11900
  • zaki
    #3503
    úristen, ezt nézzétek:



    37 kapuralövés volt, abból 23 találta el a kaput...
    ez a 10. szezoom a Romával, 1. meccsen kikaptam 2-1-re a Sampdoriától, aztán jött idegenben a Piacenza (5-1), itthon az Atalanta (5-2), és most az Inter... Simonetta 4 bajnokin 11 gól... :) a meccs eredménye különben Seria A, és klubcsúcs... Internek is, meg nekem is, beállította Simonetta az 1meccsen lőtt legtöbb gólt is, 1X Cerci lőtt ötöt bl meccsen, asszem az Anderlecht ellen. az Inter nagyon gyenge az utóbbi években, kiöregedett játékosok vannak, ill eléggé mozgássérült fiatalok, és 5 olyan játékos van, akik nálam játszottak (ill. nem játszottak), Toldo 3 hónap múlva 41(!) éves lesz... na mind1, megyek vissza játszani, most nagyon megy a szekér, most nem hagyhatom abba a gamet :)
  • Tono34
    #3502
    BL-ben továbbjutottam a csortkörből.
    4.meccs Milan-Honvéd 0:2
    Honvéd-Benfica 0:0
    Stuttgart-Honvéd 3:4 elég rázós volt a meccs.
    Csoportban 1 ponttal elmaradva lettem 2. a Milan mögött
    3 győzelem és 3 döntetlennel.
    Most meg megkaptam a MU-t. Nehéz lesz.
    A Vfb meccs után a Vidinek idegenben gurítottak a fiúk egy sima 8-ast. Hétfőn melóból megpróbálok feltenni egy képet.
  • Tono34
    #3501
    Brown játszik nálam és elég jól.
  • BlackHawks
    #3500
    Yeah , én lenni NHL FAN!!!!
    Let's go Chicago Blackhawks!!!
  • zaki
    #3499
    lehet, de ezt nem vágom, nem vagyok NHL-es
  • robotnyk
    #3498
    BlackHawks biztos szereti az NHL-t, mert ott pl farmcsapatnak hívják
  • zaki
    #3497
    azt különben fiókcsapatnak hívjuk :)
  • robotnyk
    #3496
    de, szívesen, még B-ben is van egy két arc aki jó lenne neked. balszélső poszton pl tele a padlás.

  • BlackHawks
    #3495
    robotnyk: nem akarsz farmcsapatot létesíteni nálam, 1-2 suhancod beférne a Vidibe, nemzetközi porondon elég gyenguszok vagyunk, bár itthon az 5. bajnoki,4. kupa 5. szuperkupa győzelmen vagyok túl
    Pórarinn az ISTEN!!!
    Idén is 24 meccs 23 gól 10 assziszt
  • robotnyk
    #3494
    not protected lett így bosmannal jött. relatíve ingyen, 13 millió €-t kellett fizetni, ami az értékének a fele volt kb
  • zaki
    #3493
    Reyes mennyibe került? vagy ingyen jött a szerződés lejárta után?
  • robotnyk
    #3492
    nem tudom kit érdekel, mert még csak te írtál be, a te véleményed meg pont nem érdekel.
  • robotnyk
    #3490
    na még egy kép a keretről, aztán mára tényleg befejezem, megígérem 2006/07es szezonnak velük megyek neki:

  • robotnyk
    #3489
    már megint kezded?
  • robotnyk
    #3488
    hmm. a 2006os VB-t (figyelem) .... Fehéroroszország nyerte. mondanom sem kell hogy ez nagyban köszönhették Tsigalkonak. pl a döntőben 3 gólt lőtt argentínának (3-0)
    az átlaga a vb meccseken: 9.57!!
    13 gólt lőtt, ezzel VB gólkirály lett. 6szor lett MoM (7 meccsből ugye).

