16929
11552975001178628345.jpg
  • neménvoltam
    #65
    THX!
  • Miguel
    #64
    PPK - Kalinka
  • neménvoltam
    #63
    ja és valami olyasmi a szövege, hogy: kalinkakalinkakalinka tovább nemtom
  • neménvoltam
    #62
    na én egy hülye kérdéssel fordulok hozzátok: 1,5 éve kb. egy buliban hallottam a Balcsin ezt a számot, ami egy orosz népdal diszkósított változata. Ha valaki ráismer szójjon lécci!
  • CSOCSO
    #61
    tudom már mrgvan:) kösz
  • cSuwwi
    #60
    Whateus - Teenage Dirtbag amit keresel
  • CSOCSO
    #59
    nah.. azhem megis van
  • CSOCSO
    #58
    az a zene kéne ami az egyik ilyen amcsi pite szintű film zenéje.. valami dirtbag baby vagy micsoda.. amikor a hülye pitebaszo kölök ül az asztalnál ás a kiscsaj az amcsi pite 1 ből énekel neki... de csak tátog mert a fáérfi hangja az nyávogva...
  • gino26
    #57
    keresek egy magyar szamot ,ami kb:1998-tol 2000-ig szolt a z+-on,amit egy lany enekelt szurke miniszoknyaba,ha jol tudom a balatonparton.A hatterben ket szemuveges pali mexikoikalapban enekelte a refrent,gitarral a kezukben.Valami olyasmit,hogy he,ho,cicababa.A szam vegen bajott egy fekete trabant a molora,a lany beult es elment.Ha valaki tudd segiteni irja meg a szam cimet es az eloadot.Koszi.
  • OPM
    #56
    az szép... :)
  • Ruffi
    #53
    Mi az a szám ami megy az intolerable cruelty trailere közben??????
    Kegyetlen bánásmod magyarul...ilyen régi blues szám féleség nagyon kéne!!!!!!Vki monnya meg plz
  • CSOCSO
    #50
    nem emléxem rá
  • gino26
    #49
    keresek egy magyar szamot ,ami kb:1998-tol 2000-ig szolt a z+-on,amit egy lany enekelt szurke miniszoknyaba,ha jol tudom a balatonparton.A hatterben ket szemuveges pali mexikoikalapban enekelte a refrent,gitarral a kezukben.Valami olyasmit,hogy he,ho,cicababa.A szam vegen bajott egy fekete trabant a molora,a lany beult es elment.Ha valaki tudd segiteni irja meg a szam cimet es az eloadot.Koszi.
  • CSOCSO
    #48
    hja megvan a zenee:)))))))))))
    Jay-kid - Blame It On The Boogie 2003

    akinek bejön a jackson és kicsit mostaniasan akarja hallgatni az szedje mert hatalmas parti zene!!!! (nem trance hanem afféle funky house féleség)
  • CSOCSO
    #47
    szerintem ez tök nem az.. ez valami régi bob marley zene...
  • ThePartyFace
    #45
    Megvan...:)
    Akit erdekel: tube-tech-the_end
  • CSOCSO
    #44
    HIHO.. roxy rádioban megy néha egy jackson feldolgozás... az amibe énekli hogy:
    Szánsááááj....Múnlááájt.. gúúúdtájm.. búgííííííííííííí

    sunshine..moonlight stb
  • oneal1
    #43
    honan tudom leszedni azt a számot amelynek a klippjében 2 fiatal csávó reppel a hóban??:))
    fontos lenne!!valami törtd fel
    de nemtudom
  • ThePartyFace
    #40
    Up
  • ThePartyFace
    #39
    Csao-Csao!

    Leginkabb a partyarcok segitseget szeretnem kerni, bar elkepzelheto, hogy masok is tudnak hasznalhato informaciokkal szolgalni:

    A The Doors-nak volt egy zenejuk The End cimmel, amit azota feldolgoztak. Nagyon-nagyon tetszik az uj valtozat es mindenkeppen be akarom szerezni.
    Tobbek kozt benne van Tomcraft ideji Dortmundi Mayday szettjeben es meghallgathato egy reklamanyagban is:
    http://www.partyportal.hu/klub/php/partytv/bemutato_02.wmv

    Amennyiben tudtok segiteni, azt nagyon szivesen vennem:)
  • zaki
    #38
    köszi, de már tárgytalan a dolog
  • zaki
    #37
    a jackie brown c. film elején és végén hallható szám címére lennék baromira kíváncsi, és hálás, ha valaki megmondaná
  • I.C.ram
    #36
    Köszi!
  • Pempő
    #35
    Busta Rhymes - Turn It Up - Fire It Up
  • I.C.ram
    #34
    Erre valaki tudja a választ?
  • Gyiik
    #33
    letaszitve komoly film...dudolasra sajnos nem emlekszem zold pillanataimban
  • Barpi
    #32
    Sziasztok! A napokban volt a Letaszitva cimu film a TV-ben. Dudoltak benne (agy tobbszor visszatero) dallamot. Ennek az eloadoja es a szam cime kellene nekem.
    Segitsetek legyszi. THX
  • OPM
    #29
    már megvan :)

    Anima Sound System
  • OPM
    #28
    "A boldogságot találd meg és csinálj sok-sok gyermeket"

    Ez miből van? Sokat játszák mostanában rádióban is.
  • OPM
    #27
    oh 1000 thnx!!
  • BADE
    #26
    Room 5 Feat Oliver Cheatham - Make Luv
  • I.C.ram
    #25
    Tudja valaki, mi annak az egyik legelső Busta Rhymes klipnek a címe, amiben a Knight Rider zenéjét dolgozta fel?
  • Evil
    #24
    no en a Van Wilder-Buliszerviz filmbol keresnem azt a szamot ami akkor megy amikor a kis india i csavo olajozza a csajszit.

    Koszi
  • OPM
    #23
    Mi annak az AXE reklámnak a zenéjének a címe, amiben a csávó egyedül elkezd táncolni, aztán csatlakozik hozzá 2 csaj is :) ??
  • Zozo76
    #22
    Kosz Dynamic! Mar le is toltottem a szamot!
  • CSOCSO
    #21
    progress boy vs wunda-everybody(yomanda)
  • CSOCSO
    #20
    hát mivel mondták hogy perfect harmony...ezért rákerestem.. nem találtam sokmindent.. de jovanék csináltak egy infinity c. zenét..nah ez az.. de vki mondja meg hogy honnan ismerős nekem ez a dallam!! áááááárghhh tiszta szomorú vagyok miatta.. szomorú lesz tőle aközérzetem és ettől mégis tök tetszik azene
  • zaki
    #18
    roxy-ban nyomták, iga'? na arra a számra én is qrvára kíváncsi lennék, hogy mi a címe
  • CSOCSO
    #17
    jujj ez megvolt rááágen:::::áááááááhááháh pilllll
  • CSOCSO
    #16
    2003.10.17 e van ma...:) 16 kor kezdődő mixben volt egy zene. baromi régi számot dolgoztak fel .. és azt énekelték benne hogy perfect harmony... nemhiszem hoyg siekrrel fogok járni... de kitudja..hátha valaki tudja... ha vki tudja akkor priviben pls!!!