261
Bard\'s Tale New Adventures
  • Gerhard
    #261
    Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Feltelepítettem a játékot, és amikor elindítom, csak a sötét képrenyő fogad. Se kép, se hang. Ezután csak a reset gomb segít. Tud valaki megooldást a problémára?
  • grebber
    #260
    "Merilnek köszönhetően fordíthatóvá vált a Bard's Tale, de ezzel csak később foglalkozunk komolyabban."
  • Calver
    #259
    ugyanúgy mint mindenütt máshogy (bár a kamerát asszem ott nem tudod forgatni)
    városokba/romokba meg úgy lehet bemenni h simán rásétálsz a világtérképen.
  • Mike
    #258
    ehehehe
  • Mike
    #257
    fel kéne tennem megint
    hogy kell mászkálni a térképen? ott elakadtam anno
  • krekkon
    #256
    Köszi Calver, már egy ideje az unistallon gondolkodtam mert nem találtam sehol választ erre a Heroine és Íj problémára. Mostmár müködik :)
  • Nyedi
    #255
    Üdv emberek!
    Van itt valaki aki gitározik és tud nekem segíteni abban hogy tale of the nuckelavee-nak az akkordjait elmondja?:D
    Am a játék nálam is elég sokszor belassul, szerintem az lehet az oka hogy a dual core procinak csak az egyik felét dolgoztattja. Levettem a felbontást 640X480asra és mostmár egyre kevesebbszer lassul
  • Calver
    #254
    asszem vasárnap kezdtem el a gémet, nemsoká be is fejezem, beteges. nagyon. főleg amit a mesélő meg a Bárd küldenek de a Bárd vs. Zombi beszélgetés is nagyon ütött

    - a Shadow Axe-ért jöttem!
    - oké, odaadom.
    - mi? csak úgy odaadod? nem akarod bezúzni a koponyámat, se levágni a fejem, se semmi harccal kapcsolatosat?
    - nem, már belefáradtam a gyilkolásba...
    - el sem hiszem hogy végre egyszer ez történik!
    - bár, végiggondolva... ahh, mégis jobban tetszik a te verziód!


    btw, másnál is van h ha az fps leesik 60 alá elkezd a gém mint az állat lassulni? nem szaggat, helyette lelassul az egész... ez még 50 fps felett nem is zavaró, de amikor 30-ra leesik és minden a fele sebességgel mozog, igencsak az. nincs erre vmi megoldás, h ne így viselkedjen?

    "It's a bad luck to be you..."
  • Calver
    #253
    Glitch: Can't use bow or summon several creatures.
    --------------------------------------------------

    Reason: Corrupt settings.bin

    Resolution: Select Start > Run
    Type (in "Open" text box):
    %userprofile%\Local Settings\Application Data\inXile entertainment\The Bard's
    Tale

    Delete settings.bin
  • Takimate
    #252
    ez kicsit kevés info :)
  • Takimate
    #251
    Hát az bizony nincs és szerintem nem is lesz.
    A poénok nagyrésze pedig angolul üt, szal'...
  • krisztajo
    #250
    Sziasztok!
    Tud valami magyar nyelvű végigjátszást?
    Nagyon kellene!!!
    Ha tudjátok linkelje be valami!
    Nagyon köszi.
  • rics13
    #249
    Hi all !

    Nekem az lenne a gonmdom hogy nem took íjászkodni miért lehet ez ?
    Meg a Heroien-t se tudom meg idézni ?
    Aki tudja pls írja le hogy mi lehet a baj. Thx előre is
  • Takimate
    #248
    egyszerűen elindulsz a nagytérképen a köv. állomásig
  • Mike
    #247
    asszenm én is előszedem ezt újra
    valaki mesélhje el, hogy lehet a nagy térképről visszamenni a valós világba?
  • Methylisocloro
    #246
    baldur's gate?
  • Takimate
    #245
    nem tudsz váltani, de szerintem nem is kell. Jó az úgy.
    A lényege úgyis a humor. :)
    A felbontást átállítottad ? Emlékszem én véletlenül a játék feléig 640*480 ban játszottam... Mondom milyen konzolos má ez.. :)
  • apa1983
    #244
    sikerült köszi, bár úgy hogy megidéztem az ijjászt meg a testört és azok gyakták a pöcsöket én meg ijjal lödöztem és igy kihalt a hülye gyerek :-)))
    Valaki nem tudja gogy a baldur's-ban csak ez a felülnézeti kamerállás van vagy esetleg csak én nem találom a kameravállto gombot??? Nekem jobban tetszik a ghotic 2 féle lenti kamera....
  • Takimate
    #243
    talán a legnehezebb csata a játékban !
    Idézz egy gyertyát magad mellé. Ami ugyan nem tud sebezni, de olyan erős a páncélja, hogy a két megidézett harcost végtelen ideig lefoglalja, te pedig nyugodtan hadakozhatsz a főnökkel.
    Nem emlékszem pontosan ki volt a második megidézett akivel hadakoztam ellene..
    Próbálgasd. :)
  • apa1983
    #242
    van egy balfasz varázslo aki idézget a hülye harcosokat, kinyirbálom öket de mire odaérek hozzá mindig elteleportál máshova és a végletekig nem lehet nyirbálni a kis dögöket mert ógy i beledöglök 30 után...
    valaki segítsen gogy hogy kell kifingatni ezt a kis varázslogyereket PLEASE....
    THX
  • apa1983
    #241
    hali emberek van itt valaki aki segítene nekem mert elakadtam a baldurs-ban...
  • Takimate
    #240
    ezt a játékot tényleg ilyen kevesen játsszák ?
    azt hittem ilyenkorra már 3-5 ezres hozzászólása lesz :((
  • steweee
    #239
    a végét nagyon elnyújtották, ott már inkább unalmas és idegesítő lesz. de van 3 féle befejezési lehetőség, érdemes végigvinni hogy lásd
  • Takimate
    #238
    Visszaolvastam a topikot.. Hát én is valami kövérebb hozzászólás mennyiségre számítottam.
    Már régóta megvolt a játék, de most jutottam csak el hogy megnézzem...
    A 3 részeg éneklésénél már eleve olyan hangulatba kerültem, hogy mikor a patkány lenyírásakor elhangzó "QUEST COMPLETE'" felkiáltásnál jobb lett volna ha körbe vagyok csatornázva, annyira kellett röhögjek.
    Meg a főhős vitázik a mesélővel ?? ÁÁ:))
    Mondjuk tényleg illik tudni angolul hozzá, hogy értse az ember.

