143
LOTR:War of the ring
  • gamerman01
    #143
    Mennyire jó/rossz a játék? Van/lesz hozzá magyarosítás?
  • gazo
    #142
    pontosan.
    a kezdéskor kapott emberekkel gyorsan el kell foglalni a szent helyeket, rangert is kell vinni a láthatatlan horadrimok miatt.
    A bázison meg őrült módon gyúrni ijjászokra meg tornyokra, ranger oda is kell.
    A balrog lassú, ha már lent jár, a térkép alján, akkor kell visszaszaladni a maradék hőssel és a falubeliek + a hősök le kell hogy irtsák. Nekem kb. 5-jére sikerült is.
    A balrogot lehet ijászokkal csalogatni is: lövetsz rá, arrébb mész gyorsan, az meg követ. igy el lehet csalni a bázistól is egy időre....
    :)
  • Esrohnoil
    #141
    Helyesbítek: a szent helyek elfoglalása nélkül legyőzhetetlen. :)
    Ha meg is sebzed, gyorsabban regenerálódik mint sérül...
  • Prince007
    #140
    Pedig itt a gyorsaság a lényeg.A szent helyeket gyorsan el kell foglalni mert nélkülük szinte legyőzhetetlen.Utána vissza a bázisra és gyárts minnél több embert.
  • Esrohnoil
    #139
    A Balrogot hogy tetted el láb alól?
    Pár perc alatt begyalogol a bázisomra és szétkap mindent...
    Tudom, elvileg a szent helyeket kellene irányítás alá vonni h. gyengüljön, de annyi idő alatt hogyan?
    A többi pályát mind megcsináltam közepes fokozaton, de ez könnyűn sem megy.
  • gazo
    #138
    mondjad, hátha emlékszek
  • Esrohnoil
    #137
    A jó kampányt befejezted?
    Ha igen, lenne egy kérdésem...
  • Fro5t
    #136
    Na márnt megvan a kérdésemre a válasz. azért kosz.
    a torony koré slave masterrel kellett elfoglalni a zászlokat így a trorony az enyémlett és the end.
    na by.
  • Esrohnoil
    #135
    Másold ide mi a feladat. Lefordítom.
  • Fro5t
    #134
    hi all. az orcokkal 10 pályában vagyok. Megoltem mindenkit és nincs vége. van egy torony és a torony korul vannak fehér zászlok, állitottam oda embereket de valahogy mégsincs vége. Ha valaki tudja hogy mit kell csinalni előre is thx.
  • Fro5t
    #133
    thx
  • Esrohnoil
    #132
    Oldalanként 10-11.
  • Fro5t
    #131
    hi all. Tudja valaki hogy ? küldetésből áll game?
  • gazo
    #130
    egynek jó...
  • Gandibá
    #129
    Grafix elég jó, de a játék nem egy nagy szám. Battle Realms és WarCraft 3 kópia. Várd meg a Battle for Middle-Earth-t :))))
  • grebber
    #128
    Milyen a grafikája?Megéri leszedni?
  • Nasheem
    #127
    Még egy kérdés hasonló előzményekkel.

    A kedves haver (nem kamu tényleg nem én vagyok az:-)) hardesten nem boldogul az ellennel.
    Ez 2 dolgot jelenthet?
    1. Erős a gép (ez lehet mert a Battle Realms is elég húzósra sikerült a srácoknak)
    2. Béna a haver.
    Ha ez utóbbi áll, akkor tudtok segíteni olyan linkkel ahol van vmi recept a játékstílusokra, esetleg visszanézhető Savegame, már ha van ilyen ebben is ala AoE.
  • gazo
    #126
    nincs mit
  • Nasheem
    #125
    Köszi szépen
  • gazo
    #124
    Ranger (zöld köpenyes nagy bazi karddal szaladgál) látja a Horadrim Slayert
  • Nasheem
    #123
    Előre szólok hogy ez egy nagyon hülye kérdés lesz:-))

    Egy haver játszik a gémmel, akinek ez az első RTS-e az AoE óta, és persze angolul is nulla.
    Állítólag van az ellen között valami láthatatlan harcos, aki szép csöndben leöli a bamba népet ha nem veszik észre. Lassan, de biztosan. Egyszer már sikerült neki észrevennie őket, de nem tudja kivel és hogyan:-))))

