8348

GT HD M.L.EVO NEW VIDEO!!! NO WAREZ PLS! MAX 800*600 PICS PLS! NO FORZA VS GT4 PLS! DM DRIFT VIDEÓ GT!!!! BMW Art video
Magyar GT4 oldal
  • Kazuma92
    #8268
    egyébként elég faszántos játék, eddig halálkomolyan, 2 autós játék tetszett egész életembe ( Colin Mcrae Rally2 , NFSU 1 ). Bár van benne pár ratyi dolog ( alig van mesterséges inteligencia, csak az íven mennek, ha ottvagy, akár oldalról belédjönnek h betudjanak menni az ívre:D)
  • Kazuma92
    #8267
    pár napja van meg, szal most játszok vele először, nemkell leírni mi holvan, majd rájövök:D
  • balla27
    #8266
    van jobb verseny is ,ami jobban fizet.és csak 3 kör.ne kérdezd melyik.már régen játszottam ezzel a játékkal.de ez marad számomra a legjobb.
  • balla27
    #8265
    most vetted a játékot,hogy ennyire nem tudod?mert akkor úgy mondom neked,hogy mit csinálj?
  • Kazuma92
    #8264
    te én nemtom hol az autóbeállítás:D vak vagyok, de majd megkeresem!
    Most megcsináltam egy Subaru-val, az egyik japán championshipet, 5 pályából állt. Mindegyik 7500-at fizetett, aztán jött egy olyan, hogy egymás után kellett megcsinálni azt az ötöt, amit már megcsináltam az előbb.... elég hülye ötlet, de 35000 et fizetett és kocsit adott:D a végén picit már untam, de megérte
  • balla27
    #8263
    a kormány nagyon megéri.driving force pro.király.
  • balla27
    #8262
    régen játszottam már a gt4-el,de ha az emlékezetem nem csal,akkor az autóbeállításba kell menni.ott van ,hogy Nos.azt ha magasra állítod ,akkor a nitro jobban viszi az autódat.
  • Kazuma92
    #8261
    egy piros vonal van, az görbe, és kicsi rublikákból áll, nemtom mi lehet az... de ha nyomom, nem sistereg
    bakker...
    mostlátom ezaz.... de nekem nem sistereg:D meg nem is látszik ha nitrozok... csak egy bolhányival gyorsabb:D ezen hogylehet állítani?
  • Afe
    #8260
    Van piros vonal a kijelzőn verseny közben? Olyan mint az üzemanyag szint jele, csak nem kék. És ha nyomod egy halk sistergő hangot kell hallanod.

    A rezgést a szegészköveken tudod tesztelni, ott működnie kell ha be van kapcsolva a menüben.
  • Kazuma92
    #8259
    meg az is fura hogy soha nem rezeg a kar... pedig ez még az eredeti joystick, és bevan állítva ( más játéknál rezeg) ( nem másolt a játék)
  • Kazuma92
    #8258
    hát most megnéztem és semmi... kontrols bevan állítva, a nitro meg megvan vásárolva... nemértem:S
    meg aztseeértem hogy tegnap este még 451 -es bhp-ja volt, most csak 441-es...:D pedig sesmmi nem tűnt el amit vettem
  • Afe
    #8257
    Rakéta effektusra ne számíts, de a hangján hallanod kellene amikor nyomod. Plusz egy piros csík is jelzi a képernyőn, hogy mennyi nitro van még a tartályba. Érdemes megnézni a gombkiosztásnál, hogy be van-e rakva valahova a használata.
    A settings-nél be tudod állítani, hogy milyen erősen használja. Legerősebb szinten érezhetőbb a gyorsulás, de így pillanatok alatt el lehet használni.
  • Kazuma92
    #8256
    én nyomtam az r1-et, és semmi:S
    vagy annyira keveset ad rá a sebességhez hogy észreselehet venni?
  • Csabesz6
    #8255
    R1, de ez nem NFS, nem fogsz hatalmas lökést érezni.
  • Kazuma92
    #8254
    Skacok!
    ma délután nyomtam pár órát, 4.9 % nál vagyok ( vhogy nagyon lassan pörögnek a százalékok:D) , megvettem a nitro-t az automba... hogylehet használni? rávan adva az autóra, de bármit nyomok, nem nitrozik.. vagy az valami más?:D
  • PoisonChihuahua
    #8253
    Igen, de csak a GT4 és a TT NTSC verziója.
  • ALIENwoods
    #8252
    Vagy lemented PC-re (MAX drive)
  • ALIENwoods
    #8251
    1080i-ben tud egyáltalán a PS2???
  • Kazuma92
    #8250
    akkor inkáb nemprobálom ki:D
    most elakartam adni egy autót amit kaptam, de nem ad érte lóvét... lol
  • Al Age
    #8249
    Amikor beülsz egy kocsiba GT módban mindenképpen ment a játék.
    Ilyen módon kipróbálni kocsikat csak arcade módban lehet (megveszed, de nem ülsz bele, ergo nincs mentés, de arcade módban ott lesz a járgány).
  • Afe
    #8248
    Ja, és a kormány nem hülye. Egyszerűen a négyzetére emelkedik az élvezeti faktor egy DFP megvétele után :P
  • Afe
    #8247
    Az opcions-ban kapcsold ki az autosave-t, és csak akkor ments, ha bejött az autó amit vásároltál. Ha nem akkor indítsd újra, ennyi.
  • Kazuma92
    #8246
    okés értem.
    amúgy elég érdekes játék, nemmerek kocsit venni, mert félek h az lassú lesz, és leelőz az ellenfél a francba, a pénz meg bukik. Meg néha 1-2 autó irányítása elég abszurd:D vagy csak joystickal, de nemfogok pénzt költeni egy hülye kormányra:D
  • DanielT
    #8245
    Semmire nem jók a pontok. Ez el van benne cseszve rendesen.