    Nem tudom.. Nekem zsír mind1 milyen lesz a játék, ha ennnyire tele van poénnal.
  • steweee
    #237
    megvan vkinek a cd-s verzió? az hogyhogy "csak" 6 cd-s? kevesebb van benne mint a dvd-s ben ami több mint 7 giga volt? mert ha ua akkor letöltöm és kiírom, viszont minvel nincs dual layeres íróm ezért a dvd-set letöröltem
  • Mike
    #236
    tudom, mániám az avi, de nekem abban kéne
    a fraps-hoz sajna nem elég gyors a gépem
  • Mike
    #235
    THX
  • htibor
    #234
    #189. hozzászólás...

    Ha kell otthonról részletesebben is meg tudom írni.
    Nem volt egyszerű. 1 progi, ami megjeleníti, hogy az xwb fileokban mik vannak, egy másik meg ami azt a filet átkódolja.
    Így se az összes dalt tudtam kiszedni, csak a nagyját.
  • Mike
    #233
    nem tudjátok az énekek hogyan lehet a file-okból kiszedni?
  • d4v1d
    #232
    A végigjátszást leszedtem, de még meg se néztem.De most hogy mondod, utánanézek.
    Kösz a tippet.
  • htibor
    #231
    Pedig az mond igazat.
    Egyébként amit adtam link végigjátszás, benne van a kombináció.
    Ne az egyes karral kezdd :)
  • d4v1d
    #230
    A középső sem mond igazat.--Odamegyek az első karhoz, mire a középső"That's the one"--Ekkor kicsit félremegyek, majd visszamegyek ugyanahoz a karhoz, akkor meg azt mondja hogy-"That's not the one".Ekkor már elvesztettem a fonalat.
  • d4v1d
    #229
    Hálám a sírig üldözni fog.(csak uton ne érjen).thxthxthx
  • htibor
    #228
    A középső mond igazat, a két szélső hazudik.
  • d4v1d
    #227
    Halihó!!!!
    Elakadtam abba a házban ahol a börtönbe 3 öreg áll.Milyen sorrendbe kell meghúzni a karokat?Én már kinyírtam mind a 3at. Help PlS thx
  • d4v1d
    #226
    Nagyon köszi.Leszedtem.Nem baj, hogy angol.Elboldogulok.
    Mégegyszer kösz D4v1d
  • htibor
    #225
    Végigjátszás angolul+sok hasznos tipp

    Rengeteg tippel, lények tulajdonságaival stb...

    Én végig fogom tolni majd megint, de azt már minden részletre kiterjedően, mivel jópár dolgot kihagytam.
  • d4v1d
    #224
    Kössz szép.
    Még nagyon az elején vagyok.Most nyírtam ki a patkányt lennt a pincébe, aztán kimentem az udvarra ahol beszéltem egykutyával, és azóta követ.( ja meg fellöktm egy tehént)
  • steweee
    #223
    huhh, nem tudom hogy van e ilyen, angolul talán, de ez pont az a játék amihez nem kell. a küldetéseket mindig jelöli a barna pötty a térképen, teljesen lineáris a játékmenet.ha elakadsz inkább kérdezz. nekem egyszer kellet segítség, mert a vége felé nem találtam egy labirintusban egy kőszörnyet ami a fal mellett állt és szinte beleolvadt
  • d4v1d
    #222
    Helló!!!
    Tudnátok adni, egy linket ahonnan le tudom szedni a végigjátszást?
    Lécci