157
Minden ami ezzel a harcművészettel kapcsolatos!
  • Der Wahnsinn
    #117
    Augustus: miért milyen sérülést szedtél össze?
    Amúgy versenyezni szoktál?

    Én most a Diákolimpián akartam indulni, de sajna nem tudtam. De nem sérülés miatt, sokkal nevetségesebb oka van. Hülye voltam és most mentem el először sportorvoshoz januárban. Megkaptam az alkalmast, de van egy olyan idióta szabály, h csak az első vizsgálat után EGY ÉVVEL kaphatsz versenyezhet engedélyt!!!! És ezt a verseny előtt 2 héttel tudtam meg... :-(((
    Amúgy most nagyban edzek, h a nyáron sikerüljön az 5. kyu!
  • Augustus Gigo
    #116
    Elég rég nem érkezett ide hozzásszólás:( Bár sérülés miatt már énse nagyon vagyok benne mostanában.
  • Augustus Gigo
    #115
    Topic UP!
  • Cat #114
    k1et pls a másik topicba, van neki külön helye
    itt maradjunk a karaténál, ok? vagy nyithatunk egy külön Harcművészet topicot, ha még nincs (kétlem)
  • ÁjjLe BoBBi
    #113
    hat siman ! :))
  • Astaroth
    #112
    Én mondjuk a nálam 10 kilóval nehezebbeket is meg tudtam verni,de aztán jött csávó tiszta őstehetség,súlya mint az enyém,és már az első küzdelemkor lealázott.Akkor gondoltam hogy ez nem az én sportom:)
  • gonosz
    #111
    az ufc nem kuzdosport hanem egy verseny akin barki indulhat.
    mas irhat a k1-rol en meg nem az ufc-rol hogy is van ez?

    nem a "ki mond nagyobbat" versenyt akartam elkezdeni, csak be kene latni hogy minden kuzdosportnak van valami gyengesege. Nalunk ha lejon egy kyos, le szoktuk utni, mert rosszul vedi a fejet, nem azert mert bena(fosunk is a rugasaiktol:), hanem mert nem szokta gyakorolni. Foldrevitelnel ugyanez az eset.
  • [Walaki]D`Lair
    #110
    Ezért hagytam abba...
  • Augustus Gigo
    #109
    ez így van ,unottan nem szabad semmt tenni
  • FtranX
    #108
    jaa, mindennek addig van értelem, amíg élvezettel csinálod!!
  • Augustus Gigo
    #107
    én régen/5éves koromban/kumite edzés életemben előszőr, gyerek össze-vissza ugrált 1cer engem is megrúgott aszzem hasba, erre én télleg szó szerint leültettem , megfogtam a vállát és lenyomtamLOL:D azután pár vig sokan az ültetősnek hívtak/ez nem kyokushin volt, arra már nem emlékszem hogy a karate melyik ága, de vmilyen gólya volt a jele/
  • [DFL]vajdi
    #106
    lol
  • [Walaki]D`Lair
    #105
    Így van!!!!!!!!!!!!!!!!44444444
  • Jano
    #104
    Őőőőő.....

    A részvétel a fontos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • [Walaki]D`Lair
    #103
    LOL! Amúgy én 1x voltam kyo versenyen is, azt összeraktak valami sárga övessel (engem, mint 10kijus fehérövest:)))

    Hát azt látni kellett volna...megyek felé, rúg egyet a gyerek és én szó szerint repültem ki a pályáról! :DDDDD És vagy 7x eljátszotta ezt! Hasbarúgott (persze ott volt az a védőbasz) a rohadt! :DDD Na bedühödtem és azért 1x én is leültettem, de persze kipontoztak a bírók....:-/

    De baromira élveztem! Meg a közönség is ordítva visítva kacagott rajtam ahogy szállok alacsony röppályán el a picsába...:DDDDD
  • Augustus Gigo
    #102
    sajna sok ilyen van, viszont ha ezeket helyreteszed akkor te leszel a nagy baromarcú karatés , aki a kisebbeket bántja
  • FtranX
    #101
    ja, vannak ilyen kis köcsögök, akik a melledig se érnek, de azt képzelik magkról, hogy ők a világ urai.
  • Augustus Gigo
    #100
    jaja, az viszont a leggányább dolog mikor az 50 kilós csávesz nekem ront a késével, fujjj
  • FtranX
    #99
    én se olyan gyúrósra gondoltam, aki még életében nem verekedett. És nem is a harcművészeteket akartam lebecsülni, csupán azt mondom, hogy tömeg nélkül lehet az akármilyen technikás meg gyors, nem sokat fog vele érni.
    Ha már a karatés is 110 kilós, akkor kell igazán félniük a gyúrósoknak.
  • Augustus Gigo
    #98
    magyarokta adtak nem? legjobb meccs pl mikor egy néger+ázsiai küzd
  • Augustus Gigo
    #97
    utcán is számít, mivel lehet bármiylen kungfus csávó a maga 50kgjával nekimegy egy 100kilós pacáknak, az keresztet vethet
  • [DFL]vajdi
    #96
    nemhinném, de ami multkor volt az rtlen azt majdnem elaludtam olyan unalmas volt, gyöszös nyomorékok voltak...

