179
MGS Gamecube-on
  • Balintka1
    #179
    Ma kaptam egy használt MGS: The Twin Snakes GC játékot. Mivel nem tetszik, ezért lehet eladnám. PAL, angol. Mivel használt, így a lemezeken van némi karc, de szerintem nem lesz gond vele. Ki mennyit ajánlana érte?
  • baggins
    #178
    Ja, a Stúdió résznél keressétek.
  • baggins
    #177
    ITT egy videóklipp a MGS:TTS-ből, ha valakit érdekel.
  • CSOCSO
    #176
    innen szedtem le vhonnan
  • CSOCSO
    #175
    mar sajna nem emlexem honnan szedtem le.. ha csinalsz egy szervert vhol oda feltolom neked valamikor... amugy nem nagy szam az egesz... 3 ertelmes zene van belole es kesz...
    szal szerintem nyugodtan szedd le a masodik esetleg a harmadik resz zenejet.. mert a TTS ben max az az egy erdekes zene van mikor a sniper wolf ellen megy a snake.. es van az a dormogos zene..
  • Padló
    #174
    Sephi neked nincs meg? :)
  • Padló
    #173
    Na ez engem is érdekelne!!! Honnan lehet letölteni mondjál légyszi egykét helyet! :) Köszi.
  • Sephi
    #172
  • CSOCSO
    #171
    MAR TOLTTTOMM AARGHH!!!!:)
    3 lemezes!:) boritokkal meg mindennel egyutt:)
  • CSOCSO
    #170
    Ha minden jol megy.. par napon belul meg tudom szerezni az MGS TT albumot!!!!!!!!! van egy ket ftp.. csak nehezen sikerul az osszehangolodas hogy vegre kapjak valahova jelszot.. es sikeruljon is csatlakozni....

    de amugy nem titok a cuccos:
    regelni kell!!!!! majd keressetek ra akarmilyen jatek zenejere...

    hirtelen talaltam 3-4 ftp-t ahol nagyon sok giga jatek zenek vannak
  • mb66
    #169
    szerintem neked is(mint nekem) alapbol 60 Hz n indulnak el a gamek, amelyik nem, az viszont rögtön rákérdez , hogy szeretnék e 60 hzt..
    ezért nem szaggat a zelda, mert 60 hz n tök simán fut. emiatt én sem láttam semmiféle szaggatást...
  • Jinchuu
    #168
    De tényleg szaggat 50hz-en, akkor látod ha pl. belső nézetben szétnézel és látod, ahogy ugrál a kép.
  • guardian hero
    #167
    Dehogyis. Nem lehet hogy véletlen a PS2-ődbe tetted be a lemezt? :)
  • aabyssx
    #166
    50 Hz módban mint az állat!
  • guardian hero
    #165
    Nem is szaggat a Zelda.
  • aabyssx
    #164
    Köszi!

    Csak mert sokan beszélnek ricc-röccről és pl. a Zelda is olyan, hogy 50 Hz módban úgy szaggat, hogy majdnem kivágtam a gépből, amikor elsőre próbáltam, de a B-t nyomvatartva 60 Hz módban indul el és akkor viszont teljesen stabilan tartja a 30 FPS-t.
    (Látszik, hogy a PAL változatba csak belekutyulták az 50 Hz módot és nem optimalizálták az USA változathoz képest.)

    Másvalaki próbálta?
  • mb66
    #163
    a gamet nem probbáltam, de mivel még nem láttam olyan GC gamet ami ne menne 60 HZ n ezért felteszem az is fut igy.
  • aabyssx
    #162
    A PAL verziót lehet 60 Hz módban indítani?
  • CSOCSO
    #161
    az f zerot, az sw-t sajat penzembol vettem! az mgs szulinapra jott.. a metroid meg a gc hez.. plusz anyam vett egy mariokartot hogy egyutt jatszunk mint anno.. csak nem tudta hogy a mario kart elegge fostragya... es a kov gamezert is en dolgozom!
  • CHEAPBOY
    #160
    CSOCSOKam mennyit dogozol erte?:))
  • CSOCSO
    #159
    ami kesik nem mulik!
  • Petyus_
    #158
    Azt nekem is mondta hogy szar harcos vagyok és gyakran mentek =), de azt magáról az MGS-ről.. pedig én úgy tudtam az ED-ről is mond valamit.. :(

