52
MechWarrior: Harcosi vér!
  • Ry0K3N
    #52
    Mektek 3 moddal néhanapján csak.
  • sephir100
    #51
    Játszik még valaki a játékkal? :)
  • lammaer
    #50
    "Ha LCD monitorod van" -> gondolom akkor nem zavarna a 60Hz, plusz nem tudna a monitorja a 85-t ;)
  • [NST]Cifu
    #49
    Ha LCD monitorod van, akkor maradhat nyugodtan 60Hz-en, ha CRT-d, akkor refreshlock.
  • lammaer
    #48
    Videókártya tipusa?

    Esetleg bepróbálhatsz egy Refreshlock nevű programot, vagy más hasonló jellegű cuccost...
  • Dominic901
    #47
    hali olyan problémám lenne a játékkal hogy csak 60Hz-en hajlandó futni miközben a monitorom 85-öt tud hogy tudnám beállítani?
  • Ry0K3N
    #46
    Nos klánunk elköltözött a következő címre: http://hunterra.atw.hu/
    Szeretettel várunk minden érdeklődőt aki szeretne egy jó lövöldözni vagy akár olyat aki komolyabban szeretne foglalkozni e játékkal. Bővebb infó az oldalon.
  • Ry0K3N
    #45
    Próbáld meg CCCP kodekkel az egészet nekem azzal semmi gondja. De másnak is volt ilyen problémája már vele. Sajnos próbálgatni kell.
  • Shiwo
    #44
    nekem meg nem ismeri fel az "új" (1 éves) videókarimat
  • Masakari
    #43
    hellósztok

    Több év szünet után ujra elővettem a játékot és mivel nagyon untakozok gondoltam ujra végig viszem a mercs-et(tizen sokadszorra:D),viszont az a gondom vele hogy codec gondja(évek óta ugyanaz a gépem van,szóval régen nem volt semmi baja a játéknak) van mert minden video bejátszásnál kidob az asztalra hogy nem tudja lejátszani a video-t és hogy akarom-e folytatni a játékot(rendszer ugrás,menü,intro),1 idő után meg a kép hal meg és ujra kell tennem a játékot..szóval elég idegesítő,nem tudja valaki hogy meik codec kéne hozzá?

    illetve multizni is szivesen multiznék a mercs-el üdv
  • Ry0K3N
    #42
    Melyik szerón küldöd?
  • Ry0K3N
    #41
    Szokott valaki neten játszani vele?
  • Shiwo
    #40
    jah, okés, majd próbálkozom
  • Ry0K3N
    #39
    vagyis az mp3-nak nincs crackje. Felteszed a gamét az sp1 pachet az mp3-at és asszem akkor kell crackelni meg trükközni a virtuál meghajtóval
  • Ry0K3N
    #38
    mp3-hoz az sp1 cracket kel használni annak nincs crackje
  • Shiwo
    #37
    de az mp3-hoz nem találtam cracket :(

    amúgy xp-m van
  • Ry0K3N
    #36
    Vistát vagy XP-t használsz? az mp3-at meg sp1 crackelni kell és deamon toolsal próbálgatni és egy idő után menni fog.
  • Shiwo
    #35
    jah, bocs...hajnali 5kor még nem fog az agyam..
  • X3
    #34
    akkor jó
  • lammaer
    #33
    Főnök, nem videókártya cseréről beszéltem, hanem videókártya driver (meghajtó program) cseréről. Ez az a program ami kicsit lebutithatja a cuccost :)
  • Shiwo
    #32
    hát nem azért vettem 50k-s videókarit, hogy most visszategyek 1 régebbit -.-


    nincs valami progi, ami "lebutítja" ?
  • lammaer
    #31
    Igen igen, megvolt a Black Knight is a végén. A neten láttam, sokan szivtak vele, úgyhogy ide leirom hogy legalább mi magyarok jól járjunk.

    Szóval: annak idején közkézen keringett az MW4 vengeance olyan verziója, ahol a mélyen tisztelt krekkerek már az installban kicserélték az exe fájlt a feltört változatra, nem úgy ahogy az szokás, nevezetesen hogy az installt érintetlenül hagyják és egy külön könyvtárban odateszik a tört exe fájlt.

    Emiatt a patch amikor ellenőrizte az exe-t, mivel az nem volt eredeti, egyből ki is lépett. Szerencsére sikerült torrenten találnom egy original installt, abból kiszedve az exe-t már ment a patch.

