11900
  • zaki
    #6438
    milyen évben jársz?
  • zaki
    #6437
    huhh, elég jó játékos
  • Takezó
    #6436
  • Takezó
    #6435
    1 pill
  • zaki
    #6434
    Zwikker-ről betolsz 1 képet?
  • Takezó
    #6433
    csak én dolgozom ilyenkor? :D
  • Takezó
    #6432
    ne aludjátok mááááá! :D
  • Takezó
    #6431
    egy időben még Choi Jin-Chul is nálunk volt (most is, de nagyon öreg), őt egyébként ajánlom védőnek, nagyon jó! és koreai!! :))
  • Takezó
    #6430
    hmmm kicsit idegesítő, hogy már 2009 van és még mindig nem nyertem semmi nemzetközi kupát... :( pedig van jónéhány sztár: Éderson, Zwikker, Rungratsamee, Szűcs is klasszi, Bodnár, Brabec, hasonlók és csak nem.... most remélem UEFA meglesz (BL csoportból kiestünk sajnos 3.-ént)
  • robotnyk
    #6429
    igen, az osasuna elleni 4es, a Valencia elleni tripla, Barça elleni dupla kicsit megemelte a góljai számát :) (+10asziszt, 12MoM)
  • zaki
    #6428
    33/36? az igen, grat :) nálam a Simonetta Cerci csatárkettős játszik már hosszú évek óta, de Simonetta már 33, Cerci meg 32 éves, szal lassan váltás lesz.
  • robotnyk
    #6427
    egyenlőre Tsigalko (33/36) a biztosabb kezdő, de Cavenaghival is meg vagyok elégedve (24/16)
  • zaki
    #6426
    Cavenaghi nyomja, ontja a gólokat?
  • robotnyk
    #6425
    ja, és a csatárposztnak a szűrőhöz nincs köze, csak mondom, hogy vannak még azért jó játékosok az alábbi kezdő mellett is :)
  • robotnyk
    #6424
    ja, igazából elkapkodtam a szűrő vételt, na nem mintha nem lenne jó, csak egy helyre sok a 3 kb egyforma jó játékos. még 1-2 évet várhattam volna vele.
    Csatárposzton meg ugye még ott van Cavenaghi is, ő viszont kellett, Ronaldo-t pótolni.
  • zaki
    #6423
    De Rossi? hát ennek örülök, nálam most lesz 36 éves, épp a mostani konföderációs kupán lépett pályára századszor az olasz válogatottban. :)
  • robotnyk
    #6422
    igazából írhattam volna őt is, formától függően felváltva játszanak Aurelioval. Szóval még nyomja az öreg, és jól! mint ahogy Cambiasso mellett De Rossi és Helguera is nyomja rotációban. csak most az utóbbi 1-2 meccsen ez a csapat nyomta (elég jól, Barca és Valencia ellen is 4-0, Milan ellen bl 4ed döntőben 2-0...)
  • zaki
    #6421
    nekem 1ébként 9-1 volt a rekordom az Inter ellen, de edzőmeccsen 12-t lőttem a Genoa-nak
  • zaki
    #6420
    Zwikker-ről kérek egy képet:)
  • zaki
    #6419
    aztaqrva

    gratula
  • zaki
    #6418
    Roberto Carlos-sal mi van, visszavonult?
  • gerg82
    #6417
    Csak érdekességképp irtam be a neveket mert nagyon ritkán szoktam beirni a fórumba!Amúgy neked milyen játékosok vannak még a csapatban tudnál irni párat?
  • akoska
    #6416
    bocs gerg de nekem a tomi van leewen-en kívül minden játékost játszatom!
  • robotnyk
    #6415
    nem az eredmény hanem 13, peched lesz
  • Takezó
    #6414
    jaja, én is néztem :D
  • robotnyk
    #6413
  • Takezó
    #6412
  • robotnyk
    #6411
    én nem szívok, jól megy a szekér, 2008ban járok már
    Casillas-Aurelio-G.Johnson-Mexés-Lucio-Cambiasso-Puente-Emre-Reyes-Raúl-Tsigalko a kezdő általában
  • RemX
    #6410
    a Reallal én is mindig szívok Robo! Hogyan állsz fel velük?
  • robotnyk
    #6409
    tudom, de az általában úgy van, hogy 20ból bemegy egy nálam, aztán a végén egyenlítenek. de most végig nyomtam, aztán az utolsó 10 percben 4-2-4et játszottam hogy egyenlítsek :)
  • Takezó
    #6408
    miért?
  • zaki
    #6407
    hát ez semmi, általában nekem is ilyesmi szokott lenni, csak 1 kapuralövéssel, és én meg kb 20-at lövök kapura... nem egyszer előfordult
  • robotnyk
    #6406
    És a végén még én izzadtam az egyenlítésért! :)
  • DONGUBA
    #6405
    Ezek az adatok kicsit mulattatoak..
  • gerg82
    #6404
    Sziasztok!Szeretnék egy két fiatal játékost ajánlani nektek!A Ferencváros 4. bajnoki cimét szereztem meg velük zsinorban+Bajnokok Ligája győzelem a 2006/07-es idényben + Interkontinentális Kupa győzelem!Éderson (194meccs/286 gól),Björn Zwikker (134meccs/85gól),Tiomon Van Leeuwen (50/62),Tim Jannsen (34/37)+ most igazoltam Maxim Tsigalko-t aki a Győr elleni felkészülési mérkőzésen bemutatkozáskénz 6 gólt lőtt!További jo Cm-ezést kívánok mindenkinek!
  • Tono34
    #6403
    Tegnap nagyon berágtam, elkezdtem a tavaszi szezont.
    Egyből 2 rangadó mindkettőn kikaptam, (mondom sérült 2 kulcsjátékos + 2 másik) benne van, majd az utolsók között lévő csapatot nagy nehezen 1:0-ra megverem, majd szintén az utolsók között lévő csapattól kikapok.
    A Real Betis B ellen nyerek 6:0 (Robaiana lőtte mind a 6-ot)
    Bizakodom, hogy most már kilábalok a szakadéjból, de nem. következett újabb 2 vereség gyengébb csapattól majd egy döntetlen amit 2 gólos hátrányból sikerült.
    NA itt mondtam ebből mára még sok is lesz. Majd vasárnap folytatom, de át kell gondolnom pár dolgot.
  • zaki
    #6402
    vágom, csak össze-vissza írok mán :(
  • donpedro
    #6401
    Tipikus magyar duma, a kérdés nem 8 csatárra vonatkozott, hanem kettőre... Mindenesetre ha a riprtrnek van vér a pucájában visszaszól, hogy 1 csatár volt, látjuk is az eredményt... :)
  • zaki
    #6400
    riportot megnézted, ami a meccs után volt? kérdeztél tőle, hogy miért nem 2, vagy 3 csatárral támadtak a végén
    válasz: be lehet állítani 8 embert is csatárnak, de akkor meg is lehet nézni az eredményt. könyörgöm bazd+, ha 1 csatárral támadunk, semmit nem érünk el, mikor a belgák beálltak védekezni. meg ahogy mondták is, nem mind1, hogy 0-0, vagy 2-0-ra kapunk ki?
  • donpedro
    #6399
    Rég láttam a Lokit kupameccsen ennyire beszari módon játszani. :( Szentes meg sajnos szokásos formáját hozta, a 70. perc körül, hátrányban már egyik kezdő csatár se volt a pályán...