11900
  • zaki
    #3119
    meg bizony :)


  • Takezó
    #3118
    hát mostanra már megnőtt a srác, nem? ;)
  • zaki
    #3117
    jól látom, Sunday Oliseh van a középpályán?
  • zaki
    #3116
    tavaly 2 ponttal lettem bajnok, utolsó fordulóban is szoros volt, most meg már 8(!) fordulóval a vége előtt megvan az aranyérem, ez azért nem semmi :) Ceri eddig 29 meccsen 32 gólt, Simonetta pedig 28 meccsen 22 gólt lőtt, nélkülük nem is tudom mi lenne... és ezek szerint jó dolog volt eladni Robinho-t a Milannak, Cerci megállíthatatlan
  • Takezó
    #3115

  • Takezó
    #3114
    Ficege: hát elvan a srác, egyelőre 17 évesen középpályásként általában játszik, mivel a legfontosabb értékei megvannak ahhoz... nekem a legfontosabb ezen a poszton a befejezés meg a gyorsasági dolgok, a taktikám miatt, mingyá megmutatom
  • Takezó
    #3113
    :) Gratula, nekem csak a második volt két év alatt a Fradival :) Sztem az adott országban kb ugyanolyan erős a 2
  • zaki
    #3112
    megvan zsinórban a 4. bajnoki címem, a kép önmagáért beszél, mi is a helyzet 2011-ben Olaszországban

  • laczoo
    #3111
    De nálam az volt még a vicc,hogy a Newcastle 70 percig emberhátrányban játszott!!!:)))
  • Matthewpamer
    #3110
    te ne próbálj csak semmit a tuttomra adni!
  • Matthewpamer
    #3109
    én is voltam így!
    Lazio-Inter 0:2 volt a félidőben,és kiállították J.Zanettit,erre kaptam 3-at!
  • laczoo
    #3108
    A helyesírásba meg ne kössön bele senki,mert direkte írok így.:o)
  • laczoo
    #3107
    Mi nem parancsolgatunk neked,csak azt próbáljuk tuttodra adni,hogy egy csöppet nem idevaló a stílusod.Ugyhogy ÖRÜLNÉNK,NAGYON NAGYON BOLDOGOK LENNÉNK ha kicsit visszavennél az arcodból.
    NAGYON-NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNJÜK!
    ezekután azt ne mondd hogy parancsolgatok:o)
  • zaki
    #3106
    ez nem az én fórumom
  • DONGUBA
    #3105
    En ugy erzem hogy zaki joggal beszel neked hisz ez az o foruma.
  • laczoo
    #3104
    Hát halljátok,ilyenkor tudom földhöz baszni magam és sírni dühömben:Aston Villa val vagyok,Newcastle elleni meccs.40.percben Stefan Moore 2 góljával már 0-2 re megyek,kezdtem örülni.félidőben lehoztam 1 csatárt és bejött egy középpályás,gondoltam kicsit erősítjük a középpályát.A Newcastle behozta ezt a Bellamy nevü gyereket,és kikaptam 5-2 re!!!!:o))))
    tiszta vicc:)
  • Matthewpamer
    #3103
    kurvára nem érdekeltek!Nehogy már ti parancsolgassatok nekem!
  • Matthewpamer
    #3102
    kb. 10 meccsenként írok
    álljatok már le!
  • zaki
    #3101
    1ébként ezzel végtelenül egyetértek
  • robotnyk
    #3100
    mi lenne ha mondjuk 10 meccsenként írnál beszámolót?
  • zaki
    #3099
    néhány unreg hozzászólásban ilyesmit írtak, hogy ide csak ovodások járnak (persze kicsit keményebben), és igaza van, mert amit te itt művelsz, az átlagon aluli.
  • zaki
    #3098
    ez vicces :) nehogy már te legyél megsértődve. ha jól emléxem, akkor itt nem volt olyan ember, aki ne mondta volna, hogy álljál le, mert mindenkit csak idegesítesz a pár szavas üzeneteiddel. és arra a kérdésre mikor fogsz válaszolni, hogy hány éves vagy? hozzászólásaidból ítélve max 14, nem megsértve ezzel azt a korosztályt.
  • Matthewpamer
    #3097
    Naidefigyelj!Azt akkor kit érdekel hogy kikaptál az utolsó csapattól???Én csak a fontos mérkőzéseket írom be!!!Kiestem a BL-ből,meghogy a SERIA utolsó forulóiban kikaptam a Juvéból.Álljál le Te!
  • zaki
    #3096
    ficege kit érdekel? pöcs kivan, hogy minden meccsről beszámolsz, aztán senkit nem érdekel. bazze, már mindenki mondta neked, hogy vegyél már vissza, de te nem, folytatod. fejezd már be
  • Matthewpamer
    #3095
    bazzefg kikaptam 2:0-ra!K*RVA ÉLET!
  • Matthewpamer
    #3094
    F*szom!!!!!
    Inter-Juventus 1:2
    Egész végig vezettem,csak az utolsó pillanatokba kaptam2őt!Most a Milannal vagyok 1. holtversenybe,és én nmég játszok a Romával idegenben!!!!!!!!
    Most meg az Arsenallal játszok idegenben,és min. 2 gólt kéne lőnöm.70.perc,és 0:0.
  • Takezó
    #3093
    Ficege: majd mesélek, csak most jöttem meg, meg most is megyek el :)) majd 1* jövök
  • DONGUBA
    #3092
    Nincs mar online jatek ne jelentkezzen.
  • zaki
    #3091
    ha akarsz online bajnokságot játszani, akkor a cmhungary.tk-n jelentkezz
  • Matthewpamer
    #3090
    Zaki:#3066
  • robotnyk
    #3089
    jah, de ott más volt az érdekes, de ezt inkább nem magyarázom :)
  • Matthewpamer
    #3088
    amikor 0:0 lett a vége.
    Donguba:Ugy kell lekicsinyíteni,hogy bemész a paintba,oda bemásolod a képet,ott fönt rámész hogy kép,és ott nyújtás/döntés.Rákattintasz,ott beállítod a 80-80%-ra!
  • DONGUBA
    #3087
    Hamar torolted.
  • DONGUBA
    #3086
    Robo en nemtom lekicsinyiteni a kepeket mert nemtom hogy kell.De a sertegetest befejezed ugye?MADRIDOS KÖCSÖG.De ne kezdjuk ujra amit egyszer mar befejeztunk jo?
  • robotnyk
    #3085
    mutasd már meg hogy én madriddal kapcsolatban mikor szúrtam be meccs eredményt légyszíves.
  • robotnyk
    #3084
    azon volt mit mutatni. 21/0 lövés 0-0 a vége. a másikon meg Tsigalko formája volt. ha már feleslegesen képeket szúrsz be, legalább vehetnéd a fáradtságot, hogy egy ACDSeevel lekicsinyíted, és nem tapétákat raksz be.
    ahhoz képest milyen idős vagy, ficegével vagy egy szinten.
  • Matthewpamer
    #3083
    hé Takezó!Mi ujs a fradival meg a csodacsatároddal?:o)
  • Matthewpamer
    #3082
    ez viszont igaz.madriddal bárkit meglehet verni!
  • DONGUBA
    #3081
    Robo pofád befogod.Bezzeg a buzi madridos kepedet beraktad mi?
  • robotnyk
    #3080
    a milannal én is bármikor elpicsázom a porto-t, tényleg nem értem minek ilyeneket beszemetelni, aztán még neked is áll feljebb.