11900
  • zaki
    #4627
    na 3 volt 2X is, megnéztem. a leghosszabb veretlenségi sorozatom meg 23 volt
  • zaki
    #4626
    nem, asszem a legkevesebb cumi 3 volt. majd menézem, amikor játszom vele, de most egy kicsit pihentetem a dolgot
  • robotnyk
    #4625
    mintha lett is volna ilyen képe
  • DONGUBA
    #4624
    Zaki neked volt olyan szezonod amikor nem volt vereseged a romaval?????
  • Takezó
    #4622
    :S én is iskolában voltam...
  • DONGUBA
    #4621
  • Grusi
    #4620
    (hadd jegyezzem meg: amiota eltuntek a draga pubertasok - azaz valoszinuleg iskolaban vannak :D - teljesen normalis a topic szinvonala. NE IS GYERTEK VISSZA, DRAGAIM ;])
  • zaki
    #4619
    lol, azok a régi szép idők :P
  • Grusi
    #4618
    Ja, Korsos nem volt rossz, csakhat a Sebok Vili - Matyus Jani tengely elott szurogetni nem volt egy halas feladat :D
  • zaki
    #4617
    Korsós mióta nem volt válogatott? úgy elfelejtették, pedig nem érdemelte meg
  • donpedro
    #4616
    Van néhány új név, viszont a fiatalok kimaradtak. Szó volt Buzsákyról és Cvitkovicsról, szerintem ők be is férnének.

    Ellenben Lendvait pl. nem kellene erőltetni, ha nincs Lipcsei, Miriuta :), akkor ő se legyen. Kovács Zoltán most egész jó formában van, de talán nem kéne rá építeni egy 2006-os csapatot.

    Gyepes szerintem azért nincs benne, mert már olyan régóta sérült volt, hogy elfelejtkeztek róla :) Neki szvsz mindenképpen helye lesz, nemcsak a keretben, de mindjárt a kezdőben, csak szedje össze magát.
  • zaki
    #4615
    mexico
  • zaki
    #4614
    igen, de az amerikai térségben meg lehet nézni, hogy milyen ellenfelek vannak... USA, Mecixo ott nagyon kilóg a mezőnyből
  • Grusi
    #4613
    zaki, ha az USA kijutott a 2002-es VBre, akkor mi is ki tudunk jutni a 2006osra b+ :D Az öveknel meg nekunk is merfoldekkel erosebb keretunk van... Pl. Szabics Imre felér 2 Landon Donovannal, persze csak szerintem ;]
  • zaki
    #4612
    sebőkvili?
  • Rudee
    #4611
    Én is olvastam ezt a keretet, elsőre nehéz jobbat találni, de mégis van 1-2 játékos, akik nekem még mindig hiányoznak, főleg Buzsáky. Kovács P. beválogatása meg egy rég várt dolog, szerintem nem lehet rossz játékos, ha az angliából hívták próbajátékra.
  • zaki
    #4610
    hát, erre mondják azt, hogy szarból nem lehet várat építeni na mind1, kíváncsi leszek mire megyünkk lottár mátteusszal
  • zaki
    #4609
    thx, mindjárt megnézem a neveket :)
  • Grusi
    #4608
    itt van eggyel alattad :))
  • donpedro
    #4607
    :)
  • donpedro
    #4606
    Ez engem is nagyon érdekelne, jó lenne látni!
  • Grusi
    #4605
    udapest, január 21., 11.10 Kimaradt Urbán, bekerült Kovács Péter.
    Az MLSZ ma délelőtti sajtótájékoztatóján Lothar Matthäus közzétette a negyven játékosból álló, bővebb keretét.
    Kapusok: Babos Gábor, Király Gábor, Szűcs Lajos, Végh Zoltán.
    Védők: Bodnár László, Fehér Csaba, Simek Péter, Szélesi Zoltán, Böjte Attila, Éger László, Komlósi Ádám, Juhász Roland, Pető Zoltán, Szekeres Tamás, Dragoner Attila, Molnár Balázs. Bodor Boldizsár, Füzi Ákos, Lőw Zsolt, Korsós György.
    Középpályások: Dárdai Pál, Farkas Balázs, Lendvai Miklós, Tóth Balázs, Böör Zoltán, Lisztes Krisztián, Németh Norbert, Polonkai Attila, Dvéri Zsolt, Gera Zoltán, Sándor Tamás.
    Támadók: Bajzát Péter, Fehér Miklós, Kovács Péter, Kovács Zoltán, Szabics Imre, Tököli Attila, Kenesei Krisztián, Mészáros Norbert, Torghelle Sándor.

