6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Lynx_TWL
    #43
    áá végigolvastam itt minden kommentet, és már nem merek felállni székből:D a budiszörnyes hogyan is volt?
  • Lacc
    #44
    Arra emlékszem, hogy úgy kezdődött, hogy valami tankhajón egy faszinak le kellett nyúlnia valami tartályba és elforgatnia egy csapot. Aztán mikor lenyúlt.......ELKAPTA VALAMI A KEZÉT!!! :DD Innentől már nem nagyon tudom :) Talán kifejlődött benne valami és aztán kihányta azt szóval guszta volt
  • Lynx_TWL
    #45
    a nagy filmke közül, melyeket láttátok?
    én csaka zt amikor így az emberekben fejldőtek ki a szörnyikék, és méheken tenyésztették a vírust, ami ezt okozta
  • Ramza
    #46
    Ez az egy van :) (A jövő a tét)
    A többi videotékás film az nem különálló, hanem a sorozat dupla (tripla) részeit adták így ki.
  • Lynx_TWL
    #47
    ja jó:D
  • Lee732
    #48
    Ezt a részt lehet, hogy leadja az RTLKlub
  • Ramza
    #49
    Aha, mondjuk láttam már vagy háromszor.
    Időben egyébként az ötödik és a hatodik évad között helyezkedik el a történet, aki nem ismeri legalább érintőlegesen az x-akták összeesküvés elméletének az alapjait, az egy kukkot sem fog érteni belőle.
  • neménvoltam
    #50
    Pfff...
    Én nagyon szeretem, csak nem igazán tudtam a tékából úgy kivenni az összeset, hogy sorban :D
    De azért össze tudtam rakni valahogy.
    Azért pár kérdés: Mulderrel tulajdonképpen mi történik, amikor elrabolják, aztán visszakerül, majdnemhogy hulla állapotban, de aztán helyrejön valahogy (asszem az élőhalottak c. epizódban volt)
    Azzal a Teresa (asszem így hívjál) nevű nővel mi lesz az elrablása után? És miért akarták elkapni azt a kisfiút (sajna a nevére nem emlékszem)? Ennyi elég is lesz :)
    Amúgy a videók után van valahol folytatása? Vagy a Viasaton már késő folytatni (úgy értem nem-e maradtam le túl sokmindenről)
  • Ramza
    #51
    Mulder elrablását nem tudom.
    Teresa elrablása - hát ez gyakorlatilag szinte a teljes hatodik évadon átível, úgyhogy röviden nem igazán lehet elmondani :)
    A kisfiút (ha azt, akire én gondolok) azért akarták elkapni, mert gondolatolvasó, és félnek, hogy az összeesküvés részleteit egyszer kiolvassa egy beépített ember agyából.

    Az utolsó kérdésedre csak azt a néhány hozzászólást kellene elolvasni, amit ide írtunk eddig, ott a válasz...
  • Guest
    #52
    #49: Hmmm, érdekes, mintha anno valami olyasmit olvastam volna a filmről kritikaként, hogy ahelyett, hogy csináltak volna egy "filmes" X-akták epizódot, igyekeztek úgy megírni a sztorit, hogy a "laikusok" (a sorozatot nem ismerők) is értsék, és ezzel kicsit agyoncsapták az egészet...
  • Ramza
    #53
    Hát azthiszem ezt csak úgy tudjuk tesztelni, ha megnézi valaki, aki nem nézi a sorozatot, és nyilatkozik, hogy mennyire volt érthető.
    Én amikor elsőre megnéztem asorozat különösebb ismerete nélkül, akkor több volt a végére a kérdőjel mint a pont.
  • Lynx_TWL
    #54
    én nem néztem a sorozatot, annyira....főleg mert paráztam még tőle, meg azért se, mert későn adták nem adták stb stb...
    a filmet viszotn amikro megnéztem, frankón értettem, nincs kérdésem se:)
    lehet, hogy akik sorozatot nézték aktívan, azok többet kilátnak belőle, de nem hiszem.
    vagyis tök tiszta a filme, frankón érthető, és király:)
    najó egy kérdés: mit keresett a nagy gecc űrhajó a jégben?:)
  • Ramza
    #55
    Tudtad ki a "Cigarettás"?
    Hogy miért gyűjtik az adatokat az emberekről?
    Hogy miért viszik az embereket az ürhajóba?
    Hogy mi szerepe van a méheknek?
    Átjött teljesen az összeesküvés-elmélet?

    Ne viccelj, ezekre még a hat évad alatt sem kaptunk mindre választ :)

    Amúgy a kérdésre: nyilván olyan helyre kellett elrejteni, ahol nincs szem előtt. Vagy arra vonatkozott a kérdés, hogy általában mit keres egy idegen űrhajó a földön?
  • Lee732
    #56
    Nézte valaki, hogy a Viasat-on már újabb részeket adnak?
  • Ramza
    #57
    Nem, még mindig a hatodik évad megy.
  • RelakSfromhome
    #58
    HÁÁÁÁ!!!

