11900
  • Takezó
    #8578
    támadó középpályást :)
  • zaki
    #8577
    elég jól kezdte a szezont a csóka :)
  • kew1n
    #8576
    es tenyleg, ha nem akarom h a vedok osszevissza rohangaljanak, akkor jobb vedo kell vagy pedig specko utasitast kell adni valahogy nekik?
  • kew1n
    #8575
    es ha mondjuk egy kozeppalyast felnyilazok a csatarok koze akkor oda kozeppalyast vagy csatart kell akkor raknom?
  • Takezó
    #8574
    hmmm, nem nagy szám, mégis eléggé ontja a gólokat :D
  • Takezó
    #8573
  • Magic Boy
    #8572
    Én a 4-1-3-2 felállást ajállom úgy hogy a középsö középpályásod felnyilazod a 2 csatár közzé!
  • bang
    #8571
    ha megfelelőnek találod a 4-4-2 védelmét , akkor próbáld meg a csatárokat a középpályások "felnyilazásával" támogatni, így a támadó játékod erősebb lesz (bár a középpálya kissé gyengül)
  • kew1n
    #8570
    sziasztok, tok uj vagyok, vegigfutottam tobbszaz hozzaszolast itt, aztan azalapjan probaltam ifiket venni, meg taktikat allitani. fradival jaccom. kerdesem az volna hogy egy magamfajta kezdo, aki nem nagyon vagja meg a cm fondorlatait, az milyen taktikaval es hogyan jatszon elso szezonjaiban hogy azert ne lutri legyen a meccs... neha azt latom egy egy helyzetnel hgoy a vedoim igy osszevissza futnak elerhetne a labdat de inkabb elfut vissza a hejere... mit csinaljak? mert 343-ban probaltam a taktikat de konnyen kijatszak a vedoket, 442ben meg tamadas rovasara megy de legalabb a vedosort nehezebb kijatszani, szal milyen jotanacsokat tudnatok adni?:) gondolom eloszor adnatok a cmhungary.hu -t de az napok ota hibauzenettel fogad...:)
  • Magic Boy
    #8569
    Én sérüléskor nem cserélek csak akkor,ha muszály!
    Akkor cserélek,ha 5-lá esik a játékos értékelése vagy kapott egy sérgát és félek,hogy kap mégeggyet!
  • Neville04
    #8568
    Én szoktam sérüléskor vagy ha bénáznak. de szoktam pl lehetőség adásból is cserélni h ne pofázzanak azért mert nem játszanak
  • colomano
    #8567
    szia
    én 70%-ig engedem az erőszintet max
    sérüléskor ajánlott cserélni,s persze ha nem megy a játékosnak 4-5-ös osztályzat
    általában csak a kapusoknak csinálok külön edzést, az utánpótlás, a tartalék, s az első csapat ugyanazt csinálja... nálam
  • bang
    #8566
    hi
    körkérdések:
    ki mikor cserél (pl: 80 % erőszint alatt, taktikai váltáskor, csak sérüléskor, stb)

    a kapus, védő, középpályás, támadó poziciókra érdemes-e külön-külön edzést csinálni, vagy elég a kezdőcsapat-védő csoportosítás
  • bang
    #8565
    thx !
  • Matthewpamer
    #8564
    most mar biztos nem kezdek,ősszel jön az uj addig végig nyomom az interrel,majd a következővel
  • Matthewpamer
    #8563
    amikor ott van hogy hány meccsen játszott és mellette zárójelben egy szám!az azt jelent hogy hányszor cserélték be
  • bang
    #8562
    mit jelent az a zárójel ??
    ugye arról beszélsz ami az összes rúgott gólok mögött van pl. 5 (2), ezt nem tudom mit jelent
  • Magic Boy
    #8561
    Egyetértünk!
  • DONGUBA
    #8560
    Kezd 1 kiscsapattal azzal elvezd a sikert...mar ha lesz.
  • Matthewpamer
    #8559
    Na vége a 08/09-es szezonnak,megnyertem a bajnokságot 6.szorra ill. a bl-t.olasz kupát sajnos elvesztettem a döntőben.bl döntőbe milan ellen 5:3-ra nyertem,ahol laursen lesérítette adrianot,behoztam helyére martinst,erre 5 perc mulva kiírja laursen lesérítetta martinst--na mondom..
  • Neville04
    #8558
    Antonio Notario. a Xereznél lejárt a szerződése és ingyen jött...
  • Neville04
    #8557
    Részvétem!
  • DONGUBA
    #8556
    Hmm
  • Matthewpamer
    #8555
    az U20-asom leggólerősebb játékosa:

  • Magic Boy
    #8554
    Az szívás!
  • Matthewpamer
    #8553
    bazz,bl elődöntő 4:1-re vezetek idegenben a sevilla ellen erre ők nyernek 5:4-re....
  • Matthewpamer
    #8552
    én cserének nem játszatok senkit.mert amikor a végén nézem ki hány gólt lőtt mindig ott az hülye zárójel :)
    remélem a manager 5-be odírják már azt is hogy hány percenként lőtt gólt meg ilyenek.nekem mindig más a kezdő csatárom.adriano-cerci,adriano-jo,adriano-bojinov,martins-cerci,meg még csomo variácio.de az adriano-cerci a leggólersősebb.főleg hogy diego befut hozzájuk.érdekes hogy diego lövi a legtöbb gólt a csapatban...de még mindig csak irányító középpályás nem pedig világklasszis pedig minden évben több gólt rug mint ahány meccsen játszik.másik érdekesség hogy robinhot középpálya jobb oldalán játszatom és világklasszis csatár..
  • zaki
    #8551
    hopp, felkértek a kameruni válogatott vezetésére, amit el is fogadtam :)
  • zaki
    #8550
    érdekes, hogy a válogatottban meg Cassano&Pazzini a kezdő, pedig ők inkább csak cserék nálam. mondjuk elég jó a statja Cassanonak a válogatottban: 49 meccs, 29 gól, pedig nálam össz-vissz eddig 32 bajnoki gólt lőtt 6,5 év alatt, összesen meg 71 gólt mindent, kívéve a válogatott meccseket beleértve
  • zaki
    #8549
  • zaki
    #8548
    nincs, mert nem kezdő. Simonetta&Cerci kezd. mögöttük meg Cassano játszik Toróval felváltva most.
  • Matthewpamer
    #8547
    pazzininek megvan a meccs/gól átlaga?
  • zaki
    #8546
    ja, és a szemetek még meg akarták venni tőlem pluszba Pazzinit is, mondom anyátokat azt, őt semmi pénzért nem adom
  • Matthewpamer
    #8545
    nálam a milan jár hasonló cipőben!pl. ronaldo is volt már náluk csak eladták tavaly,meg még sok mindenkit:



  • Matthewpamer
    #8544
    ronaldinho,adriano,ronaldo????
  • zaki
    #8543


    hát ez nagyonlol... fél csapat csak csatárokból van, Adrianot 189 (!) millió márkáért vették meg, most meg ér 15,75 milliót... játszott eddig keménn 3 meccset fél év alatt, 78-ért Fernandot vették most, meg Sandberg-et 47,5-ért, de minek azt nem tom...



    és azt sem tom honnan a francból van ezeknek ennyi zsetonuk
  • zaki
    #8542
    ki a kapusod?
  • Magic Boy
    #8541
    És az hány év mulva lessz?
  • Neville04
    #8540
    Nekem az a Ferencz lett az a 2. számú kapusom. ha visszavonul a spanyool csávesz ő lesz a kezdő! :)
  • Magic Boy
    #8539
    Na látod ez egy jó ötlet!