    a spanyolok pont nélkül estek ki, a franciákat a fehéroroszok verték ki 4 közé jutásért. a brazilok 8 közé jutásért kaptak ki dél-afrikától (4-0)
    francia, német, spanyol szöv kap. poszt egyből megüresedett, rögtön jelentkeztem utóbbira! remélem köllök nekik :)
  • robotnyk
    #3486
    hát csak figyeltem én is, főleg hogy tarcsibol elég ótvar pléjerek jönnek, technicalban alig van 2 számjegyú értékük. a cm4es játékos akit mondtam, az pl valami spanyol területi ligás csapatból (Villarrobeldo, nem is választható) és a sevilla vette meg onnan 35kért, de csak 300k-s release clause-t kötöttek rá, anno őt is izomból leigazoltam. de a 03/04ben még nem láttam ilyet!
  • zaki
    #3485
    asztaqrva el ne engedd a csávót semmi pénzért! nekem is jjöttek olyan ajánlatok Mancini-ért, meg még jópár játékosért (De Rossi, Bonera, Cassano, stb...) de el nem engedem őket semm pénzért
  • zaki
    #3484
    csak most néztem a képet... hát nem rossz... mondjuk nálam Cerci ilyen, 1ik szezonban 37 gólt lőtt a bajnokságban, majdnem megdöntve a rekordot, ami Pazzini nevéhez fűződik, ő 38 gólt lőtt az azelőtti bajnokságban, akit azóta elvitt az Arsenal 150 millió márkáért :)
  • robotnyk
    #3483
  • zaki
    #3482
    KÉPET
  • robotnyk
    #3481
    hmm. na hol kezdjem. szal már a tököm tele volt hogy itt drága pénzen tartok egy akolnyi Scoutot 20/20as potential/ability scoutingal, aztán már három éve nem voltak képesek legalább egy tehetséges ifit felköhögni (különösen tetszett hogy a játék elején pl Fernando Torrest, Meg Fernando Navarrot ajánlgatták, hát köszönöm szépen ) aztán miután vagy fél évig tképp semmit nem csináltak, elküldtem egyszerre 5öt Youth Searchre "mennyetek anyátokba'" felkiáltással. Úgy két hét múlva jöttek is az ifik (egyről mindig 4-5 ajánlás jött ), de nem értek egy kalap bagót sem, és többségüknek már élő szerződése volt.
    Aztán elsőnek Chendo bácsi bejelentkezett, hogy talált egy 17 éves flamboyant wingert, bizonyos Jorge Puente-t ráadásul free. Megnéztem a csákót, értékeket nem láttam de a kérők között ott virított az egész európai elit MUtól-Milanig. voltam hasonló helyzetben még a CM4ben is, bár akkor egy 23 éves MCről volt szó, akiből nálam stabil alapember, és a spanyol válogatott alappillére lett. na szal helyből ajánlottam neki szerződést. 825k €-t kért - na persze ha ennyit adok neki a gép simán túl licitál, szal ajánlottam 8k-t neki. el is fogadta. hát kérem! olyan elb@szottan jó értékei vannak a csávónak, hogy a jobbszélső kérdést asszem meg is oldottam vagy 15 évre minimum. nem szemetelek most képekkel, ha valaki kéri akkor azért nyomok róla egy képet ide.
    szal keep on scouting, mert ki tudja...
  • zaki
    #3480
    nincs mit
  • zaki
    #3478
    a roma-s cuccot a cmfaq.com-ról szereztem, de ott nincs sok, kétlem, hogy Matáv Sopronos lesz ott :)
  • colomano
    #3475
    ez igaz
  • colomano
    #3473
    persze
  • colomano
    #3471
    sziasztok! jön az újabb javító csomag: 4.1.4

    Patch 3 - 4.1.4

    Match
    - Fixed network game bug where client scorelines differed to server due to clash of post and pre 4.1.3 tactics
    - Fixed 4-4-1-1 and 4-2-3-1-dk
    - Full match mode now skips "dead time" again
    - Fixed problem where user couldnt make a sub immediately after certain incidents
    - Fixed obscure crash that occured when human's goalkeeper red carded

    Match AI v222
    - Cut down on hurried and pointless hopeful passes from decent players
    - Improved shooting AI...more range of different shots
    - Improved computer team AI when utilising free role wide players eg Pires
    - Made fiery and temperamental players more likely to dissent or lose temper
    - Tweaked player clean through detection AI
    - Slight tweaks to goalkeeper saves
    - Improvement in short and medium range pass accuracy
  • robotnyk
    #3469
    Dinamo Minskből, és fehérorosz a csávó. a játék elején 19 éves. én 425k €ért vásároltam ki, de van hogy 1,5Milkáért sem engedik
  • robotnyk
    #3467
    hmm, amíg itt írogattam a fórumra, elindítottam a Malaga elleni bajnokit, mire visszanézek, 41dik percre 3-0 ide, Tsigalko triplával
  • robotnyk
    #3466
    max databasen James Glenn Brown, mediumon Pórhallsson (ha rákeresel a P betüt hagyd ki, mert valami hülye skandináv betü, se b, se p )
  • Matthewpamer
    #3464
    na bazz,épp hogy megtudtam verni az Atalantat!A Milan természetesen nyert hazai pályán,én meg idegenben játszottam az Atalantával,1:0 volt az atalantának,azt Pazzini lőtt 2 gólt!Meg volt még 1 Nedved kapufám.90.percbe lőttem a 2.gólomat.A 60.perctől elkezdett pörögni az óra 89.ig.Már káromkodtam.A Rájátszás az hány meccses?
  • robotnyk
    #3463
    tényleg van ilyen pléjer a fradiban
  • robotnyk
    #3462
    Maxim "Maxibus" Tsigalko eredményei a 2006os szezon vége felé közeledve:

  • robotnyk
    #3460
    höhö, 2006ban a gép bejutott a fradival az uefa elődöntőbe :)
  • Takezó
    #3458
    HOVA HÍVJAK BE BÁRKIT IS??? KIRÚGTAK :))
  • Matthewpamer
    #3457
    Hé Takezó:Martinst miért nem hívod be?
  • Tono34
    #3456
    Visszanézel pár lapot és még kép is van róla.
  • ricsi1
    #3455
    tuudna vki mondani nekem egy JÓ edzési tervet magyarúl?
  • BlackHawks
    #3454
    Ya zsinórban 4x voltam bajnok, csak ebben az évben nem jutottam be a BL csoportmeccsekre, igaz amikor bejutottam mindíg 1ből kiestem. Még kb. 5-6 év és akkor reszkess Real Madrid
  • robotnyk
    #3453
    googleben keress rá
  • Takezó
    #3452
    5. szezon, eddigi 4-ben 4 magyar kupa, 4 bajnokság, 4 szuperkupa :)