    Hát ennyi. Segítstek mán ha sikerült megfejteni mi a gond.
    Előre is köszi.
  • ShadowLord
    #122
    Nem tudjátok az Orc első küldetésénél mit kell végül csinálni?Mindenkit megöltem mindent felépítettem de nem tudom mi a nyitja a végének!HELP!!!!!
  • Esrohnoil
    #121
    Jahh, elvileg, meg pár férget.
  • maniac001
    #120
    Hello.
    Én nem netezek. Akkor is használ ha offline a gépem? Még modemem sincs csak itt a munkahelyemen. Ez csak a netes szarságokat törli nem?
  • Esrohnoil
    #119
    Nekem 1G-s pIII-am van, Gef Fx 5600 SE, +512 SDram. Simán fut.
    Próbáltatok már feltenni a gépre Ad-aware-t, ami a felesleges cookie-kat leöli a gépről? Nálam talált egy halom szart, és utána kb. 60%-al !!! gyorsabb lett a gépem.
  • maniac001
    #118
    Nekem is akkor akad ha az egeret mozgatom, meg az egységek is szaggatottan mozognak a többi pályához képest. Engem ez rohadtul zavart.
    Jaja. A trailer brutális volt. Főleg a lovasroham. Remélem ez ingame múvi, és a játékban is ilyesmi lesz.
  • BBird
    #117
    Én is várom a Battle for Middle-Earth darabot, enyhén ütött a trailer. :-)
    Amúgy jelentem: nálam is akadt, ha északra vittem az egeret. Máshol eddig nem vettem észre akadozást, max egy minimálisan, amikor orc táborra vittem a kurzort. Nálam meg középkategóriás gép van: xp1600+,512ddr,gef3ti200 128. Biztos patch javítana a problémán, de most csak ezért nem fogok leszedni crack,patch, miegymást... :-)
  • HuAn82
    #116
    Valami gond lehet nálad mert azon a vason simán kellene futnia. Gyengébb gépeken is próbáltam és no problem.
  • maniac001
    #115
    Sajna nekem az a pálya nagyon akadozva ment, pedig viszonylag jó vasam van. 2,5GHz Barton, 512DDR, G4 TI4200. Na mindegy. Én szeretem a Gyűrűk ura világát és szerintem az igazi feelinget a Battle for Middle-Earth adja majd. De neked jó szórakozást.
  • BBird
    #114
    Sikerült! Köszi mégegyszer! Jelenleg Legolas és maréknyi csapatával próbáljuk kiűzni a Nazgúlt Mirkwoodból. :-)
    Lehet, hogy koppintás kicsit, éss nem a legszebb grafika, de könnyű kikapcsolódásnak megteszi, főleg azoknak, akik szeretik a Gyűrűk Ura világát.
  • maniac001
    #113
    Azt a részt a térképen ahol a katapult van, csakk akkor engedi bejárni, ha az elsődleges feladat kész (bázis felépítése). Addig a térkép kisebb, és hiába mész a szélére nem találsz semmit ha jól emléxem.
  • BBird
    #112
    Köszi maniac001, megskubizom, bár ha jól emlékszem, az egész pályát bejártam, s nem találtam, lehet elkerülte a figyelmem. Na megyek akkor keresni... :-)
  • maniac001
    #111
    BBird!
    Te a térép alján vagy, jobb oldalon. Igaz? Az északi ork bázist ne támadd meg, esélytelen. Jópár törppel menj a térkép bal alsó oldalára (kb. a te bázisoddal egyvonalban). Assszem egy villogó kör is jelzi. Ott lesz a katapult, amit sok munkással kell feljavítani és azzal kell az északi ork bázist legyalázni. A bázisodat se hagyd védelem nélkül (tornyok pl.). De a katapultot javító munkások a fontosabbak, azokat védd Gimlivel meg pár törppel. Szóval bal oldalon a térképen.
  • BBird
    #110
    Hi!

    Szóval nem értem ezt a 2. pályát. Iron Hill. Először az észak-keleti ellenséges tábort kell leaprítani. Aztán valami katapultot kell megkeresni, és felépíteni teljesen. De ez hol van? A max létszám csak 100 lehet. De az északra levő ellenséges csapat ellen nem tudok nagyon mit kezdeni, mert mindig jön utánpótlásuk.
    Egy szóval leírva: Segítsetek! :-)) Mit tegyek?
    ByeBye
  • gazo
    #109
    Na vége, nekem a sötétebbik oldal jobban tetszett, bár semmi kihívás nem volt benne: gyárcsá 10 Horadrim Slayert, 15 Uruk hai-t oszt gyerünk...
    ...Uninstall...
  • gazo
    #108
    érdekel, köszi
  • Gandibá
    #107
    Itt van a topic ha érdekli az embereket (BfME).
  • Gandibá
    #106
    Dehogy, az RTS lesz. A Middle-Earth Online lesz fizetős MMORPG.
  • gazo
    #105
    Ez a "Battle for Middle-Earth" nem fizetős online lesz?
  • Gandibá
    #104
    Én sokkal jobbra vártam, már alapból nem tetszett ez a jó és rossz oldal választás, meg úgy az egész annyira nem kiemelkedő hogy szörnyű. Én már inkább a Battle for Middle-Earth-t várom, az már ütni fog! :)