    Nembaj, majd ha a Zeldát végignyomtam visszatérek a kis rohadékhoz. =)
  • Banyapapa
    #157
    Arrol nekem is regélt meg a Mario játékrol is.
  • CHEAPBOY
    #156
    nagy hiba:)
  • CHEAPBOY
    #155
    Azota Mantis bacsi is fejlodott:))
  • CHEAPBOY
    #154
    Ezt nekem is a rohadek:D
  • guardian hero
    #153
    Nekem viszont dumált a Zeldáról :). Azt mondta, gyík vagyok mert túl sűrűn mentek... :)
  • CSOCSO
    #152
    nem emlexem ilyenekre.. nekem se eternal..se zelda mentesem nem volt
  • barret
    #151
    Playstationon csak a Konamis mentések érdekelték.
  • Petyus_
    #150
    Hát ez is egy érdekes dolog, hogy csak a zöld csíkig látnak de ez így van jól. =)

    Na szal amikor kijött a Splinter Cell, úgy voltam vele, hogy ez a lopakodós játékok királya.. viszont az MGS a bármilyen játékok egyik császára. =)

    Engem kicsit idegesítenek az olyan butább dolgok, amikor átrúgok az ellenfélen, meg amikor éppen "fáj" neki, akkor nem lehet megsebezni.. de azért élvezetes a játék nagyon, bár a lopakodós, "kémkedős" dolgok nekem a Splinterben jobban bejönnek.

    MGS-nek viszont olyan szintű sztorija van, és ez olyan módon van tálalva, olyan hangulattal megspékelve, amit nagyon nehéz überelni, sajnos a második résznek sem sikerült. :(

    CSOCSO neked Mantis mondott valamit a kimentett állásaidról? Nekem ugyanazon a memkártyán volt egy Eternal Darkness végigjétszott mentés, de rá se b*szott. :( Zelda neked vagy valami?
  • CSOCSO
    #149
    jo hat persze hogy vannak droidok akiknek nem jon be az MGS:)

    amugy olvastam a csipi iromanyat (tojasos gamez teszt GC re) es ott irta hogy o nevetsegesnek tartja hogy az MGS ben csak 5 centirol latnak.. valamilyen siznten ez tenyleg baromsag..de szerintem a GC-s verzioban meg konyebben vesznek eszre mint az eredetiben..foleg ha extreme fokozaton nyomod.. ott aztan eleg brutkon eszrevesznek..sokkal tavolabb latnak mint a zold csik
  • Petyus_
    #148
    Hát ja.. a játékmenet MGS2-es nagyjából, ami még jó most is (kiváncsi vagyok erősen milyen lesz a 3). A sztori már egyszer bizonyított, szerintem (attól függetlenül hogy rohadt közhelyes az egész) azóta sincs ennél jobb. Az in-game átvezetők meg annyira brutálisan qrva jók, hogy talán egyedül a REmake veszi fel vele a versenyt filmszerűségben.

    Kötelezővé nem tenném, mert biztos van akinek ez a fajta játékmenet nem jön be, de tényleg alapmű a videojátékok történetében mindegyik MGS - ez is. =)
  • CSOCSO
    #147
    en 8.5 ost biggyesztenek ra!
    es kotelezove tennem a gammat minden GC-snek..
  • Petyus_
    #146
    Azért nem mondanám vegyesfelvágottnak, a játék 90%-a rohadtul de nagyon állat (fasza az új zene, a hangok is korrektek - David Hayter überelles :)), szerintem egy 8-ast megér a cucc lazán.
  • CSOCSO
    #145
    mondjuk ja:)))))))))
  • CHEAPBOY
    #144
    Mondjuk nem para, az MGS2 Sub Xre is az elejen ugy szaggatott mint az allat:)))

  • CHEAPBOY
    #143
    En lehuzast, a keszitok elmarasztalasat a hanyag vegyesmunkáért szimatolok:)))

  • CHEAPBOY
    #142
    Mé nem frissult ahet vegere?:D Kicsit neccesen de befutottak a dolgok:)
  • CHEAPBOY
    #141
    Há' ja:)
  • CHEAPBOY
    #140
    Csak az elejen szaggat szgenyy sajnos a heliportnal meg amikor nagyon sokan vannak ellenfelek s akkor belso nezetbol probalod meg irtani oket. Egyebkent mindenhol stabil, nem tudom ez a hanyagsag miert maradt benne, sot sok helyen a grafikaja is inkabb Ps1 szintu (mintha hozza se nyultak vona) masutt meg MGS2 Substance szinvonal.... vegyesfelvagott lett.:/