11900
  • Matthewpamer
    #3035
    ki kérdezett?Senki se kiváncsi rád!Arról a tehetségről meg annyit,hogy én már láttam őt 20 évesen,és rohadt jó volt!
  • Takezó
    #3032
    jah, a hangsúlyozás ;)
  • zaki
    #3031
    nem, csak olyan ideges vagyok, hogy egyszer nem éreztem elégnek, hogy leírjam :P
  • Takezó
    #3030
    ez kétszer történt meg? ;)
  • zaki
    #3029
    bazz, ezen kikészülök... előző fordulóban idegenben 5-2-re verem a 2. Intert, most meg otthon kikapok egy kib*szott góllal a tökutolsó ellen. ÁRGH
  • zaki
    #3028
    hát bazzeg ezt nem hiszem el... 8. szezonomban vagyok, a 13. fordulóban idegenben vertem a 2. Intert 5-2-re, ezzel 10 pont lett az előnyöm 13 forduló után, erre a következő fordulóban a tökutolsó Albinoleffe-vel nyomtam, és kikaptam otthon 1-0-ra, és ez az 1etlen vereségem eddig... bazzeg mindjárt szétrobbanok az idegtől. az igazásghoz hozzátartozik, hogy picit belenyúltam a csapatba, olyanok is játszottak a kezdőben, akik elsősorban cserék, de csak pár ember, max 4... 2-t lőttek csak kapura, amelyikből az 1ik természetesen bement, qrva anyjukat
  • Terminátor14
    #3027
    esetleg rá kellett volna kattintanod az ''innen'' szócskára...
  • zaki
    #3026
    http://huncm.freeweb.hu/
  • Terminátor14
    #3024
    innen...
  • Takezó
    #3022
    Jobbulást Donpedro!
  • robotnyk
    #3021
    egs mielőbb (már hiányoltalak), buék
  • zaki
    #3020
    mielőbbi gyógyulást, és boldog új évet, azzal a pár unreg kisfiúval meg ne foglalkozz, úgyis törölve lesznek
  • donpedro
    #3019
    Hű gyerekek, mennyi flém volt itt az utóbbi napokban. Én meg közben totál kidőltem a sorból, karácsony óta lázasan rohadtam az ágyban, még a szilvesztert is 38.9-es lázzal vergődtem végig, asszem 20 éve nem fordult elő, hogy fél egykor már aludtam...

    Ma már el bírtam kecmeregni a gépig (5 napig be sem kapcsoltam, ez nálam óriási rekord), szóval így utólag mindenkinek boldog és eredményekben gazdag új évet kívánok!!!

    Na megyek és visszazuhanok az ágyba, mielőtt elkap egy újabb köhögőroham... :(
  • zaki
    #3018
    #1556
  • Adika
    #3017
    köszi robotnyk:)))
  • Adika
    #3015
    KÖSSZ!
  • robotnyk
    #3014
    1: ne üvölts :)
    2: Ezt próbáld meg! én nem használok skineket, de talán ez jó lesz
  • zaki
    #3013
    hehe, végre egy jómunkásember
  • Adika
    #3012
    FIGYELEM ÁLLANDÓAN A FORUMOT ÉS ZAKI KURVA JÓ FEJNEK TŰNIK NEKEM LEGALÁBBIS!!!!!:))
  • Adika
    #3011
    HY! HONNAN LEHET SKIN-T TÖLTENI A CM0304-HEZ???
    kÖSZI4
  • Takezó
    #3010
    OFF ne foglalkozzatok má ezekkel a faszokkal... bazz ma DC++-on rámprivizik 1 gyerek és kérdezi, hogy én vagyok-e az, aki SG-re is ír a cm0304-el kapcsolatban. Mondom igen, erre ő meg elküldött a faszba, hogy mekkora lámergeci vagyok :)
    ON
    3 meccs után a csoportban 2. vagyok 1gy1d1v-vel...
  • Takezó
    #3009
    Donguba pls mááá rakj be új logót, mert ezt továbbra se látom és zavar a színe .)
  • DONGUBA
    #3008
    Ez az unreges köcsög vajon hany eves?????12
  • Takezó
    #3007
    El Macho: nem rossz az indx, de maga a fórum kevésbé jön be...
  • Takezó
    #3006
    Zaki: Nem wonderkid, de nem rossz! Tényleg, majd ha már játszik, majd megmutatom, hányat rúg. Szeritnem nem lesz rossz...
  • zaki
    #3005
    most ő egy jó játékos?
  • robotnyk
    #3004
    áruld már el hogy ott milyen néven büntetsz
  • Takezó
    #3003
    hmm ahogy nézem nem cselez, off the balloz és a determinationja se túl jó... remélem később jobb lesz
  • Takezó
    #3002
    de mellesleg köszi a tanácsot Fici
  • Takezó
    #3001
    Az én Supatom jobb :)
  • Sleep
    #3000
    Rendben, megnézem őket!
  • Sleep
    #2999
    ... azt hogy szerény kihagytad
  • DONGUBA
    #2997
    FIGYELJ ITT CSAK ILYEN CSÁSZÁROK VANNAK MINT ÉN.
  • Sleep
    #2996
    OK
    Köszi :-)
  • zaki
    #2995
    jó játékot. ha kell bármi info, vagy segítség, sikíts :)
  • Sleep
    #2994
    Hali!
    Érdemes volt benéznem ide, mert nektek köszönhetően letöltöttem a game-t és a magyarosítást!
    A fordítoknak
  • robotnyk
    #2992
  • zaki
    #2991
    hoppá, ezt enm ide akartam :)
  • zaki
    #2990
    egyebet nem tudok mondani, kérem kapcsojja ki
  • robotnyk
    #2988
    "igazságos" döntetlen született. talán több célzóvíz kellett volna?