11900
  • Takezó
    #3159
    Köszi a segítséget, de nem az aprobléma, hogy nem emléxek, hanem hogy nincs ott :( nem tom Skint váltok hátha
  • Matthewpamer
    #3158
    anyád!!Mnnyiért vetted meg?
  • DONGUBA
    #3157
    Ez tiszta tsigalko.
  • DONGUBA
    #3156

  • DONGUBA
    #3155
    Azert ez az onwuachi sem szar jatekos.A juvebol.
  • Matthewpamer
    #3154
    vagy mindenki! :DDD
  • Matthewpamer
    #3153
    na,mivan?Senki se managerezik?
  • Terminátor14
    #3152
    és így emléxel? :)

  • Matthewpamer
    #3151
    aha,értem.
  • Terminátor14
    #3150
    miért lenne érdekes? A HDC weblapját törölték, de attól még a szerver él...1ébként szvsz nemsokára jó lesz az oldal is...
  • Matthewpamer
    #3149
    De közbe töltök róla,az az érdekes!
  • csabawarchief
    #3148
    nekem se jön be...
  • Matthewpamer
    #3147
    Törölték a hdc-t? Zaki!Te tudsz vmit erről?
  • laczoo
    #3146
    Ye,Probléma megoldva!
  • Terminátor14
    #3145
    ahol a barátságos meccseket tudod összehozni, az mellett van! ;-)
  • laczoo
    #3144
    Üdv!
    Lenne egy kis problemam!
    Tegnap este jatszottunk haverral hálózatba.Ő úgy csatlakozott,hogy az már nekem egy mentett játékom volt.Namostmár én azt most szóló szeretném folytatni,de amikor betöltöm,azt írja a nevemnél hogy "nincs kapcsolat" és egyszeruen semmit sem tudok csinalni:(
    vmi ötlet?
  • Matthewpamer
    #3143
    Én is így voltam.Csak otthon 1:2 lett(nem voltak dél-amerikaikak)idegenben,meg 2:0-ra kikaptam.
    Rohadt szar hogy elviszik a játékosaimat!Legközelebb nem engedek el senkit!
  • zaki
    #3142
    bazzeg, qrva ideges vagyok most: 3-0-ra kikaptam otthon az Arsenal-tól a bl elődöntőjében, agy nem jutottam be a fináléba, pedig idegenben 2-1-re nyertem :((( tavaly is ők ejtettek ki, csak a kkor a negyeddöntőben, és tavaly is "csak" a bajnokságot nyertem meg, még az olasz kupa döntő(k)be sem sikerült bejutnom... no mind1, majd jövőre
  • zaki
    #3141
    pedig így van... fixtures, aztán úgy választod ki a csapatot, hogy balöldalt a kis golyóra ráklikkelsz, és past meetings
  • Takezó
    #3140
    Nah ezt most nem értem, mert én is így emlékeztem, de nincs ott...
  • zaki
    #3139
    fixtures-re rányomsz, kijelölöd a csapatot amelyikkel meg akarod nézni, hogy milyen eredményeket értél el, és rányomsz a past meetings-re
  • Takezó
    #3138
    bazz, hogy lehet megnézni ezt a Past Meetingset? :)
    Egyébként 5:0-os összesítéssel jutottam tovább a moldáv Sheriff csapata ellen a BL-selejtező 2. fordulójában. A 3.-ban a Benfica vár rám, akivel legutóbb is megküzdöttem a 3. selejtező-fordulóban. Akkor 2:0, 1:1-el jutottam tovább, ebbe most is belemennék :)
  • zaki
    #3137
    utóbbi időben igen jól megy az Inter ellen :)

  • Takezó
    #3136
    nah, Rungratsamee jól kezdi a bajnokságot, 3-at vágott a Diósgyőr elleni 5:1-es meccsen :)
  • Takezó
    #3135
    Hát nem, ez tény :) de itt nálunk jó
  • zaki
    #3134
    nem rossz csóka, bár nem egy Cerci :P
  • Takezó
    #3133
    lehet IRL ott nyomja, nem tom
  • Takezó
    #3132

  • zaki
    #3131
    tudom, ha jól emléxem, legutóbb a PAO-ban nyomta (Panathinaikosz), vagy valami ilyesmi
  • Takezó
    #3130
    ok, sztem nem híres...
  • zaki
    #3129
    nyomj már be pls egy képet Karamyan-ról, mert nem vágom, hogy most ki is ő...
  • Takezó
    #3128
    Vlaovic: 51 válogatottság 16 gól
  • Takezó
    #3127
    engem meglepett, azt hittem, Gera benne lesz az első 2ben
  • Takezó
    #3126
    Igen, az, még mindig nem rossz ;) Csináltam egy táblázatot, amiben minden posztra be van írva, hogy melyek a poszt legfontosabb értékei. Nah, ebbe mindig beírom az egyes emberek értékeit és így megkapom a legjobbakat és a legjobb 2 csatárom ezek lettek...
  • zaki
    #3125
    az az a Vlaovic? a veterán horvát? Karamyan-t nem ismerem
  • Takezó
    #3124
    Egyébként nálam nem játszik Gera... a Karamyan - Vlaovic duó helyettesíti :)
  • zaki
    #3123
    azt a gyereket nyáron igazolom le ingyér, 23 lesz nemsokára, majd benyomok róla 1 képet, hogy hogy fest nálam 2011-ben. a baj az, hogy nem fog játszani sokat, mert Cerci, Simonetta az állandó csatárkettősöm, és ott van a Bosi gyerek is, aki még mindig csak 18, de jövőre már be kellene építeni a csapatba valahogyan, mert nagyon nagy ász, most van 3. benne az olasz nagyválogatott keretben, sajnos még nem játszott 1 meccsen sem
  • Takezó
    #3122
    :)))) Jah, asse rossz, de a Rungratsamee vagy mi a halál is elvan itt mint a befőtt
  • zaki
    #3121
    hehe, azt el is hiszem habár ott van a Gera gyerek
  • Takezó
    #3120
    hát nálam is beférne a keretbe :))