    A gumik nagyon-nagyon fontosak érdemes rájuk költeni.
  • Kazuma92
    #8244
    és egyébként ha én kapok pontot versenyért az mire jó?:D
    előlről kezdtem, mert rosszul fejlesztettem.
    Meg nagyjából aztsetudom néha mi mire jó a fejlesztésben:D
  • DanielT
    #8243
    Tudom, viccvót :)
  • JGTC
    #8242
    Nagyon örülök neki! Am csak azért írtam mert gyorsabb voltál, megválaszoltad míg visszaolvasgattam.
  • Akey
    #8241
    Rápróbált már vki egy NTSC-s verzióval a PAL-osra? Talán úgy enged menteni és akkor 2-en is használhattok egy memkártyát, csak az egyikőtök PAL-ossal nyomja, a másik meg NTSC-vel. A TV vásárlás kapcsán jutott eszembe az ötlet, mert szeretném majd kipróbálni a GT4-et 1080i-ben és azt csak az NTSC-s tudja. Ha beválik a dolog, majd megírom. Amúgy ha lehetne több profilt is csinálni, akkor sokkal kellemetlenebb lenne a mentegetősdi, így meg fel sem tűnik.
  • Kazuma92
    #8240
    Uhh köszi, nem is akartam egyből feladni a játékot, mert nagyon tetszik, csak nem értettem:D a pontokról eddig nemtudtam semmit.
    Később kipróbálom amit mondtál:)
  • DanielT
    #8239
    Megnyugodtam ;)
  • JGTC
    #8238
    Az a legjobb amit Daniel mond! Vagy ha nagyon ráérsz egy két licencet megcsinálsz teljesen aranyra és kapsz érte autót, amúgy is "megkell" csinálni mindet aranyra. :)
  • DanielT
    #8237
    Tuningolni kell. A verseny elején kíirja, hogy hány pontos versenyen indulsz, 60 körül vagy egálban az ellenfelekkel, felette vért izzadsz ha nyerni akarsz, 20-30 pontosak simán nyerhetőek, az 1 pontosak pedig csukott szemmel is, mert azt jelenti, hogy sokkal erősebb a verdád mint az ellenfelek.

    Pénzt könnyen a Special Conditions Hall-ban tudsz szerezni, oda kell egy olyan verda amivel nyerni tudod a Rally Capri-t és egy 250,000 -res verda lesz a jutalmad. Megnyered háromszor és már van 750.000 kredited, ami már nagyon sokáig elég, mert az új autókat folyamatosan nyerni fogod.
  • Kazuma92
    #8236
    hát elég undorító egy vacak ötlet.
    Egyébként a legelején vagyok, és már mondhatni elakadtam.... pénzem nincs tunigolni, de a "beginners event" legelső részét megcsináltam, viszont az azutánin mindenki lehagy a francba.... akármit csinálnak, úgyelhúznak mint az állat... mit tudok ienkor csinálni? a kezdők versenyénél van könnyebb? vagy ez ien szétvágom az agyamat láncfűrésszes és kiba**om a lemezt az ablakon játék?
    ( nem ütközök és kevesebbet lassítok a versenyen, egyenesbe leelőznek a francba)
  • Afe
    #8235
    Jaj úgy. Bocs, csak korán van még hogy a sorok között olvassak :)

    Akkor a GT5-ben meg egy új PS3-at kell majd venni, ha újra akarom kezdeni?:DD
  • DanielT
    #8234
    Nekik van jól kitalálva, hogy venned kell több kártyát. Tehát lehúznak frankón. Érted.
  • Afe
    #8233
    Jól ki van ez találva

    És mi benne a jó? Nekem is ott van a 100%-os mentésem, amit nincs szivem letörölni, de így meg nem tudom elölről kezdeni, pedig a kártyán lenne hely.
    Van utángyártott memom 2 is, de arra nem szívesen mentek hosszabb távon, mert hajlamos eltűnni az adat.
  • DanielT
    #8232
    Sehogysenem. Jól ki van ez találva, venned kell másik memókarit.
  • Kazuma92
    #8231
    hogyan lehet másik profilt csinálni?
    Kellene 2, mert bátyám is nyomni akarja
    Köszi
  • DanielT
    #8230
    Micsoda duma... gondolod ebben a topikban szükség van rá?
  • TitaniumRR
    #8229
    [b] E L A D Ó Gran Turismo 4 EREDETI PS2 játék[/b

    A legélethűbb autószimulátor, 700 különböző autó, 50 különböző pálya, elenyésző látványbeli különbség a GT5-höz képest. Vadonatúj (mintha a bolt polcáról vennéd le), karcmentes, dobozában, papírjaival hobbifelszámolás miatt eladó. A bolti ára 7.000,- Ft HELYETT 4.500,- Ft.

    érdeklődés Privátban.

    Check this out.