11900
  • Terminátor14
    #6598
    a törlés gomb alatt ott van, hogy ''kép''..klikk oda és írd be az urlt :)
  • bödön ödön
    #6597
    hogyan kell képet berakni ide?
    megmutatnám a szezon végét, végre feljutottunk a premier divisionba a derbyval :)

    meg az ipswichnek ebben a szezonban is 8at rúgtunk, igaz most ők meg kettőt.

    megnéztem nálam supar rungratsameet...hát nagyon gyenge :)
  • Terminátor14
    #6596
    Ja és, amit meg szeretnék kérdezni:
    Ha a kontra támadás be van pipálva, akkor a csapat csak kontrára játszik, vagy próbálgat akciókat is építeni? :) Illetve szerintetek hasznos a kontratámadás?
  • Terminátor14
    #6595
    26-os helyett 16-os, sorry :)
    Zaki: a többi tulajdonsága elég tré...:) Biztos, hogy kell kép?
  • zaki
    #6594
    képet kérünk :)
  • Takezó
    #6593
    Váááááá!
    UEFA-kupa elődöntő:
    FTC - Juventus 3:4 (0:2)
    Pereplyotkin két góljával az első félidőben 2:0-s előnyre tett szert a Juve úgy, hogy tényleg valamivel jobban játszottak, de a második félidő 81. percére megfordítottuk és végig nyomtunk (Jurado 50, Érderson 76, Torghelle 81), már örültem, hogy sikerül megvernünk őket, erre Pereplyotkin (aki a 2. félidőben lófaszt se csinált) a 87. percben betalál, sőőőt: Bruno a 90.-ben tizenegyesből a győzelmet is megszerzi.
    Juventus - FTC 1:2 (0:0)
    A visszavágó kb. egyenlő erők küzdelmét hozta, egészen a 75. percig, amikor a fradi elkezdett játszani :) A 80. percben Jurado, majd a 90.-ben Éderson góljával 2:0-ra vezettünk (Éderson 75.-90. percig kb. 5 ziccert hagyott ki), már virult a fejem, mikor Bruno megint betalált, így kiejtett minket :(
  • Terminátor14
    #6592
    Hi all! Csak azért írok, mert találtam egy nagyon jó játékost! :) a neve Patrick Babatunde....20 éves nigériai :) 30 millió forint az értéke (!) :) 17-es befejezés, 17-es gyorsaság, 15-ös gyorsulás, 26-os labda nélküli helyeszkedés, 15-ös pontrúgás :) Ajánlom mindenkinek!
  • DONGUBA
    #6591
    Amugy egy magyar ligat jatszunk 5-en es en vok a fradival csak mivel ugye shortlistan van kuldte a hirt nekem is.
  • DONGUBA
    #6590
    Ez hogy letezik hogy 2003-ban alairt robinho a real sociedadhoz es csak 2008-ban megy oda?????MI EZ BUG?

  • Grusi
    #6589
    en szemely szerint nem, de eleg fosi patchnek tunik, nem sok mindent valtoztat
  • DONGUBA
    #6588
    Valaki felrakta mar a 4.15-os pecset???????????
  • Grusi
    #6587
    olyan édesek vagytok ;D :-*
  • zaki
    #6586
    ja, pl nba live 2004-ben
  • DONGUBA
    #6585
    Valaki magyar liga online ma?
  • Toerpe
    #6584
    Ez nem így van :-))) Biztos van olyan játék amiben Te vagy a yobb :-)))


    (tévedni emberi dolog) :-))))
  • Grusi
    #6583
    Azt nem szeretem ebben a forumban, hogy mindenki mindenben jobb jatekos, mint en :))
  • DONGUBA
    #6582
    Takezo most akkor nem jossz jatszani a magyar ligat?????
  • DONGUBA
    #6581
    CM FOREVER!!!
  • zaki
    #6580
    ok, válaszoltam
  • Toerpe
    #6579
    6-án meccsem lesz
  • Toerpe
    #6578
    Most küldtem üzit ott :-))))
  • zaki
    #6577
    veled mi a helyzet?
  • Toerpe
    #6576
    :-)))))))))))))
  • zaki
    #6575
    üdv!

    ja de, jó hogy szólsz, már el is felejtettem, hogy megkaptam a csapatomat :)
  • Toerpe
    #6574
    Szép yo reggelt

    Zakar FC nem a tiéd véletlenül? :-)))))))
  • zaki
    #6573
    én meg tolom a managert
  • Takezó
    #6572
    jaja, jól eldumcsiztunk... lassan lépek sörözni :DDD
  • zaki
    #6571
    asszem én is minnyá lépek, jól eldumcsiztunk. jó 8 :)
  • zaki
    #6570
    sztem nem... az csalás, hogy pl add manager-t nyomogatok, hogy más csapatnak megkeserítsem z életét, vagy save/load-olok, stb... én amikor elkezdtem játszani vele, akkor gyakran használtam ilyeneket, de beláttam, hogy így minden, csak nem élvezetes a játék, szal nem értem azokat az embereket, akik így nyomják, saját maguktól veszik el az élvezetet.
  • Takezó
    #6569
    nah viszont én lefexem, jóéjt jó játékot :D
  • Takezó
    #6568
    egy pciit igen... bár nemtom, végülis az élvezet a lényeg :)
  • zaki
    #6567
  • zaki
    #6566
  • zaki
    #6565
    az már egy kicsit csalás, ha egy olyan játékost igazolok le, akit nem ismertem, és mások ajánlották? sztem nem nagyon...
  • Takezó
    #6564
    ok :D
    csalás: mert igazából nem ismered... ezé kéne generáltan jáccani
  • zaki
    #6563
    mingyá mutatok még pár képet, hogy ne unatkozzunk :P
  • zaki
    #6562
    miért lenne (kicsit) csalás?
  • Takezó
    #6561
    jah, bár ez egy kicsit csalás, mert én is egy korábbi gémből tudtam róla...
  • zaki
    #6560
    ez azé nem semmi... kár, hogy nem tudtam még róla a játék elején, 10000%, hogy leigazoltam volna :(
  • zaki
    #6559
    368 bajnokin 286 gól (a Rómában)