11900
  • Matthewpamer
    #2699
    Jól van na!Sietek!A médiába bírálom az utobbi teljesítményét!Te magyar tanár vagy,vagy mi?
  • Tono34
    #2697
    Honvéddal ismét megnyertem a MK-t + a Szuperkupát is.
    Most kezdem a 3. idényemet, az elvárás a nemzetközi kupába való bejutás.
  • Matthewpamer
    #2696
    A vicenza elleni meccs elött rámentem Tevezre hogy a média bírálom az utobbi teljesíményét,erre a Vicenza ellen mesterhármast lőtt!4:0-ra nyertem,ugyhogy továbbjutottam az Olaszkupába!Nedved lőtt még 1 nagyonszép gólt!
  • robotnyk
    #2695
    "1szer bemutatok"

    MUHAHAHAHAHA
  • Matthewpamer
    #2694
    jaj zaki,Te hányszor bemutattál nekem.Nézzél vissza oldalakat és ott találsz ilyeneket!Amikor az elején nem indult a game akkor is bemutattál,meg amikor a Lazio 2:0-ról fordított és megvert akkor is bemutattál,én 1szer bemutatok és akkor megsértődsz?Na nehogymár.....
  • Matthewpamer
    #2693
    Bakker,a Juventus megvette Vierit 12 millióért a Realtól,én meg 10-ért adtam el:PPPPPPPP
  • zaki
    #2692
    vegyél vissza a smiley-kból kisfiú, mert negyon nem poénos, majd akkor szólj, ha már te annyi mindent elértél, amit én lopás, csalás, hazudás nélkül
  • Matthewpamer
    #2691

    Tavaly én is az Arsenalt kaptam.Hasonló volt a szitu!Idegenben 3:2-re nyertem,hazai pályán kikaptam 2:1-re,de idegenben lött góllal tovább mentem és a végén megnyertem a BL-t!
  • Terminátor14
    #2690
    mert a net nem szereti az ékezetek...:-D
  • zaki
    #2689
    hát ilyet még nem b*sztam: 3-0-ra vertem idegenben az Arsenalt bl negyeddöntőben, jött a visszavágó, há mondom kicsit belenyúlok 1-2 helyen a csapatban, erre tessék, 4-1-re kikaptam, és kiestem a kupából, olasz kupa elődöntőben is kikaptam, szal idén maradt a bajnokság, 4 ponttal megyek 8 fordulóval a vége előtt
  • Matthewpamer
    #2687
    de miért ne?nem értem
  • zaki
    #2686
    hmmm, mondasz valamit :)
  • Matthewpamer
    #2684
    na kiléptem.Végül is még nem játszottam meccset.Pont ma lett volna meccs a Vicenzával!Hazai pályán minimum 2:0-ra kell győznöm,mert idegenben kikaptam 2:0-ra.Tartalékosan álltam fel:DDD
  • zaki
    #2683
    nem baj, majd én megoldom vhogy
  • Matthewpamer
    #2682
    de kivágtam,és a fehérséget is eltüntettem,ugy mentettem el.Végülis mind1,mert nem látjuk!Csak Te!
  • Matthewpamer
    #2681
    de csak átraktam a nyelvet hollandra,utána meg vissza magyarra.És a gép már nem dolgozik!
  • zaki
    #2680
    látom, eléggé el van b*szva, nem vágtad ki, ráadásul akkora fehérség vana kép körül, hogy az csak na
  • Matthewpamer
    #2679
    asszem jön a ctrl+alt+del
  • zaki
    #2678
    biztos tölt
  • Matthewpamer
    #2677
    bakker,leraktam kicsibe a managert,azt nem megy vissza!!
  • Matthewpamer
    #2676
    van már 75%-os magyarítás!!
  • Matthewpamer
    #2675
    az szép!Az én képemet látod?
  • zaki
    #2674
    mindkét csapat kapusa lesérült+3 játékos+1 kihagyott tuzenegyes+2 kiállítás
  • Terminátor14
    #2673
    én egyiket sem látom :)
  • Matthewpamer
    #2672
    és mivan rajta?
  • zaki
    #2671
    én látom a képet
  • zaki
    #2670
    nekem bejön a kép.... még mindig nem látjátok?
  • Matthewpamer
    #2669
    Megint csak X-et rak!
  • Matthewpamer
    #2668
    megpróbálom még1szer!
  • Matthewpamer
    #2667
    bakker nem rakja be!
  • Matthewpamer
    #2666
    Elég érdekes a táblázat a játszott meccsek szempontjából,de azért ha hozom a meccseimet akkor 1. helyre kerülök!Azért itt egy kép:
  • Matthewpamer
    #2665
    Muszáj volt eladnom.Nem lehetett másra menni,csak hogy elfogadom.De az enyém maradt,mert rámentem a szerződés hosszabítára,és egy elég durva szerződéssel eljött!10*ét,adtam annak amit kért!De annyira nem vészs mert kért 24-t évente,én meg adtam 240-et!
  • Matthewpamer
    #2664
    Pedig Tevez nagyon jó kezdte!Lehet hogy eladom,és megveszem Ronaldót!
  • Matthewpamer
    #2663
    nekem se!
  • Terminátor14
    #2662
    nekem nem jön be a kép....
  • zaki
    #2661
    érdekes meccs volt

  • zaki
    #2659
    hehe, olyan nagy baj nincs, idegenben 5-1-re vertem az Intert bajnokin, és a szezon elején meg 4-1-re vertem őket otthon
  • zaki
    #2658
    bazz, hullámvölgyben vagyok, mint atom. szal a két vereség után folytattam, leikszeltem 0-0-ra a Vicenzával, aztán otthon össze-vissza szenvedve 4-3-ra vertem az Albinoleffe-t, hogy már 3-1-re is vezettek. hála istennek volt egy Robinho-m, aki 4 gólt lőtt, nem is emléxem, hogy mikor lőtt legalább 3 gólt utoljára, de most nagyon ott volt, biztos belehúz most egy kicsit, mikor itt van körülötte a sok ajánlat, maradni akar bisztosss :)
  • zaki
    #2657
    300 ezer fontot? lol, no comment
  • zaki
    #2656
    kaptam egy 150 millió márkás ajánlatot Robinho-ért (+ 1 játékost is), lehet, hogy beadom a derekamat :)