6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Kori
    #200
    lemaradtam róla

    Mulderrel mi történt
  • BaLeeX
    #199
    Gyorsabban járt a kezem, mint az agyam.

    Megvették a 8. évadot!
    Vasárnap már azzal folytatódik a szokásos időben (22.05).
  • BaLeeX
    #198
    Akinek van infója, hogy megvette-e a V3 az utolsó két évadod az szóljon!
  • RelakSfromhome
    #197
    Fel akartam venni a részt, hogy majd megnézem. Szép fekete a videoszalag anyaga, merthogy nem volt adás a v3-mon :(
  • Eye-scream
    #196
    HAGGYÁ!
  • BaLeeX
    #195
    Zsebébe dugsz egy kézigránátot akkor lehet akár még UFO is.

    Hát hiányzoni fog a részekből ez tuti. Nem is volt nagy sikerük ezután, mert 2 évad után be is fejezték a sorozatot. Ami miatt nagyon érdekes lehet a hátralévő két évad az az, hogy állítólag rengeteg dolgot megmagyaráznak bennük ami eddig nyitott kérdés volt.
  • Loál János #194
    Muldör ufó??? Nem csak egy ufó-nauta???
  • Eye-scream
    #193
    Na pápá Mulder...
    Amúgy a végén visszajön még nem? Vmi rémlik,hogy a gyrek ilyen félufó lesz mert Mulderről is kiderül hogy ufó meg ilyenek...
  • Eye-scream
    #192
    Mai rész nem rossz eddig!

    Gumiember tényleg rulz volt, meg farkasemberes is tetszuett...
  • magnum
    #191
    Huá, Lance Henriksen! :-LH


  • I.C.ram
    #190
    Gumiember az egyik legjobb rész volt. De az is király volt, mikor a kukac bemászott az emberek bőre alá.

    Tényleg nincs semmi izgalom a mostani részekben.
  • I.C.ram
    #189
    Mulder nékül tök szar lesz az egész.

    Tök jó kiegészítették egymást Scully-val.
  • magnum
    #188
  • BaLeeX
    #187
    Én csak az x-akták magyar oldalán néztem meg a következő évad első epizódjában a képet és az a faszi volt az egyik képen aki Mulder után jön a sorozatban, a Terinátor 2 folyékony terminátorát játszotta.
  • magnum
    #186
    hmm
  • Narancs
    #185
    Hogy hogy az utolsó évad ahol Mulder szerepel????
  • BaLeeX
    #184
    Megvették a 8. évadot vagy megint végig kell szenvednünk a 7-est legalább még1x?

    Az epizód címéből következtetve ez lesz az utolsó rész ahol Mulder szerepel? Hiányozni fog a hülye poénjával meg a jó szinkronhangjával együtt. :)

    Már csak 2 évad, remélem megvették és folytatják.
  • gazo
    #183
    vasarnap a Viasaton 7/utolsó rész:

  • Waterhorse
    #182
    Nekem tetszenek az ilyen részek is, az már igaz, hogy mostanában nagyon elszaporodtak ezek. Régebben olyan félelmes, parás feelingje volt, emléxem még, hogy paráztam anno a gumiembertől pl.

    Mindját kezdődik is a mai ep. Ezt most megnézem:)
  • Eye-scream
    #181
    Dzsinájos nagyon durva volt :D Mikor Mulder visszavonta a kívánságát és benn állt az igazgatóságon :)
    Kár, hogy nem X-agták fíling :(
  • BaLeeX
    #180
    Teljesen igazad van sajnos. Ez az évad eddig szerintem teljesen más, mint az eddigiek. 1-2 rész volt az ami valóban elgondolkodtatóbb, netán félelmetesebb volt de ez a tegnapi meg a virtuális valóságos rész meg a többi tele vannak hülye poénokkal semmi jó ötlet.

    Ahhoz képest, hogy az első 4-5 évadban milyen rohadt jó részek voltak ezek a közelébe sincsenek. Sajnos látni, hogy elfogytak az ötletekből és a jókat már mind ellőtték.
  • Narancs
    #179
    Ezek az új részek nagyon gányok!
    Egyszerűen már nem azért nézem meg, mert izgalmas és élvezetes, hanem mert egyszerűen kurva VICCES!!!!
    Tegnapis puffogtam az ágyban a röhögéstől!
    Tipikusan húzzunk le még egy bőrt a témáról esete, legyen minnél olcsóbb, nem számít ha gagyi, úgyis megnézik mert X Akták...
  • BaLeeX
    #178
    Egy kicsit már átestek a ló túloldalára. Eszetlen hülyeségeket tudnak kitalálni. :)

    Ettől függetlenül jó volt.
  • RelakSfromhome
    #177
    LOÁL!!!

    Láthatalan pofa :D
  • RelakSfromhome
    #176
    LOÁL!!!
    Nézitek az ikszakta? :D:D:D:D:D:D:D

    Beheggesztették a pofa képét :D
  • Loál János #175
    AGYMOSÁS!
  • gazo
    #174
    vasarnap a Viasat-on

  • magnum
    #173
    Ehh, azután én se emlékszem semmire.
  • Waterhorse
    #172
    Mi volt a vége?
    Most vagy elaludtam rajta vagy nem emléxem. Odáig tiszta, hogy leszúrja az ufót a honfitársa, aztán nem tudom mi történt. Az öreeg amúgy nagy szinész itt-ott elég sűrűn lehet látni mellékszerepekben.
  • Loál János #171
    :D

    [SAJNOS NEM LÁTTA A TEGNAPI RÉSZT]
  • magnum
    #170
    =
  • zaki
    #169
    hát elég tré volt ez az esti rész :(
  • magnum
    #168
    Hát ez is egy érdekes rész! Az elején Mulder beszélt az öreggel, az olyan volt mint amikor Luke először találkozott Yodával :D
  • Waterhorse
    #167
    Ezt már láttam egyszer, nem tartozik a kedvenceim közé, de volt már rosszab is.
  • Punker
    #166
    jól ketdődik ez a rész is
  • gazo
    #165
    pihentetik...
  • magnum
    #164
    Én nemértem, most mi van az idegenek támadása-arcnélküliek-bagós vonallal?
  • gazo
    #163
    a vasárnapi epizód:

  • Tikal #162
    kár hogy a movie is olyan volt mint a sorozat a vége felé: átment ilyen osszeeskuvés elméletbe, mindneki szegény muldert uldozi, az ufokrol meg alig esik szo, mindig ez a kocsog titkolozás... legalább a forgatokonvy ironak lehetne annyi bátorsága hogy kitalált vmi jobbat, mert ez a van és mégsincs történet nagyon elhuzott....
    5/10 :)
  • dikki*yysw
    #161
    Baze, meglehetne mind, de csak angolul. Marad a vijaszat.