6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • ZilogR
    #5303
    Egy kis szívfacsaró vidámság - Walkin' in Memphis X-Akták módra
  • sz4bolcs
    #5302
    Na jó, lehet csak én látom bele a hasonlóságot. :)
  • Broafka
    #5301
    naná :)
    sőt, van valami másik dzines film, az meg aztán pláne gonoszvolt, mindig megkérdezte az emberkét hogy kívánna valamit, vagy nem tudom mi volt pontosan, és akkor a biztonsági őr mondta, hogy csak a testemen keresztül mehet át, erre fogta és keresztül ment az emberkén :D (aki persze meghalt)

    szóval nem ez az egyetlen ilyen dzsinis film
  • sz4bolcs
    #5300
    lol. Majd írjátok a fejleményekett, én is beszerezném. :)

    Más: Most néztem meg a Bedazzled (Bájkeverő) című filmet, és azt vettem észre, hogy kísértetiesen hasonlít a dzsinájás X-akták epizódhoz.
  • IMYke2.0.0.0
    #5299
    Ne lepődj meg: Magyarországon is elkezdik a DVD-ket kiadni.
    Olvass vissza!
  • sz4bolcs
    #5298
  • IMYke2.0.0.0
    #5297
    Hallottatok valamit az első évad megjelenésről?
    Mert akárhol kérdezősködtem, csak a tipikus hülye arccal tudtak válaszolni...
  • ZilogR
    #5296
    és mi az ok? lemorzsolódott a társaság vagy nem is jött össze vagy a webszolgáltatóval van gond?!
  • levi121212
    #5295
    Nem megy.
  • Tuvok #5294
    coolon megy most
  • IMYke2.0.0.0
    #5293
    Még valami: az I Want To Believe borítóján, poszterjén azért nincs kötőjel, mert az X be van karikázva. Elég satnya lenne utána egy kötőjel.
  • IMYke2.0.0.0
    #5292
    Cs. Németh Lajost akarom!!!! :)
    Ha belegebedek is, akkor is kifizetem érte azt a - hasraütök - 9.999 Ft-os árat! :)
    A "24" lett volna még az a sorozat, amit megvettem volna szép sorjában, ebben az évben - de akkor azt elfelejtem [pedig szeretem nagyon, első 5 évadot angol/magyar divx-ben letudtam] és veszem az X-Files-t!

    Bizony: X-Files és nem X Files = X-Akták és nem X Akták.
    Mert a kiadós fórumon ezen öngyilkolódott valaki, hibásan.
  • hunter03
    #5291
    Nekem is nagyon régi álmom teljesülne ezzel :)

    Biztos, hogy Rékasi-Náray szinkron lesz, csak kérdés hogy melyik?
    Mert ugye több változata létezik, a régi , amiben pl. Cs. Németh Lajos szinkronizálja a Cigarettást(M1-es), vagy az új, amiben Szokolay Ottó(Viasat-os). Mondjuk ez tökmindegy, csak meg lenne már :)

    Vajon mennyibe fog kerülni 1 évad?
  • IMYke2.0.0.0
    #5290
    S akkor végre, egy lassan 16 éves álom teljesülne számomra: a kezemben lenne az egész, NAGYON JÓ MINŐSÉGBEN.
    Remélem, Rékasi K. - Náray E. szinkronnal MINDEN RÉSZEN!!!
  • hunter03
    #5289
    Ahogy ott az egyik hozzászóló is írja, hiszem, ha látom :)
    DE azért jó lenne.
  • ZilogR
    #5288
    "Fox Mulder és Dana Scully természetfeletti kalandjai végre DVD-n is elkezdődnek hazánkban. Az X-akták első évada még az idén megjelenik DVD-n, s a folytatásra biztosan nem kell sokat várnunk."