    Shiwo: biztos vagyok benne hogy nem a warezzel van a gond. Esetleg videókártya driver csere (nem feltétlenül a legújabbra, esetleg egy régebbire...)?
  • Shiwo
    #30
    találtam vmi olyasmit a gémhez, hogy mechpak 3.02b (vagy valami ilyesmi..fejből nem vok benne biztos..)

    csakhát nem tom vele elindítani, mert nem egészen eredeti a gémem..aki tud segíteni az elindításban az légyszi írjon privit (merthát eléggé warezka a dolog..)
  • X3
    #29
    sikerült e már felrakni a 3 kieget?
  • Shiwo
    #28
    ellenkezőleg..a videók mennek, a menüvel van a gond..
  • lammaer
    #27
    Talán codec probléma (gondolom az intrók nem látszanak, céglogók meg ilyesmi). Tettél fel valami kismilió codecet felrako codec packot? Ha igen, leszedni, megpróbálni úgy...
  • Shiwo
    #26
    Hali ! nem tom nézi-e még vki e topikot...

    mechwarrior 4: merchenaries -szal lenne 1 olyan gondom, hogy vettem 1 elég bika gépet, s rossz vele a kép..mikor elindítom a játékot, csak sötétség van, meg az egér látszik..
  • X3
    #25
    danke

    és ott mi a név/jelszó?
  • Ry0K3N
    #24
    Hamachival megy a virágboltos verzió is.
  • X3
    #23
    szia

    1-2 unalmas órámat eltölteném 1kis csihi puhival néha
    a vengeance gyári de a 3kieg nem
    egyébként müködnek együtt, de neten még nem próbáltam
  • Ry0K3N
    #22
    Az oldalánál vannak az APU-k azokat kell kilőni és így nem tunak feltöltődni és felszálni. Ha mindegyik mellett kilövöd mindhármat utána már csak ülő kacsák és könnyű kilőni őket.
  • PanzerWolf
    #21
    Sziasztok!Van egy olyan gondom a Vengeancéba,hogy elakadtam a 3. pályán.Megkellene semmisíteni 3 ilyen felszálló gömböt(nem tudom a nevüket).Nincsen annyi időm,hogy szétlőjem őket.A társamat nem tudom irányítani.Vannak ilyen radaros kocsik velem de,azok nem csinálnak semmit.Tudnátok segíteni benne?
  • Ry0K3N
    #20
    Azt jól teszed ^^
  • lammaer
    #19
    Elméletileg a black knight 1-es patch automatikusan fel rakja a vengeance 3-ast is. Ma kaptam egy havertól egy MW4.exe-t, bytr-ra azonos az enyémmel. Úgyhogy feladtam.
    Tolok helyette mercenariest :)
  • Ry0K3N
    #18
    Akkor nincs ötletem, nincs meg nekem ablack knight de akkor azt nem úgy kéne hogy Vengeance utána pr3 patch (asszem a 3. a legutóbbi) és utána a Black Knight? De az előbb írtad hogy a Black Knihtot feltetted de a mechlabba belépve elszáll. Sztem akkor ott jó volt és valami driver hiba van.
  • lammaer
    #17
    Az a baj, kipróbáltam az angolt és a nordicot is (asszem az is angolul beszél). Ránézésre biztos nem német/francia/koreai verzióm van :)
    Kipróbálva patch1, patch2, patch3, és black knight egyesitett patch is volt. Mind ugyanúgy akad el.
  • Ry0K3N
    #16
    szerintem ha másnál is megvolt ugyanez a hiba akkor nem hiszem hogy a lemez hibás. LEhet hogy rossz pachet tettél fel rá.
  • lammaer
    #15
    No. Végigtoltam az MW4:Vengeance-t, gondoltam folytatnám a black knight kieggel. Fel is tettem, de a mechlabba belépve szétszáll.

    Nyomozás után patchra jutottam - mármint hogy az kell. Sajnos a patch 0036-os hibával nem megy fel, ami ugye arra utal, hogy az MW4.exe nem eredeti.

    Természetesen az (visszamásoltam a vengeance CDről, többször újra is installáltam az egészet szűz könyvtárba stb stb), próbáltam MW4 patch 1-3 közt mindegyikkel, black knight 1-es patchhel stb. De nem megy a dolog.

    A neten láttam nem vagyok egyedül, többeknek nem ment.

    Utolsó ötletem: akinek a régmúltban müködött az MW4 patchelés, megtenné hogy elküldi nekem mailben az MW4.exe-t a CDjéről? Hátha esetleg a CDn sérült meg az EXE, és bár működik a játék, a checksum már nem OK.


    [email protected] cimre és előre is köszi.

  • Ry0K3N
    #14
    A mekteknek nincs sok, amúgy én a mektek 3.02b-s modját ajánlom a többit nem próbáltam még ki. Ha ,egvan az eredeti akkor a pr1 pachet mindenképp tedd fel a Mercenarieshez (poin release 1).
    Akit még bővebben érdekel az ellátogathat ide Hunters of Terra
  • lammaer
    #13
    Köszi,

    Időközben kiderült, csak a katalógusomban találtam meg a Mercenariest, a dobozokban egy Vengeance pihent, kezdésnek ez is jó lesz.
    Igazság szerint multira nem nagyon gondolok, single playerben tervezek nyomulni egy keveset :)
    Az általad emlitett MODoknak van hatása a single játékmenetre?