    Belekeverték a Millenium sorozatot :DDDDDDDD
  • 0ppika
    #59
    És ez mit jelent???
  • RelakSfromhome
    #60
    Nem jelent semmit, csak a két sorozat találkozott egy részben :) [hirtelennemtudrápélda]
  • BaLeeX
    #61
    Most ezek nem új részek? A Milleniumosat meg ezt sem láttam még ami tegnap volt. Persze ez nem jelent semmit mert nem láttam mindet ezelőtt sem.
  • BaLeeX
    #62
    Én igen, a Herkules és a Xéna is szokott találkozni!
  • Tuvok #63
    X-akta: hova tűnt Damon Hill?
  • Ramza
    #64
    Igen, akartam is írni, hogy megy a hetedik évad!
    Már az ötödik résznél tart, remélem, hogy kitart a lendület, és most már nem lesznek ismétlések.
  • BaLeeX
    #65
    Na dejó akkor megint melyikről maradtam le?
    Van egy magyar x-akták fan oldal nagyon jó, minden rész le van írva tudja valaki a címét?

    Akkor volt ugye a Hűsevő szörnyes rész, majd a Milleniumos és most a tegnapi, előtte melyik volt még amig a hetedik évedhoz tartozik?

    Hány évad van összesen? Még mindig forgatják a sorozatot?
  • Ramza
    #66
    Csak a végére tudok válaszolni:
    9 évad van, az utolsóban már csak Scully szerepel, és nem lesz több, talán 2 éve forgatták az utolsót.
  • BaLeeX
    #67
    "... Az X-akták "mitológiájáért" felelős Carter ígéretet tett arra, hogy az utolsó szezonban megmagyarázza azokat a rejtélyes ügyeket, amelyek a sorozat rajongóit évekig izgalomban tartották. A nézők így választ kapnak arra, hogy Scully valóban a földönkívüliektől esett-e teherbe, illetve hogy mi áll Mulder húgának eltűnése mögött.

    Az utolsó epizódok így méltó lezárásai lesznek a legendának, főleg akkor, ha az utolsó részekre David Duchovny is visszatér. A színész ugyanis Carter tervei hallatán érdeklődést mutatott a fináléban való közreműködés iránt, ám konkrétumokról még nem állapodott meg a producerekkel. Az utolsó részekben való közreműködés mellett a színésszel való tárgyalás során szóba került a sorozat alapján készülő második mozifilm is, amelyben szintén számítanak Duchovnyra."

    Szívesen venném ha valahol elkezdenék vetíteni előről az egészet, hatente egyet de pár nappal később meg is ismértelnél. Pár klasszikus darab az első pár évadból nagyon jó volt és akármennyire szorgalmasan néztem jópár kimaradt, főleg amikor az mtv leállt vele és a viasat3-on meg nem tudtam, hogy folytatni kezdték...
  • Guest
    #68
    #65: Nem arra gondolsz, ami a #11-ben van?
  • BaLeeX
    #69
    De köszi, közben megtaláltam csak sajnos a régebbi évadokban szinte sehol sem jók a képek, a 7es évadtól kezdve meg a linkek sem jók (bár valami angol nyelvű oldalra mutattak volna angolul meg nem nagyon értek) pedig arra lettem volna kíváncsi, hogy melyik részek mentek le eddig. De a címek alapján rájöttem, hogy nem hagytam ki semmit.
  • dikki*yysw
    #70
    Nincs meg vkinek gépen a 7-es sorozattól felfelé?
  • greg5
    #71
    ÁP!
  • disgust
    #72
    Odaát vagyok.

    - az Igasság
  • getkey
    #73
    Szép jó napot mindenkinek!

    A segítségeteket szeretném kérni.Nem tudja valaki,hogy mi annak a számnak a címe,amit a vasárnapi(feb.15.) "Closure" című epizódban lehetett hallani,akkor,amikor a gyerekek szellemei közt Mulder találkozik a húga szellemével?

    Előre is köszi!:)
  • Narancs
    #74
    Az nekem is teccett, még a reggel emlékeztem a dallamára, csak már elfeledtem...
  • neménvoltam
    #75
    igen az nekem is iszonyúan tetszett, jó lenne, ha valaki tudná...
  • gazo
    #76
    A 11-es link már nem műxik (legalább is én nem tudtam megnyitni), pedig jó cuccok voltak fennt.
    De ha valaki tud németül:
    http://www.txf.net/eg/
  • gazo
    #77
    http://www.geocities.com/Hollywood/3142/Links.htm
  • tnc
    #78
    Felhívnám a figyelmeteket arra, hogy már nemcsak vasárnap este van X-akták a Viasaton.
  • Augustus Gigo
    #79
    Xakták
  • Augustus Gigo
    #80
    LOL bocs:D
  • 0ppika
    #81
    Mi ez a hülye rész??? Nevetséges milyen gagyi!
  • gazo
    #82
    nekem teccett...