11900
  • DONGUBA
    #8298
    mijezakuss?
  • szoltan
    #8297
    mikor cmezek én csak egy csapattal játszok,ha megunom,akkor kezdek újat
  • DONGUBA
    #8296
    En mindig mast jatszok.hol ezt hol azt.
  • Csacsi
    #8295
    "Na most elkezdtem egy ujat az atalantaval"

    Hol van itt az atalanta? :))
  • DONGUBA
    #8294
    Na meg az ilyen meccsek miatt...johogy tovabbjutottam de egy palermo igy megizzaszt.

  • DONGUBA
    #8293
    Utalom ezt a szar cn-et olaszorszagban en csak 1-eu-n kivulit tok igazolni 1 evben addig a gep tobbet is.....ez miert van???
  • Neville04
    #8292
    pénteken lesz jó a net! :(
  • DONGUBA
    #8291
    Neville hova tuntel?????????????
  • DONGUBA
    #8290
    gyere mircre neville
  • Neville04
    #8289
    hm... Guba ingyen? Melyik update ez?
  • zaki
    #8288
    fejből nem vágom biztosan, de asszem fluminense, vagy ilyesmi. ahol a romárió is nyomja/nyomta
  • szoltan
    #8287
    pagano nálam elég szar, 1 év után eladtam palermonak. Volt egy párszor u21es válogatott és kész
    Toro hol játszik?
  • DONGUBA
    #8286
    Toro jo kis brazil jatekos es tenyleg kiba jo lesz zaki.
  • DONGUBA
    #8285
    De igy mindet leigazoltam ingyen az atalantahoz....igy nem lesz nehez nyerni...ja es erdekes hogy egyik se kert 20 ezernel tobbet fizetesnek....feletebb erdekes
  • zaki
    #8284
    Pagano milyen srác nálad? mert az én játékomban már vagy 20X válogatott, most akarom leigazolni Totti helyére, mert eladtam (eltört a lába, fél év utén visszatért, de olyan gyenge volt, mint a harmat, Inter elvitte, most meg keresek a helyére vmi fiatal srácot), csak 75M márkáért sem adják, 112-ért igen, annyi van a szerződésében kivásárlási összegként, de én annyit nem adok érte. Torót ismered? kegyetlen jó játékos lesz belőle
  • Matthewpamer
    #8283
    igazából is így van.csak cocu már aláírt a psvhez
  • DONGUBA
    #8282
    Megjelent egy uj update..felraktam es erdekes dolgok vannak benne....kluivert wiltord cocu m.amoroso s.olisehnek ricardinhonak nincs klubja,Es igy ingyen igazolhato mind.
  • DONGUBA
    #8281
    Na most elkezdtem egy ujat az atalantaval....hat nemsok ami igazolni van 500 ezer font..de bejelentkeztek zenoniert 5-ot kertem erte remelem visszairnak hogy kell.
  • DONGUBA
    #8280
    vegyeseket
  • szoltan
    #8279
    és milyen eredményeket értél el?
  • DONGUBA
    #8278
    Legalabb helyesen irnal te.....
  • A Mágus
    #8277
    Ne szorakozz Ficege baratommal mert kileszel bannoltatva az SGrol de nagyon oszt leshecc te kis fostalicska.
  • DONGUBA
    #8276
    Akkor megyegyszer megkerlek de most szepen....felejts el engem es a nevemet is orokre.Eleg szepen kertem?
  • Matthewpamer
    #8275
    SONEEC!Ő kicsoda?Ő is én vagyok?Vagy esetleg Zaki,vagy Robotnyk,vagy Szoltan?Vagy TE??????
  • DONGUBA
    #8274
    Ne legyen mar nagy a pofád......szallj le rolam kiskancso egyaltalan a nevemet ki se ejtsd es en se foglalkozok veled.Biztos a barataid a konszuela meg a magus...vagy lehet te vagy csak mas neven.
  • DONGUBA
    #8273
    Ezeket mar ismerem jo kis jatekosok....mar jatszottam az atalantaval.
  • Matthewpamer
    #8272
    téged kéne bannolni,de örökre
  • szoltan
    #8271
    kicsit elkúrtam
  • szoltan
    #8270
    belőlük nagy játékosok lesznek:
  • DONGUBA
    #8269
    Zaki az ilyen idiotakat miert nem bannoljak????
  • A Mágus
    #8268
    Letagadod? Na ennyire hazud diszno vagy.
  • DONGUBA
    #8267
    Hmmm velem haloztal?erdekes.
  • A Mágus
    #8266
    O hogy aza szajbabaszott kurva anyadat, hat miert nem hiszed el hogy Ficege nem csal? En is lattam a csavot hidd el tenyleg igy nezett ki o sosem csalna szerintem mert ahhoz o mar tul jo nem kell neki csalas, nem ugy mint neked en is haloztam veled es hmmm kicsit fura volt hogy esterol reggelre a jatekosaid akkorakat fejlodtek hogy nalam annyit 1 ev alatt sem. Csiter Guba!
  • DONGUBA
    #8265
    En egy szoval sem mondtam hogy csalsz te láma.Háloztál???Mi vagy te pók?Meg a rendes nevet se tod?
  • Matthewpamer
    #8264
    bocsánat az off-ért mindenkitől,de ideges lettem gubára nagyon.ő akarja mondani hogy csalok,amikor nem egyszer háloztunk és érdekesen alakultak a játékosai.
    jo-hoz annyit hogy így fejlődödt erre megesküszök,aki nem hiszi annak ugy kell.én tudom amit tudok és késsz.
  • robotnyk
    #8263
    előjött a skizofréniád?
  • Matthewpamer
    #8262
    te ne szólalj meg,csíterek legnagyobbikja!
  • Matthewpamer
    #8261
    de,nálam igen
  • Matthewpamer
    #8260
    pedig így néz ki,de azt nem értem hoy mielött megvettem a bwefejezése és büntetőrugás is 17-es volt,amikor leigazoltam meg 20-as.
  • DONGUBA
    #8259
    Nem bizony....ezt pámer is tudja mert jatszottun parszor egyutt es mindig leigazoltam es sose nezett igy ki.En egyedul is leigazoltam mar nemegyszer es nemhogy 5 de tobb ev mulva sem nezett igy ki soha