6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • levi121212
    #5143
    Nem volt, mert kihagyogat a szar Cool összevissza ad megint...
  • Broafka
    #5142
    tegnap volt a Soha Többé, nem vette föl valaki véletlen? vagy nincs meg valakinek az a rész? :(
  • sz4bolcs
    #5141
    A nagyfilmben (nem, nem a Hinni akarokban:)) csinálták meg jól. Scully semmit nem látott abból, ahogy a b@szott nagy idegen űrhajó elrepült az Antarktiszról, mert épp a fagyhalállal küzdött.
  • Broafka
    #5140
    de ez olyan idegesítő! :D

    még csak a 6. évad elejénél tartok amúgy. Egyre nagyobb hülyeségek jönnek ki ebből a sorozatból, de sebaj, most már kíáncsi vagyok hogy mi jön ki bleőle a végére

  • sz4bolcs
    #5139
    A dzsinis részben is ott boncolta a láthatatlan embert, aztán mikor eltűnt, azt gondolta, hogy csak érzéki csalódás volt... :)
  • Count Adyn
    #5138
    Ő már csak ilyen:D Legjobb, mikor lopakodnak Mulderrel valahol, és Scully cipője úgy kopog, hogy még a holtak is felébrednének:D
  • Broafka
    #5137
    a madaram már hülyének néz, hogy itt magamban beszélek!

    de annyira fel tud húzni a Scully. (Elbújik a fényben rész) meglátja a nőt aki a szeme láttára változik át zombivá, meglátja a lényt, rálő, és Skinnernek mit mond, hogy nem látta biztosan a lényt, és hogy az ápoló nő nem biztos hogy zombi...
    most azért skinner ismeri az X-aktákat, tudja mik vannak benne java részt, miért olyan hihetetlen néha?

    a másik, én nem vagyok vallásos, de ha megnyílna az ég, és hatalmas fényekkel leereszkedne egy ember, széttett karokkal, egy glóriával a fején, akkor azért megtérnék!
  • Broafka
    #5136
    most értem el ehhez a részhez :D

    ez is nagyon ott van!

    De abban a másik "látogatók" részben azt a Mulder hangot semmi nem übereli!
  • Broafka
    #5135
    azért, nem mertem ellenkezni, de rémisztő volt, nekem akkoris nárai erika a fav.

    de egyébként megszokható az új hang is. engem már anynira nem is zavar, csak valahogy nárai erika sokkal jobban beletudta élni magát a szerepbe
  • Broafka
    #5134
    ezt ki tárgyaltuk már, és én is ezt kérdeztem! :)

    Az informátort hívja vele
  • stupido
    #5133
    Nevemhez méltón egy hülye kérdésem lenne :D
    Miért van, hogy Mulder néha egy x-et ragaszt az ablakára?
  • hunter03
    #5132
    Valóban. Elnéztem, köszi a helyesbítést :)
  • CsepeLee fiú #5131
    A 7. évadra már visszatért Nárai Erika.

    Én először az 5. évadját láttam a sorozatnak. Kedveltem Györgyi Anna hangját, így a 7. évadnál számomra Nárai Erika volt a szívbajhozó. ^^"
  • Bokafix2
    #5130
    Még csak az kéne lol...
    Elég vacak akkor a szinkronstúdió. Akkor ennyi erővel már a háttérzajokat is belerakhatnák. Pl. valaki csipszet ropogtat a szinkrontolmácsok mögött, vagy a szakmai beszélgetés folyik, egy-két idióta nintendózik, sőt azt is el tudnám képzelni, hogy valaki a pulóverén felejti a kis csiptetős mikrofonját, mint Drebin hadnagy a Csupasz pisztolyban és úgy megy ki hugyozni.
  • Broafka
    #5129
    nekem mondod, az egyik részben két vágás között egy olyan erős hang volt, minthavalaki beleböfögött volna! :D
  • ldavid
    #5128
    egyébként a szinkron kicsit fura, sokszor olyan dolgokat tesznek bele, ami eredetileg nincs benne
    pl. hümmögések, nyögések stb. xD
  • hunter03
    #5127
    Arról van szó, hogy az 5., 6., 7. évadra egy másik szinkronstúdióhoz került a sorozat, másik rendezővel. Egyébként ez megnyilvánul abban is, hogy a főcímet nem Tóth G. Zoltán mondja be, hanem Bordi András.
  • Broafka
    #5126
    meghalt valakije, vagy halálos beteg valamelyik családtagja, más indokot nem fogadok el Nárai Erikától! Miért nem ő szinkornizálta a többit? :-/

