam5
    #116
    Rocky
  • CLINT EASTWOOD9
    #115
    A jó a rosz és a csúfnak volt egy főcímzenéje valaki betudná nekem linkelni?
  • Scholes18
    #114
    lehet smsweb is ha csak az van
  • Scholes18
    #113
    Apám beájulna OST
    kellene
  • angello
    #112
    az nem a skót induló vagy ilyesmi
  • Vlala #111
    Kaptam Magyar Vándor filmzenét, nagyon tetszik!
    HU.man butcher: nem az az, amely az egyik scooter számban (I1m raving talán) is hallható?
    Utána tudok nézni hétfőre!
  • HU.man butcher
    #110
    Tudja valaki hogy melyik szám az amiket általában amerikai filmek allat lehet hallani akkor mikor temetnek egy rendört vagy katonát ez egy skót dudás zene nagyon szép hangzása van!! Szal ha tudja vaki akkor segítsen már benne cím vagy hogy hol találhatnám meg!
    Elöre is köszönöm!
    Na akkor mi ez a szám? Légyszi egy pontos címet ha tudtok és ez végig csak skót duda!
  • HU.man butcher
    #109
    Nem csak a Kaza, az nagyon szar, inkább DC++-al brobálkoz ott minden van!
  • Csipisz
    #108
    Helló mindenkinek! Lehet már volt szó arról, amit kérdezni akarok csak még most vagyok itt először! A passio film filmzenéket nem tudjátok, hol lehetne letölteni? Ingyenes oldal is jó lenne:)Gondolom van a Kazaa, de valahol máshol? Előre is köszike! Sziasztok!
  • HU.man butcher
    #107
    Tudja valaki hogy melyik szám az amiket általában amerikai filmek allat lehet hallani akkor mikor temetnek egy rendört vagy katonát ez egy skót dudás zene nagyon szép hangzása van!! Szal ha tudja vaki akkor segítsen már benne cím vagy hogy hol találhatnám meg!
    ElQre is köszönöm
  • PREMIERE1
    #106
    75 éves korában meghalt Jerry Goldsmith.

    Többek között ő szerezte a zenéjét a Star Trek, a Majmok bolygója, az Emlékmás, az Elemi ösztön című filmeknek. Rózsa Miklós tanítványa volt. Utolsó munkája a Looney Tunes: Back in Action volt.
  • BADE
    #105
    Nem tudja valaki,hogy mi a címe A Titkos Ablak zenéjének?

  • CUCLI
    #104
    de nem ám valami izelítő féle. olyat tudok én is
  • CUCLI
    #103
    nekem hitman2/3 main zene kéne
  • Bad Boys
    #102
    kössz
  • Gladiator
    #101
    http://allsoundtracks.com/soundtracks/english/


    tessék. majdnem minden film zenéje fent van, csak kibaszott lassú
  • Bad Boys
    #100
    igen ki jön még egy abak
    és abban mi a teendő
  • Mp3Pintyo
    #99
    Oda van irva :(((((
    A linkekhez itt találsz segítséget
    Kattints ra a linkek alatt.
  • Bad Boys
    #98
    www.mellesleg.hu ott a zene klipben van fent
  • Adam II
    #97
    A 8 mérföldben volt a lose yourselfnek egy változata amit akkor lehetet hallani amikor Rabbit (Eminem) a szöveget írt a kislány ágya mellett.
    Honnan tudnám ezt letölteni és mi a címe azonkívül ,hogy Lose Yourself????
  • Tetsuo
    #96
    Hát én aztat nem tudhatom....nem hallgatok rockot.
  • Gladiator
    #95
    ja, le van írva, csak pl. a pite 3-hoz kb. 30-40 szám van írva, és nincs kedvem mindegyiket letölteni, hogy megszerezem azt, amelyik akkor van, amikor Stifler először megjeleneik, kiszáll az iskolabuszból, és akkor, van egy szám. na az mi?
  • rony20
    #94
    Sziasztok!Nem tudjátok véletlenül, hogy honnan lehetne letölteni a troy, trója című zenei albumot
  • Tetsuo
    #93
    Mérnem nézed meg a film végén? Minden filmnek az összes zenéje le van írva a végén (szerző, cím, stúdió stb).
    Ált majdnem a legvégén, a kamera és a filmszalag leírása előtt.
  • Adam5
    #92
    Melyik az a zene szám ami a bigyófelügyelőben volt? (az amikor a kocsiban ültek és akko vették észre hogy a SI-nek mi a röviditése) a kocsiban ült a kutya, a lány, és a bigyó felügyelő is. Ez a zene volt asszem a Shrek elején is.
  • Tetsuo
    #91
    Az AI-nak qrva jó a zenéje szerintem, sőt a film is 9es egy 10es skálán.
  • Robbb
    #90
    én a dc++ javaslom minden zenekedvelőnek! :D
  • Bad Boys
    #89
    #87
    Tud valaki segíteni?
  • Bandew
    #88
    Tudna valaki olyan oldalt mondani, ahonnan a filmzenék CD borítóját le lehet tőteni?
  • Bad Boys
    #87
    Ezeket a linkeket hogyan kell elinditani?
  • balintka
    #86
    Hali! Nekem a Kill Bill filmzenéje kellene! Valaki mondjon egy oldalt! kösz
  • nemcsakfeel
    #85
    a hair filmzenéje kéne. szeretném az egész netről leszedni, hogy többé ne lehesssen elérhető az a szar
  • Adam5
    #84
    Melyik az a szám amelyik a Shrek elején volt?
    (amikor fürdött, fogatmosott...)