11900
  • Rudee
    #6118
    Mi nem tudjuk, nem használunk editort...
  • Matthewpamer
    #6117
    hol lehet beállítani az editorba,hogy ne legyen megszabva,hogy hány nem eu-s embert lehessen venni?
  • Terminátor14
    #6116
    unokatesóm megvenné :)
  • zaki
    #6115
    kapnál érte 20 ezret. de te tudod. felőlem ott rohad6 meg a szekrény tetejépn :)
  • Matthewpamer
    #6114
    pénzt?nem hiszem.20gigá vincsi van benne,48*-os atapi cdrom meghajtó!
  • zaki
    #6113
    add el. ha van benne vincsi+cd olvasó+ilyenek, 15-20 pénzt kapsz érte
  • Matthewpamer
    #6112
    nem,az is megvan.a szekrény tetején:D
  • zaki
    #6111
    és mi lett vele? ment a levesbe?
  • Matthewpamer
    #6110
    AMD DURON 650Mhz
    128 SDRAM
    Geforce 2 MX200
  • zaki
    #6109
    régi gép milyen volt?
  • Matthewpamer
    #6108
    jah :D
  • zaki
    #6107
    hurrá
  • Matthewpamer
    #6106
    úgy pörög a manager...
    az editort 1 perc alatt betöltötte!
  • Matthewpamer
    #6105
    na emberek,megvan az új gép
    AMD ATHLON 2400+
    512 DDR 400Mhz
    120+20 GB
    ATI RADEON 9600(erre sokan azt mondják hogy lassú)
  • robotnyk
    #6104
    edit preferencesben aki a szerver lesz, kipipálja azt a négyzetet hogy 'Run as a server'. ezután megcsinálja a játékot, aztán a többiek csatlakoznak ip alapján. (itt meg lehet nézni mi a IPd)
  • gerg82
    #6103
    Sziasztok!Tudna valaki segiteni abban hogy hogyan kell interneten hálozatban a játékot játszani?
  • akoska
    #6102
    Kommentár és kezelőfelület magyarítás 4.1.1 verzió és fölötte (85,03%, 2004. február 27.)
  • akoska
    #6101
    hopp ez nem az!
  • akoska
    #6100
    Kommentár és kezelőfelület magyarítás 4.0.1 verzió és fölötte (91,63%, 2004. február 27.)
  • Grusi
    #6099
    Ja, nem neztem meg a tablazatot, aszittem szuperliga ;] akkor valoban lehetseges a 2 vereseg.
  • RemX
    #6098
    :))))))) Na most kezdenek magukra találni a fiúk... utsó 3 meccs : HErtha - Bochum 3-0, Sporting - HErtha 1-2, Hertha - Leverkusen 0-0 (itt is jobbak voltunk... :(
  • Takezó
    #6097
    pfujj Király Gabi... Fiedler powa :)
  • RemX
    #6096
    a Király Gabival is el kéne beszélgetni... Dortmund - Hertha 2-0... kétszer lőttek kapura... én 8szor... :) Ezt szeretem még ebben a játékban!
  • RemX
    #6095
    nem a morállal nincsen gond... Amúgy most ez a csapat: Király - Friedrich, Alpay, Roque Junior, Babayaro - Biscan - Dárdai, Riquelme - Varela, Di Natale - Berbatov...
    hmmm most hogy így leírtam tényleg soknak tűnik a változtatás... Kapnak még kis időt csak most Dortmundba megyek...
    Az a bajom most hogy kb 2 kapura lövésem van egy meccsen pedig azért ennél jobbnak tűnik a csapat nem?! :)
  • robotnyk
    #6094
    ha sok poszton változtattál lehet hogy kicsit még össze kell szokniuk. vagy amit Takezó mondd, és alacsony egy-két player morálja.
  • Takezó
    #6093
    nem csak a játékosok képessége a lényeg, annál kb 2* fontosabb a morál pl...!
  • RemX
    #6092
    Visszaszívok mindent ami pozitívat mondtam a HErtháról... Azt nem értem hogy most, hogy jó kvalitású játékosokkal cseréltem ki a gyengébbeket ugyanabban a szisztémában miért nem tudok nyerni? :))) NEktek is volt már ilyen a játékban?
    Hogyan tudok a helyzetkihasználáson javítani?!?!?!

    Csumaa
  • DONGUBA
    #6091
    Ja es errol csak annyit hogy ketten jatszottuk haverral online es o volt a juveval.Meg nalam volt buffon is.
  • DONGUBA
    #6090
    Persze hogy nem de koszonom kerdesed.
  • donpedro
    #6089
    Ejnye uraim, már megint kezdik? :))
  • zaki
    #6088
  • Grusi
    #6087
    Ketszer kaptal ki 38 meccs alatt? nem figyelt itt be némi save-load? :)
  • DONGUBA
    #6086
    JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA hogy ilyenkor playoff meccs van???????Ezt nem tudtam hogy benne van a jatekban.
  • DONGUBA
    #6085
    Ez asszem szoros volt.

  • zaki
    #6084
    nincs mit :)
  • RemX
    #6083
    Szasztok!!!
    Megosztanék veletek élményt!

    Ha emlékeztek nemrég itt sírtam hogy egyszerűen nem tudok a Herthával jó taktikát kitalálni...
    Nos asszem megvan a jolly joker taktika... 4-3-2-1... Mindez úgy hogy a négy védő vonalban, egy DMC és két MC, amelyekből az egyik szintén főként védekező feladatokat lát el, míg a másik támad és Free Role-on van (Marcelinho)... mellettük a AML és AMR-ben két játékos feltolva egészen FR és FL pozíciókig... elől pedig még egy SC... Második évem vége felé járok és mivel a mocsok Bayern verhetetlen (még) mind a kétszer második lettem, ami azért elég jó pláne első évben hisz pénz nem nagyon volt igazolásra...
    Főként így álltam fel : Király - Friedrich, Rehmer, Schmidt, Hartmann - Dárdai - Kovac, Marcelinho - Varela (schalkeból), Goor - Luizaó :)

    Most amivel nagyon nagy bajom van az a helyzetkihasználás vicaverza, meg én 20szor lövök kapura abból jó ha van 1 gól míg az ellenfél 1szer de ő betalál... Amúgy 34 meccsen 12 gólt kaptam szal tényleg műxik a taktika... mondom csak nem tudok gólt rőgni... remélem jövőre Szabics megoldja ezt a gondot... :)))

    Na ahoj! SEGÍTSETEK!
  • Toerpe
    #6082
    igen-igen sokat köszönhetek ennek a fórumnak mert (csalás vagy sem) de innen kaptam egy csomó yo ötletet ill. emberekröl infot. Szeretek idejárni olvasgatni :-)))))
  • robotnyk
    #6081
    akkor asszem megoldható a feladat :-)
  • Toerpe
    #6080
    szerencse hogy már péntek van így én is spurizok majd haza és folytatom a York csapatával elkezdett szezont :-))) (elvárások hogy ne essek ki a 3 ligából) 1 helyen állok 38 meccs után :-))))
  • robotnyk
    #6079
    jaa, értem. akkor most kitombolja magát :)