11900
  • DONGUBA
    #9538
    Jatszunk de mit?
  • Neville04
    #9537
    játszunk vagy nem? mert ha nem kezdek egyet a Barcával
  • Terminátor14
    #9536
    ha kölcsönbe eljött :) Na, megtettem az ajánlatot :) Köszi a segítséget. (Tőled is Guba :D )
  • DONGUBA
    #9535
    meghat ha eljon
  • robotnyk
    #9534
    ide jó, feltéve hogy eljön
  • Terminátor14
    #9533
    valaki gyorsan help....Ti megvennétek az FTC-be Belliont? (a Mu-ból)... 500 ezer fontba kerül...gyors, jól helyezkedik, befejezése kicsit gyenge :)
  • nick név
    #9532
    sry emberiség müszály volt beraknom(mert ez az eddigi legjobb teljesitményem a psv-vel)
  • nick név
    #9531
    Drizzthsz - én is sokáig nemtálátam olyan taktikát ami télleg jo lenne, de most van, a psv-vel kezdtem nemrég, de sajna nemvolt idöm folytatni, (de hamarosan remélem lesz idöm nekiülni) 1. szezon felév körül tartok veretlen vagyok toronymagasan a bajnokságban és csak 1 döntetlenem volt ha jol emléxem
    ja és szvsz sokkal-sokkal jobb mint a cm4, lassu, hát lassabb mint a 4, kevesebb bajnokságot jelölj be :P én mindig max database-n jaccok, általában össz 4-5bajnokságot pipálok ki, kurva lassú mikor betölti a bajnokságokat, de utána már nemolyan lassu sztem.
    ugyhogy szépen pakold vissza... :)
  • Neville04
    #9530
    aham...
  • DONGUBA
    #9529
    Meg nem megy de pl terminator nem is jatszik az olasszal inkabb magyarozna
  • Neville04
    #9528
    hi all!Megy már a game?
  • Terminátor14
    #9527
    mind ilyen Rodrigo Cordero szintű volt? Szvsz szar :)
    De pl Tsigalko, Éderson, Evandro, Trifonov, Estefania, De La Cuesta, Chelidze, Ansah..na ők jók :) A Fradit Bl- döntőig vitték :) (persze pár ember az alap-fradiból is maradt.
  • Drizzthsz
    #9526
    Ki emlékszik? Már letöröltem...

    Az egyetlen, aki eszembe jut, az rodrigo cordero, de ő a generálástól is függ, meg nagyon jó értékű ifijeim voltak...
  • DONGUBA
    #9525
    Nemtom en is talaltam 2 jo taktikat amivel kurva jo vagyok.
  • Terminátor14
    #9524
    mondj egy-két ilyen k*** jó játékost....:)
  • Drizzthsz
    #9523
    De k*** jó játékosaim voltak már a szezon 0304-ben is, akikkel szvsz. nem lett volna szabad gólt se kapnom, nemhogy többet, nemhogy egy Szajol szintű csapattól...

    Meg mitől ilyen lassú? Azt meg végképp nem érte. A másik, ami a CM4 hibája is... kicsomagolva CM4 2xx mega. Becsomagolva 38 megásan szedtem le. Totál optimizálatlan az adatbázisuk. Ezen ideje lenne javítani végre...
  • Terminátor14
    #9522
    amit elfelejtettem: Neville, ha lesz még ilyen magyar kiegészítőd, pls vedd lejjebb az MTK játékosainak értékét, nagyon feltoltad őket...ennyire nem jók.....:)
  • Terminátor14
    #9521
    hehh, nem a tiktikán van a hangsúly, gondolom bénák a játékosok Amúgy, mi értelme lenne, ha a CM1-ben (tudom, cm4-ről volt szó)kitalálnál 1 taktikát, és az összes folytatásban szarrá vernél bárkit bárkivel? Szvsz nem sok...
  • Drizzthsz
    #9520
    De nem értem, hogy az a taktika, amivel CM4-ben simán végigvertem Európát az Újpesttel, az itt miért eredményez vereséget még a legnudlibb csapatok ellen is???
  • Hentes Bill #9519
    az tény, hogy lassabb (sokkal lassabb ). vannak benne jó olcsó játékosok. nem lehet benne normális taktikát találni? hát én asszem már rég megtaláltam
  • Drizzthsz
    #9518
    Igen, az!!!

    Lassabb, nincsenek benne igazán jó olcsó játékosok, nem lehet benne rendes taktikákat kitalálni...
  • Drizzthsz
    #9517
    Ráadásul azzal a kurva nagy labdával nem bírtam kibékülni...
  • DONGUBA
    #9516
    Szar????????
    Ez sokkal jobb mint a cm4
  • Drizzthsz
    #9515
    Leszedtem a gépemről ezt a szart, s visszaraktam a cm04-et. Az sokkal jobb volt.
  • DONGUBA
    #9514
    Na mi van nem jatszunk mar?
  • DONGUBA
    #9513
    johettek akar
  • DONGUBA
    #9512
    mingya toltom
  • DONGUBA
    #9511
    nem vege csak ujrainditottam a gamet es privibe megy az ip
  • Terminátor14
    #9510
    vége?
  • Neville04
    #9509
    én se
  • DONGUBA
    #9508
    gyere mar vissza
  • Terminátor14
    #9507
    igazából ezt csak így haveri táársasággal lehet nyomni :) Nem hiszem, hogy lennének külön szerverek.
  • Grenzjager
    #9506
    ami müxik is
  • Grenzjager
    #9505
    hol keressek server cimeket ahol lehet gammázni?
  • Terminátor14
    #9504
    attól függ, hogy a többiek mennyire gyorsak..tegnap 90 perc alatt 5-6 nap ment le :-(
  • Grenzjager
    #9503
    zsír
    mennyi idő alatt pörög le egy szezon?
  • R9
    #9502
    abba
  • Grenzjager
    #9501
    bocsi, ti most onlineba tűritek a gammát????
  • DONGUBA
    #9500
    9500
  • Neville04
    #9499
    Legnépszerűbb témák


    1. Championship Manager 03/04
    2. Athen 2004 Olimpia
    3. FORMA1
    4. 18 Wheels of Steel: Pedal to the Metal
    5. Lineage 2 - a MMORPG
    6. A barátnő nevű élőlény
    7. World of Warcraft
    8. Makettezés
    9. Tibia
    10. Counter-Strike:Source