8348

GT HD M.L.EVO NEW VIDEO!!! NO WAREZ PLS! MAX 800*600 PICS PLS! NO FORZA VS GT4 PLS! DM DRIFT VIDEÓ GT!!!! BMW Art video
Magyar GT4 oldal
  • mohus
    #8348
    Ide is BUÉK:) él a topik:)
  • Apus77
    #8347
    Köszi!Megpróbálom!
  • longdrink
    #8346
    A B-spec "fazon" folyamatosan fejlődik? Csak mert van neki "skill"-je meg megtett km-t is rögzíti a gép. Mikortól várható, hogy tökéletesen fog vezetni? Mert ha 5-ösre kapcsolom akkor pár kanyar múlva kicsusszan a pályáról...
  • mohus
    #8345
    Akkor Boldog Új Évet! legyen idén is beírva valami...:)
  • JohnnySmith
    #8344
    Ez nagyon jól hangzik, figy engem megnyertél, erkölcsileg mindenképpen támogatlak :D
  • redbull0304
    #8343
    Ha kész az új oldal mindenképp szóljatok! :)
  • Al Age
    #8342
    Ja, végül is igen.
    A régi csapat együtt tartása lesz a lényeg egyelőre, szóval egy normális fórum. Híreket lehet majd felvinni a főoldalra, a továbbiak meg majd szépen alakulnak, mint az előzőn...

    Kristóf:
    Titokban. :D
  • redbull0304
    #8341
    És addig, hogy folyik az eszmecsere?
  • JohnnySmith
    #8340
    GT5-re épűlve?
  • Al Age
    #8339
    Az bezárt, hamarosan itt az új. ;)
  • redbull0304
    #8338
    Ballor oldalával mi történt? Megváltozott a címe?
  • Al Age
    #8337
    A másik topikban (GT5) már írtam választ, amikor ott kérdezted.
  • Binglof
    #8336
    Sziasztok!

    Lenne egy OFF kérdésem. Megköszönném, ha segítenétek.
    Ha a „profession” pályák közül a Gran Turismo World championshipba, vagy az „extreme” pályák közé akarok belépni, azt írja ki a gép, hogy:
    először nyerjem meg az összes „beginner” és „professional” pályát.
    (legalábbis így értelmezem) De már megnyertem az összeset! Mégsem enged belépni….
    Segítsetek már légy szíves, mit baxtam el?
    (Erősen gondolkodom hogy baltával szeletelem a gépet)
    Köszönöm a válaszotokat!

  • ALIENwoods
    #8335
    Nem lesz több fotó verseny? :(
  • JGTC
    #8334
    lol :)
  • MikX
    #8333
    Szerezd be az XBox-os verziót, az megy PC-n!!!
  • mate555
    #8332
    YXYXYXYXYXYXYXYXXY
  • shumika
    #8331
    ELADÓ 3DB GRANTURISMO 4!!!!! többi PM-ben
  • Apus77
    #8330
    Eszem a segítő gézségedet!!!Rengeteget segítettél... :(
  • sapkafej
    #8329
    ebben a topikban van hozzá két link is. nem mondom el, hányadik oldalon, de 101 nem olyan sok átolvasni, nem?
  • Apus77
    #8328
    Hali!!!Tudna valaki segíteni???Honnan tudom leszedni a GT4 PC verziót???
  • Slig
    #8327
    Üdv, megvan a játék NTSC verziója, single player módban megy is szépen a HD, de 2 player split screenben nem vált át HD-re. De még a progressive scan se megy. Ez csak nálam van így, vagy ez így helyes? Esetleg nem lehet megoldani?

    Plusz még igen bosszantó az is, hogy minden indításnál újra be kell állítani, hogy HD legyen, gondolom ezzel nem is lehet semmit kezdeni.
  • Akey
    #8326
    Én kitoltam 100-ra. :D Driving Missions utolsó mercedeses küldije volt az uccsó, amit teljesíteni kellett. Utolsó kanyarban fékeztem ki a 300SL-t.
  • mohus
    #8325
    Hát nekem sem 100-as:)
  • shevy
    #8324
    és hol lehet forma1-es versenyhez kocsit szerezni?
  • DanielT
    #8323
    Ezt rosszul tudtam ezek szerint! Mindig tanul az ember! :)

    Bár esélyem sincs rá, szóval mindegy is :)
  • ballor
    #8322
    A jogsik nem számítanak bele a 100%-ba. Tehát ha nem mind arany, attól lehetsz 100-as.
  • DanielT
    #8321
    Igen, az arany jogsik beleszámítanak, a coffee break nem. 100% esetén a Polyphony F1 autót adja a játék.
  • shevy
    #8320
    sziasztok, egyik haverom kérdezi, hogy az arany licenc és valami coffee break licenc beleszámít-e a 100%-ba, továbbá ad e autót vagy valamit a játék, ha 100%-on van, és valamilyen nagy forma1-es versenyhez hol kell megszerezni a kocsikat? sajnos nekem nincs meg a játék, úgyhogy nem tudok neki válaszolni, ezért fordultam hozzátok, válaszaitokat előre is köszönöm
  • peetfire
    #8319
    Poison..ment privát :)
  • Akey
    #8318
    Itt még ajánlják a Toyota GTOne-t is. A lényeg, hogy hátra szuperkemény, előre pedig kemény gumit tegyél. Én vettem használtan egy Mazda 787B Black Editiont 1 millerért. Azzal toltam végig az endurance versenyeket. Szinte alig fogyaszt és a gumikra is vigyáz. Ha nem bírod kivárni, míg megjelenik a piacon, akkor jó a sima verzió is.
  • Akey
    #8317
    Ez azt írja, hogy:
    Polyphony Formula Gran Tursimo
    Mercedes C9 Race Car (Sauber)
    Bentley Speed 8 Race Car
    Audi R8 Race Car
    Nissan R89C Race Car
    Nissan R80C Race Car
    Vagy bármilyen nagyteljesítményű versenygép.
  • bedini
    #8316
    És ha mégis meg szeretném nyerni az infenon-on a supercars racing-et (vagy micsodát, annyi biztos hogy a két 24órás alatt van az endurance-ban) akkor mit ajánlotok?
  • bedini
    #8315
    :) Azért köszi!
  • Akey
    #8314
    Nem lehet. Ezzel kell együtt élnie mindannyiunknak nap mint nap. :D
  • bedini
    #8313
    Hello!
    A carrier modban lehet gumikat venni a formula gran turismo autóra? Ha igen hol?
    Köszi!
  • peetfire
    #8312
    Köszönöm szépen...
  • PoisonChihuahua
    #8311
    Tudod mit, a héten körbekérdezem az ismerőseimet, hátha.
  • peetfire
    #8310
    Kösz...de nem adom szakbarbárok keze közéInkább olyannak,aki még értékeli valamennyire...és használni is akarja
  • DanielT
    #8309
    Vágd be zaciba! :)