    egyébként, viccesek ezek a StarCraft hangok a megdöbbentő jelenetkenél! :D
  • hunter03
    #5125
    Az 5., 6., 7. évadban Györgyi Anna szinkronizálja Scully ügynököt.
    Nekem is fura volt anno, de megszoktam :)
    Számomra Skinner hangja talán még ennél is irritálóbb, Varga T. Józsefet nem tudom miért kellett lecserélni :( egyébként utána ő is "visszatér"
  • Count Adyn
    #5124
    Igen, elég borzasztó a hangja ott:/
  • Broafka
    #5123
    később? most néztem meg, +2 évadon keresztül ez az új hang van! :-/
    elég iritálló, mint valami egyetemista szőke szűz pi**a hangja esküszöm :-/
  • Count Adyn
    #5122
    Jah más volt. BH-s pakkot szedtem le. De később visszajön az eredeti hangja, Nárai Erika:)
  • Broafka
    #5121
    mindenkinél más a hangja Scullynak az 5. évadban vagy csak nekem? :-/
  • DecenS
    #5120
    klassz vagy
  • tomcat1
    #5119
    én eredetibe nézem, néha magyar felirattal...
  • DecenS
    #5118
    a harmadik évad utolsó 6-7 epizódjában valami gyalázatos minőségű a magyar szinkron..
    persze nem ez az első alkalom, hogy fülsértő minőségű a magyar hang a sorozatban. és van ahol az időzítése is rossz..
    én hüle rávetettem magam a bitun a 70 gigás magyar pakkra, mint gyönytyúk a takonyra, ahelyett, hogy leszedtem volna eredeti hanggal valahonnan :(
  • Bokafix2
    #5117
    Nem gond, megannyi hely van ahonnan le tudom tölteni.
  • Broafka
    #5116
    sziasztok, kéne egy rész, mert az egyik részt hibásan szedtem le.

    4. évad 13-as rész Soha többé címmel, ho ltudnám ezt letölteni? előre is köszi
  • Broafka
    #5115
    Dácsovni (tuuuudom...) barátunk szexfüggőségben szenved :P

    Csodálkoznak, egy iylen szereptől mint a Califorgia én is az lennék! :D
  • macselek #5114
    Pár nap múlva leveszik az x-aktákat. PM-ben írták.
  • Bokafix2
    #5113
    lol... én addigra még sokszor megnézhetem, ráadásul már majdnem minden részt meg is néztem online. Újra meg nem fogom elkezdeni, mert úgy már nem érdekes.
  • ZilogR
    #5112



    hahaha - kis butus, azt gondolod, az Internet örökké tart majd? ;)


  • hunter03
    #5111
    Nekem az egyik kedvenc évadom a 4. :)
    Szerintem nagyon jó részek vannak benne.
  • Broafka
    #5110
    ááá, kezdek besokalni, egyre több morbidabb rész van! :-/

    4. évad 6. részénél tartok, eddig csak 3X ijedtem meg egy kicsit, de ez a rész ez szörnyű! :(
  • sz4bolcs
    #5109
    Egy remek jelenet:

    "A nevem John Fitzgerald Byers. A harmincötödik elnökünk után kaptam a nevemet. Gyakran látok egy gyönyörű álmot. Álmomban az 1963 november 22-ének eseményei nem történtek meg. Álmomban névrokonomat nem gyilkolták meg. Az álmom másban is eltér a valóságtól. A hazám ismét reményteljes, ártatlan, és fiatal. Lélekben fiatal. Állampolgárai megbíznak választott tisztviselőikben, akik még soha nem csapták be őket. A kormányt valóban a nép választja, a nép tagjai közül, a nép érdekében. A hazámmal és az életemmel kapcsolatos vágyaim valóra váltak. Mindenem megvan, amire ember csak vágyhat. Otthonom, családom, és szerelmem. Minden, ami csak számít az életben, nekem megadatott. De az álom minden alkalommal ugyanúgy ér véget. Mindent elveszítek."
  • Bokafix2
    #5108
    Én meg online nézhetem az interneten mind a 9 évadot magyarul. :P
  • angelofgenti
    #5107
    Sziasztok!

    Ha érdekel valakit, nekem megvan mind a 9 évad magyarul!
    mail: [email protected]

    Üdv, Heni
  • hunter03
    #5106
    Burt Reynolds a 9.évadban a Valószínűtlen című részben. Nagyot alakít benne :)
    Vagy pl. David Faustino (Bud Bundy a Rém rendesből) szintén a 9.évadban a Boldog napokban.
  • Tuvok #5105
    A vészhelyzetből Romano doki (nemtom az igazi nevét, így bocs ha már írta vki) is volt egy részben, amikor a csóka mindig új fejet növesztett . :)
  • Broafka
    #5104
    a Robert Patrickre is emlékszem még amikor régebben néztem TV-ben a sorozatot, a többi sajnos nekem nem mond semmit :-/