11900
  • DONGUBA
    #7849
    vaok magic....ne add fel lesz ez meg jobb is.......valtsal csapatot gyere az eésp osztalyba.
  • DONGUBA
    #7848
    Jatszunk magicboy??????
  • Grusi
    #7847
    Bár nem engem kérdeztél, elmondom, hogy büszke vagyok a srácokra, ennyi tellett, de még ez is több volt, mint amit a legtöbben vártak.
    Csak ilyen mentalitással és lelkesen tovább, lehet ebből akár VB is!
  • Magic Boy
    #7846
    hello,hogy vagy?
    Hogy tetszett a tegnapi meccs?
  • DONGUBA
    #7845
    hello
  • Magic Boy
    #7844
    Van benne valami!
  • SmallGreenET
    #7843
    El kell hogy keserítselek, de a valóságban nem így van. Nemtom, hogy te hányszor koptattad stadionjaink nézőterét, de én 1néhány meccset végigszurkoltam a győri B-középben. Ha van foci vagy eredmény, akkor Mo-on is kimennek a n ézők, mert eredendően a magyar nép is szereti a focit. Nemtom te hogy vagy vele, de ha egy magyar csapat éveken keresztül Bl csoportkörből továbbjutna és megnyerné az UEFA kupát, akkor megtelne szeritented egy 28ezres stadion egy Bayern, Inter vagy Newcastle meccsre? Választ kapsz a kérdésre a májusi győri ETO - Bayern München barátságos meccsen, amikor a magyar 10. györi meccsére minden jegy el fog kelni. A játékban is ellentmondást látok, mert az én hazai meccseimmel ellentétben 4 csapatnak nagyobb az átlagnézőszáma, holott 5 évben zsinórban magyar bajnok voltam, közben 4 kupagyőzelem, s a magyar kupa vagy szuperkupa döntőben (ált Puskás vagy Diósgyőri Stadionban) mindig teltház van.
  • Magic Boy
    #7842
    Ja-ja,mint az életban!
  • Terminátor14
    #7841
    Ha magyar csapattal vagy, akkor ez normális...egyszerűen nem jönnek ki többen..
  • Magic Boy
    #7840
    Játszhatunk!
  • DONGUBA
    #7839
    magic vagyok jatszhatunk?
  • Magic Boy
    #7838
    Ha gondoljátok a meccs előtt játszhatünk!
  • Matthewpamer
    #7837
    na nemsokár indulok pestre
  • SmallGreenET
    #7836
    Szerintetek az lehet esetleg progihibától, hogy a 28 ezres stadionomban nnincs soha 16 ezernél több néző? (fantasztikus meccseken sem) amikor először bővítettem, akkor kb ennyire volt lekorlátozva... Talán nem irta vissza a korlátozást. Lehetséges ez? A másik kérdésem, hogy 1 szuper játékost, akit 1szer 2 figyelmeztetés után megbüntettem ,nem akar semmi áron hosszabbítani. mit kezdjek vele?
  • DONGUBA
    #7835
    nem sokat vesztettel alig lehetett latni valamit
  • Tono34
    #7834
    Sajna nem voltam.
  • DONGUBA
    #7833
    Ja en is voltam es telthaz volt
  • Tono34
    #7832
    Ennél egy picit többen voltak :)
  • DONGUBA
    #7831
    johettek...pamer gyere mircre
  • DONGUBA
    #7830
    megy priviben
  • Magic Boy
    #7829
    Ip?
  • DONGUBA
    #7828
    itt vok ujra......eljen zaki sokaig.
  • Grusi
    #7827
    Remenykedni szabad :)
    Hajrá magyarz! ;]
  • Magic Boy
    #7826
    Nélküle is szarávernes szarrávernek minket,ha akarnak!
  • Matthewpamer
    #7825
    jaja :(
  • szoltan
    #7824
    Adriano nem jön holnap
  • Magic Boy
    #7823
    Hát az edzés előtt már nemlessz belölle semmi,de az edzés után,ha szólsz jázótszhatunk!
  • csomi83
    #7822
    Ja-ja 17-kor kezdődik és kb.10 000 embert várnak, ha többen lesznek, akkor további szektorokat nyitnak meg:)
  • Magic Boy
    #7821
    A kérdésemre miért nem válaszolsz?
  • Grusi
    #7820
    Enis kilatogatok brazilok edzesere, remelem beengednek ennyi embert... Ugye ötkor kezdodik Puskasban?
  • Magic Boy
    #7819
    Oké majd küldj privit!
  • DONGUBA
    #7818
    Figyi kozbejott valami be kell ugranom a varosba de amint visszajottem mehet du-ig mert du megyek a brazilok edzesere:))))))))
  • Magic Boy
    #7817
    Én benne vagyok,de palmer most suliba van!
  • DONGUBA
    #7816
    Magic jatszhatunk?
  • DONGUBA
    #7815
    Hat en tudom......grusinak zakinak meg a szerintuk ertelmeseknek.
  • Magic Boy
    #7814
    Akkor szerinted minek van helye itt,ha a CM onlinejáték megbeszélésének és az irreális eredmények megvitatásának nincs?
  • Matthewpamer
    #7813
    lehet hogy rákattintottál hogy megnézd a meccset.
  • csomi83
    #7812
    Srácok ez miért lehet. Behivták az egyik játékosomat az U21es keretbe. Erre elkezdődik a meccs és nekem végig kell néznem az egész meccset, pedig nem én vagyok a kapitány...
  • Grusi
    #7811
    Igy van, ez az én kis személyes perverzióm :)
  • Magic Boy
    #7810