    (NB1.hu)
    Az én hozzászólásom a dologhoz pedig annyi volt (szintén az NB1.hu-n), hogy:
    Grusmok
    (Idő: 2004. 01. 21. - 12:54)
    Nono, ne tessék elhamarkodottan ítélni, ez még egy igen képlékeny névsor, a ciprusi tornán kiderül majd, ki marad és ki megy. Mindenesetre örülök, hogy az általam régóta válogatottba követelt Korsós György és Éger Laci ott vannak a névsorban, Babos Gabi helye a kapuban szerintem nélkülözhetetlen. No igen, aki hiányzik, az Pető és Gyepes, de józan ésszel egyikünk sem várhatja, hogy mindketten ennyire hosszú sérülés után bekerülnek (Gyepessel volt is a Sport1en beszélgetés, ő maga is mondta, hogy egyelőre irreális lenne, ha meghívót kapna, először fel kell vennie újra a ritmust és mutatnia kell valamit).
    Dragónerről pedig annyit, hogy tud ő remekül is játszani, csak Gellei f*sszopó háromvédős taktikájánál elég nehéz volt kikerülni a meccsenkénti 3-4 ziccert... Nomeg kell mellé vki, aki gyors, és helyrehozza az esetleges hibáit.
    Király Gabi más kérdés, ha jól emlékszem, az utóbbi 3 (vagy 4) válogatott meccsen egyetlen egy lövést sem védett. Oké, ez biztos túlzás, de tuti 50% körül-alatt van a lőtt/kapott gólok aránya... Egyszóval Király isteni kapus volt nem is olyan régen, de mostanság nagyon mély hullámvölgyben van...
  • robotnyk
    #4603
    nem, van valahol neten? akár ide is be copyzhatnád...
  • Grusi
    #4602
    Oh, dragaim, olvastatok Matthaus 40es keretet? Vegre eszrevette Korsos Gyorgyot es Eger Lacit valaki, es nincs sem Juhar, sem Lipicai ;]]
  • Tono34
    #4601
    A játék elejétől ugyanakkora, ha jól emlékszem 13500-as.
    Azt nem tudom milyen arányban van az ülő és az álló.
  • zaki
    #4600
    mekkora a stadion?
  • zaki
    #4599
    hát igen, erről én tudnék is beszélni, de hagyjuk
  • Tono34
    #4598
    Honvéddal mikor feljutottam 10e körüli volt a nézőszámom, most a 4. szezonban volt amikor csak 6e voltak, de rangadón általában 11-12e vannak.
  • DONGUBA
    #4597
    Az nem tapos hanemTÁPOS azaz jo kis jatekos.
  • Grusi
    #4594
    Ugylatszik, a sebőkök bejönnek ;]
  • robotnyk
    #4592
    mi zavar benne?
  • Grusi
    #4591
    Ez egy kicsit erdekes dolog, ugyanis volt nekem egy TerHand skinem, mikor ujrainstallaltam CM03/04et. Mivel a fent emlitett kinezet az alap Ter-t irta at, a reinstall pedig vissza, par dolog megmaradt az egyikbol es par a masikbol ;]] De kerdesedre valasz: a TerHand skin emeli ki a 15 feletti ertekeket, es valoban egesz hasznos.
  • Tono34
    #4588
    Ha sikerül jó eredményeket elérni azután sokkal könnyebb.
    Pár év után lehet igazolni jobb játékosokat.
  • DONGUBA
    #4586
    Az teny hogy magyar csapattal nehezebb.En sopronnal amikor online jatszottunk haverokkal ugy kb 8-an akko 2008-korul kezdtem sikeres lenni.Na nem bl meg uefa gyozelem.Csak mar stabil elcsapat voltam.De addig azert jatszott nalam egy ket tápos jatekos.
  • Tono34
    #4585
    Azért magyar csapattal még nehezebb.
    Az elején 3000 euró volt az átigazolási keretem, most a 4. szezonban 1,5 Milla, de a fizetés nem több mint 3800 euró.
    Sztárokat nem igazán lehet leigazolni.
  • Grusi
    #4583
    :-*
  • zaki
    #4582
    asszem én fexem is le, jó 8 emberek
  • zaki
    #4581
    ok, rendben. de akkoris, kicsit csodálkozom, hogy egy angol first division-os klubba ilyen játékos kiemelkedő eredményt érhet el... na mind1, ez a cm, itt szinte bármi megtörténhet, én majd drukkolok, hogy gólkirály legyen belőle :)
  • Konszuela
    #4580
    mert te Zaki megveszed a Romahoz a legjobbakat es tok gyonyor lehet veluk bajnoksagot ynerni bar aszem 5 eves kortol felfele barki megnyerne csak continue gombra kell kattintani allandoan vagy te magyarral nyomod ott a kovetkezo gombra kibaszott nehez lehet
  • Grusi
    #4579
    jo, hat Roma-val konnyu, sheffieldnek evente kemeny 500 ezer euroja van jatekosvasarlasra, max fizetes 12ezer/het... szal nalam o egy sztar :D