    megnézném azé ezeket az embereket nemzetköziben :DDDD
  • [DFL]vajdi
    #95
    "Ezzel az erővel a boxban is összeengedhetnék Holyfieldet Kokóval, mondván hogy Kokó úgyis gyorsabb. Nem nehéz kitalálni mi lenne az eredmény... "

    viszont ők sportolok, és ki vannak gyorsitva ott számít a testsúly... de pl utcán nem sokat számit :)
  • Augustus Gigo
    #94
    nem tudja vki , hogy továbbra is ad k1 meccseket az rtlklub?
  • [DFL]vajdi
    #93
    jó én sem ugy gondolom, hogy odaallok aztan elkezdek kumitezni... aztan majd adják a pontokat a birok nem? :D

    sztem bármekkora egy ember meg barmilyen nagy a szaja el lehet azt kenni... ez egyértelmű. hiába gyúrja a testét honapokon kersztul, attol csak "szebb" lesz, de nem lesz tole gyorsabb meg technikasabb... K1 ben a multkor kyos gyerek baszott szet valami gyuros allatot, asszem jeromlebanert...
  • Augustus Gigo
    #92
    LOL:D hát igen, de legalább megkeményedik az ember talpa pár alkalom utám
  • Davidus
    #91
    Tudom mi az a töltés és pont az benne a vicces hogy vannak akik képesek a töltésen futkozni mezitláb:)
  • Augustus Gigo
    #90
    nem értem ezen mit nem lehet érteni? mi ebben a vicces?vagy nem tod mi az a töltés?
  • FtranX
    #89


    "ilyen gyuros majmok megsetudnak mozdulni, amig a "gyuros" megmozditja a 2tonnás kezét addig 8x fejberugom meg kettétöröm az orrat..."

    Szerintem te még csak a filmekben láttál gyúrós majmokat, ahol jön a kis 60 kilós karatés emberke és sorra üti ki a nagy állatokat.
    Ezzel az erővel a boxban is összeengedhetnék Holyfieldet Kokóval, mondván hogy Kokó úgyis gyorsabb. Nem nehéz kitalálni mi lenne az eredmény...
    A tudás kompenzálhatja a tömegbeli hátrányt, de nem pótolja azt. Egy nagy kar is lehet gyors.
    Ez onnan tudom, hogy egyszer több mint négy év karate után volt szerencsém kipróbálni a tudásomat egy nálam 2szerte nagyobb csávón. 10 mp alatt elrendezett. Hiába működött a kumitéken minden simán, a hozzám hasonló méretü egyénekkel, ott nem sokat értem vele.
  • Davidus
    #88
    "nálunk mindig töltésen kell futni mezítláb 10km-t"

    ez
  • Davidus
    #87
    valószinüleg:)
  • [DFL]vajdi
    #86
    Szoval barki barmit mondd a karate vegigkiseri az egesz eletet egy embernek...
  • [DFL]vajdi
    #85
    Távolkeleti csodákra csak annyi hogy shaolin kungfus gyerek akit 3 éves korátol 20 ig kungfu intezetben nevelnek sztem, 6 évesen leverne 5 "gyuros"-t :D
  • [DFL]vajdi
    #84
    én nem szoktam kötekedni mint a gyuros majmok meg ciganyok, de ha belemkotnek akko nem hagyom magam :D
  • [DFL]vajdi
    #83
    emberek 90% a azthiszi a karate az formagyakorlat meg mittudomén de másik felét nem látják, találni kell egy jo edzőt aztán megbaszhatsz mindenkit :)
  • [DFL]vajdi
    #82
    ilyen gyuros majmok megsetudnak mozdulni, amig a "gyuros" megmozditja a 2tonnás kezét addig 8x fejberugom meg kettétöröm az orrat...
  • [DFL]vajdi
    #81
    azé azzal meglehet szokni az ütést ha néhányszor fejberugdos egy szerb meg orosz, meg oldalbarugnak ugy hogy bevérzik a veséd nem???
  • [DFL]vajdi
    #80
    én élesről beszéltem maki.
  • Augustus Gigo
    #79
    nem tudom ebben mi a LOL?
  • Jony
    #78
    Neharagudj de az ilyeneket akkor se hiszem el ha előttem csinálja meg. Valami szar trükk amivel beetetik a birkákat.