11900
  • DONGUBA
    #8778
    persze de te meg gyere mircre akarok veled dumalni
  • Takezó
    #8777
    ugye újratelepítetted a vindózt a sok csere után???!!!!
  • zaki
    #8776
    nem értem
  • Matthewpamer
    #8775
    #361 #363 103.oldal
    nézd meg zaki!
  • DONGUBA
    #8774
    Inkabb valami otletet adnatok kocsogoskodes helyett
  • zaki
    #8773
    :DDD
  • Matthewpamer
    #8772
  • DONGUBA
    #8771
    Jaja boldog szulinapot
  • zaki
    #8770
    boldog szülinapot
  • DONGUBA
    #8769
    Valaki segitsen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    par napja alalplap proci es ram csere volt a gepemben es azota nemtok jaccani a cm-el.Mert Egy ido utan kikapcsolja a gepemet.Valaki tud segiteni???????
    De csak a cm kozben kapcsol ki szal masnal nem..VArom a segitsegeket.
  • Matthewpamer
    #8768
    ja,mert ha nem kell védenie,akkor nincs mit osztályozni.
  • robotnyk
    #8767
    kapusnál nem az osztályzatot, hanem a kapott gólokat kell figyelni. mert pl ha nyersz mondjuk 3-0ra, úgy hogy az ellenfél a kapud közelébe sem ér, akkor is lehet 6os, meg úgy is hogy beszed 1-2 potyát.
  • Neville04
    #8766
    Elkezdtem 1 játékot a Fiorentinával. Az alap csapathoz igazoltam még:Alessio Cerci(200e Font),Supat Rungratsamee(FREE),Mark Bosnich(FREE),Allesandro Rinaldni(FREE),Maxim Tsigalko(400e Font),Salvatore Fresi(kölcsön) és talán még jön az Intertől Buruk Okan is kölcsönbe. Viszon 1 kis bajba vagyok. leigazoltam a kapuba Bosnichot. az "alap" kapusnál jobbak az értékei de minden felkészülési meccsen 6-ost(!) kapott. mig a "csere" kapusnak 7-es volt a legrosszabja. Ti mit tennétek?
  • csomi83
    #8765
    én is most vagyok a csehekkel:) 2012, de egy picit szüneteltetem a gamet...
  • zaki
    #8764
    lol
  • Takezó
    #8763
    én már voltam nigger szövkap :)
  • szoltan
    #8762
    találtam egy bugot a játékban: Lecseréltem az egyik csatáromat, de még mindig ott volt a jele a 2ds nézetben
  • zaki
    #8761
    nigéria biztos. kamerun 1000%, mert most én vagyok a szöv. kapitányuk :)
  • szoltan
    #8760
    nekem is volt már olyan, hogy magyar szöv. kap. voltam, és egy sikeresnek mondható eb és vb után felkértek a csehek
  • darazs24
    #8759
    És modjuk olyan csapatok ahol ne is lehet játszani? Gondolok az afrikaiakra: Kamerun, Ghána, Nigéria...???
  • DONGUBA
    #8758
    Na uj geppel gyorsabb lett a gamma
  • darazs24
    #8757
    Köszi mindenkinek a segítséget, tanácsokat.
  • Matthewpamer
    #8756
    hm,akkor sorry.mert engem mindig csak brazilnak hívtak.
  • SmallGreenET
    #8755
    korábbi kérdésre: Mo-ra nekem sikerült Sarr-t leigazolni a Milanból. Érdemes a nagycsapatok reserve-jeit figyelni, mert 22-23 évesen ők nem hosszabbítanak a kevésbé jó (az ő mércéjükkel) játékosokkal, s hosszas unszolás után, ha nincs más ajánlatuk, eljönnek hazánkba is. Én az ETOval az első 1-2 évben rendszeresen kölcsönöztem tehetséges fiatalokat keletről (pl Dinamo Kijev)
    A szövkapitány kérdéshez + annyit, hogy EB-k, VB-k után nagyon sok állás megüresedik, olyankor be kell adni csomó helyre a jelentkezést, asztán lesz ami lesz... én pl így lettem Szerb-M-i kapitány. Néhány siker után asztán másik is szívesen látnak, fél évvel kinevezésem után a csehek már konkrétan értem esedeztek :-))
  • zaki
    #8754
    ez hülyeség. engem már hívtak 6-8 különböző nemzetiségű kispadra, úgy hogy mindig magyar vagyok
  • darazs24
    #8753
    Köszi.
    Egyébként meg magyar, de kár hogy akkor csak öket lehet dirigálni.
  • Matthewpamer
    #8752
    attól függ milyen nemzetiségű vagy,mert csak azt a válogatottad lehet irányítani.ha kirugják az edzőt akkor jelentkezz szöv. kapitánynak és kis szerencsével felvesznek.
  • darazs24
    #8751
    Sziasztok.
    Srácok, van valami trükk a játékban , hogy hogyan lehet könnyen szöv. kap. lenni? 3 éve vagyok AEK Athen, 1 bajnokság 2 kupa és két menetelés a Bajnokok ligájában a 4 közé. Manageri értékeim 15 körül vannak, és nem kapok soha állást válogatottaknál.... Valami trükk? Türelem? Szorgos meló? Vagy mi kell?

    Köszi
  • szoltan
    #8750
    azon belül? Én Messonghiban voltam!
  • zaki
    #8749
    láttam már tehetségesebb kölyköt is
  • zaki
    #8748
    pfff, kavicsos tengerpartnál nincs szarabb, eléxem mi is voltunk már ilyen helyen, papucsba kell közlekedni a parton, és a vízben is, nehogy szétvágja a talpad a sok kő

    on
  • Matthewpamer
    #8747
    hála ISTEN
  • Neville04
    #8746
    corfun
  • robotnyk
    #8745
    Vrasna esetleg? Stavros egyik partszakasza. én úgy jó 7-8 éve voltam ott és - hát ritka gyenge eresztés, kavicsos volt a tenger, meg hamar mélyült.
  • DONGUBA
    #8744
    En augusztus 10-en megyek gorogbe----Stavrosba.
  • szoltan
    #8743
    én arra gondoltam hogy görögországon belül hol volt!
  • robotnyk
    #8742
    görögország elég nagy ország...
  • Terminátor14
    #8741
    LOL! :DDDD
    Olvasd el a hozzászólását :)
  • szoltan
    #8740
    hol voltál?
  • Neville04
    #8739
    ujra itthon! jó volt görögországba. nagy buli volt. na folytatom a mentett álásomat! :P