    INNEN

    Mi a helyzet az XAA-val?
  • ZilogR
    #5287
    mi a helyzet az x-akták alternatívák weboldallal? megy még a dolog? aki tud róla jelezzen, pls!
  • tomcat1
    #5286
    most én se találom de tudom hogy tavaly még valamely magyar fansite oldalán fenn voltak, de most nemtom hol :(
  • sz4bolcs
    #5285
    Sziasztok! Nem tudjátok, hol lehet még megtalálni a mulderizmusokat?
    Ez az X-akták-ból összegyűjtött poénok összessége, nagyon sok oldal. Sok éve leszedtem, papírra is kinyomtattam, de eltűnt, most meg keresem neten, és sehol nem találom. Valaki tud segíteni?
  • Garrett27
    #5284
    asszem Jay Hawkins-ra gondolsz a Frenzy c. számban rikoltozik így "frenzy brrrrrr"
  • vjazemszkij
    #5283
    sziasztok!
    tudja valaki melyik az a szám ami többször felcsendül a szemfényvesztés epizódban? az a comin' a baby brrrrrrr ??? stbstb
    thx
  • Athor
    #5282
    Eredetileg nekem se keltette fel a kíváncsiságom, csak aztán elkezdték adni a tv-ben, és utána néztem... most így, a 2. évad végén egész jónak gondolom. Bár télleg olyan, mintha a "john doe" tiniverziója lenne... :)
  • IMYke2.0.0.0
    #5281
    Nekem a sorozat - egy rész után - erősen "tini". Le is mondtam róla.
    Nincs türelmem ahhoz, hogy több rész megtekintésével esélyt adjak neki.
  • Athor
    #5280
    A következő nem pont ide passzol, de azért elmondom:
    Nem tudom, ismeritek-e a "Kyle XY" című sorozatot, de aki kedvelte az x aktákból Alex Krycek karakterét, vagy az őt alakító szinészt, annak javaslom, hogy nézze meg ezt a sorozatot. Ugyanis szerepel benne, méghozzá egy egész szimpi karakterrel.
  • Garrett27
    #5279
    Ha nem nézted végig, akkor talán SPOILER-nek is mondható, bár már sok helyen olvashattál róla, hogy mi fog történni (azaz mi kéne, hogy történjen) az X-Aktákkal ezek után, de mindenképp még egy egész esti filmnek kell lennie, és az 2012 december 21.-e előtt, amely dátum ugyebár a Maya kalendárium végével függ össze..
  • Count Adyn
    #5278
    jaja
  • ForzaInter
    #5277
    akkor a mozifilmek viszik tovább?



  • Count Adyn
    #5276
    Van, kb a folytatása, lezárva még nincs teljesen:)
  • ForzaInter
    #5275
    amugy lezárják a sorozatot, és ugy ér véget? vagy a két mozifilmnek van vmi köze sorozathoz?
  • ForzaInter
    #5274
    na én most elkezdtem nézni, az elejétől:D régen mennyira paráztam ettől:D zeneéje még most is elég paráztatós mondjuk, eddig 2 részen vagyok túl, el leszek vele egy darabig:D régen csak összevissza láttam pár részt sajnos, adja amugy vmi tévé még?
  • Athor
    #5273
    Az első rész naon ütős; a 9/11 a csattanó...
  • IMYke2.0.0.0
    #5272
  • Athor
    #5271
    Nagyon szívesen. :)

    i2k: Sorry. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #5270
    Szemetek, gyors netetek van :)))))))))
    [Nekem nincs otthon netem, falusi könyvtárból írok, 0,5 MBites]
  • High end PC #5269
    kössz, már én is leszedtem :)
    majd vmikor megnézem :)
  • Athor
    #5268
    Én is csak pár nappal ezelőtt hallottam róla először... A sorozatot torrentről szedtem le, (http://thepiratebay.org/recent), a feliratot meg a felirat.hu-n találtam hozzá.
  • High end PC #5267
    Hűű, én erről nem is hallottam még!
    Honnan lehet leszedni őket és a feliratokat?
    Kössz!
    Ádám.
  • Broafka
    #5266
    ez baromi jó volt! :)

    mostanában kerülnek fel az x-akták részek ilyen DVD-sen, lehet leszedem és megnézem őket angolul is! :)
  • Athor
    #5265
    BUÉK
  • Athor
    #5264
    Az imént sikeresen megszereztem az X-akták melléksorozatát, a "The Lone Gunmen"-t eredeti nyelven, feliratosan! Gondolom szinkronosan nem is létezik... Nagyon állat! Mulder 3 segítője, Byers, Frohike, és Langly kalandjairól szól. Sajna csak 1 évadot élt meg a sorozat, még 2001-ben...